Ще се върне ли при бившата си?
Здравейте! От един месец имам нов приятел познаваме се от около 5 месеца, първо бяхме приятели, а сега гаджета.. Той скъса с приятелката си преди месец и започна да звъни на мен, излизахме по кафета, 2- 3 пъти и ми каза че много ме харесва и че иска нещата между нас да са по-сериозни. Аз се съгласих, защото откакто съм се запознала с него го харесах, обаче сега мисля, че се влюбвам.

Проблема е там, че те с бившата си приятелка много често са се разделяли и пак са се събирали, страх ме е че може да ме остави заради нея. А има и друго- бившата му започнала да му звани и да му казва, че той вече и липсва, че все още го обича и че ще продължава да го обича, а последния път когато му звъннала му казала че е научила , че той си има приятелка, за което не знам защо но приятеля ми много се ядосал че тя знае за нас.

На мен ми казва, че между тях вече всичко е свършило ида не се притеснявам за това че тя му звъни, но аз усещам че той я обича, все пак са били 2 години заедно, разбирам го, няма да му е лесно да я забрави, но ме е страх че може да поиска отново да се върне при нея, защото и преди са късали и пак са се събирали.

Нашите отношения са по- скоро приятелски, да има ги и любовните моменти, но се усеща че нещо куца. Аз давам всичко от себе си, но той като че ли му е по безразлично.
Не искам той да се върне при нея, защото наистина много държа на него, не знам какво да направя. Искам да го задържа, наистина много. Според вас ще се върне ли при нея? И какво да направя за да не стане това :(

Коментари

1.   Помисли сама - новия ти приятел, още в началото на връзката ви ти създава проблеми с негови стари гаджета, ами по късно ?....

2.   Дръж се търпеливо, дай му време. Може би ще успееш да го накараш да те погледне с други очи.

3.   На 1000 % послушай Номер 2. Личен опит.

4.   Мерси, това правя засега.

5.   Здравей. Аз бях с едно момче около 2 години, разделихме се.. почнах друга връзка.. трудно ми бе да забравя бившия, и на новия ми приятел не му бе лесно, да се бори за мен и да се чуди ще се върна ли при бившия си или не.. но останах при него.. така, че не се предавай, но се въоръжи с мноооого търпение и дай му време. И знай,че дори и да не стане (има и таква възможност - си направила всичко възможно) а ако стане-наслаждавай се нахубавите мигове заедно.

6.   Разделихме се.. сега сме само приятели, Боли ме УЖАСНО много... Обичам го ;(