Поговрихме и се разбрахме да се разделим за един месец, за да можем да променим нещата които дразнят другия
С приятелят сме заедно от две години и половина. Аз съм на 20 години, а той е с една година по-голям от мен. Много сме се карали, но и много се обичаме. За тези две години и половина сме се разделяли само веднъж и то за кратко.

Сексуалният ни живот е прекрасен, разбираме се перфектно, но когато се скараме той винаги обвинява мен, обръща се на другата страна и не ми говори.
Една вечер останах да спя в тях, не правихме секс, на сутринта също, а не го бяхме правили от няколко дни. Тръгнахме да си ходим и както винаги той ме изпраща, но се бях разбрала с една приятелка да се видим и понеже ни беше попът, реших да ги запозная. Той не обича да ходи на кафе и съотвено се скара с мен, че не искал да ходи. В крайна сметка отидохме. Разбрахме се на следващия ден да не се виждаме, защото искал цял ден да си почива и да не излиза никъде.

На следващия ден, вечерта ми се обади да ми каже, че отива с негов приятел на кафе, разбира се аз много се ядосах и се скарахме.

Проблемът, ми не е в това, че се вижда с негов приятел, а в това, че можеше да каже, че не иска да се вижда с мен, както и това с кафето.

Подобни недоразумения се случват често при нас, но този път чашата преля. След случката на следващия ден вечерта той се обади първи и се разбрахме да се видим.
Поговрихме и се разбрахме да се разделим за един месец, за да можем да променим нещата които дразнят другия и след това да видим дали ще се получи, тъй като и двамата искаме да сме заедно.

Коментари

1.   Правилно сте се разделили!!! Не си пасвате, ти го задушаваш и обратното. Търси другъде партньор в живота и в леглото.

2.   Тези раздели после се оказват повече с отрицателно влияние на взаимоотношенията, отколкото с положително. Поне по мои впечатления.
И все пак успех и като съвет - не бъди издребняла, не мрънкай, това не води до нищо хубаво.

Лоша

3.   По същия начин сме и с моя приятел. С едната разлика, че ние ходим от 4 години и нещо. Аз също съм на 20, а той на 21. Проблемите ни са почти същите. Аз си падам по излизането на кафета, дискотеки, а той предпочита да си стои вкъщи с мен. Изобщо не можех да живея така... задушавах се, е, имаме си и още различия и все пак, като вас, решихме да си дадем почивка... да видим какво ще стане. Нали все казват, че ако е голяма любовта всичко минавало добре... Дано да си оправите проблемите! Успех! :))

4.   хмм в началото на връзка съм и имам такива разногласия.. вие сте от 2 години заедно и ги имате.. защо не сте ги изгладили досега?

5.   Веднъж стигне ли се до време за размисъл... отсрочка да си изгладите отношенията и точно да не се виждате... не е за хубаво... истинските взаимоотношения истинската любяща връзка се крепи на разговори, на споделяне... правила съм го това и после съм съжалявала много... дано при теб да даде положителен резултат, но да знаеш че това да не се виждате не е решение на какъвто и проблем да имате по между си.. решението е да се изправите един срещу друг и да стигнете до правилното решение или избор и за двама ви...

6.   номер 4 ири задава интересен въпрос аз мисля че защото такива разногласия трудно се изглаждат това си е вродено в човека

БеЛиЯ МеЧоК

7.   Според мен ако двама човека се обичат истински то тях няма да ги дразнят недостатъците един на друг. Ако тръгнете да променяте нещата които ви дразнят то до никъде няма да стигнете