Останаха ли свободни жени ?!
Къде по дяволите отидоха свободните жени! На 32 години съм работя си, изкарвам си паричките, но накъдето и да погледна все на заети жени попадам. Истински ужас, а идеята със случайно запознаване на улицата не ми допада и изглежда тъпо, може да те вкара в някоя неприятна ситуация и да станеш за смях. Интернет запознанствата не ми харесват също. Идеята ми е среща с желаното момиче и каквото стане.

Коментари

1.   Да, ето ме :D

2.   Желано момиче от каталога? Ах .. ми отивай в гепи ме - тарифите са еднакви ..

3.   Не, не са останали. У нас има почти 10% по-малко млади и фертилни жени, отколкото мъже. Не ти ли прави впечатление, колко пръчове като теб стоят без жена?
Тези жени са отдавна на Запад, омъжени за чужденци.
Твоята жена ще намериш в Русия, Украйна, Молдова.
Успех
П. П. много готини жени са. Не е вярно за всички рускини, че пиели и ходили по мъже. Имам щастливо омъжени познати такива жени, добри домакини са и са много грижовни към семейството, мъжете, децата си. Има брачни агенции, които ще ти намерят такава жена.

4.   Здрасти. Не се притеснявай. И твоето момиче ще се появи. Просто си живей живота както на теб ти харесва, излизай, забавлявай се, угаждай си/както казва един познат :)/. Ако много силно наистина искаш нещо, то наистина става. Но не забравяй да си винаги с положителни емоции и с усмивка :).

5.   номер 3.. къде си видял рускиня грижовна.. по филмите сигурно и във фантазиите си.. там не ги учат от деца как да месят пита и да правят мекици за закуска.. нали си наясно..

6.   тук сме, но мъжете ги няма нещо

7.   Свободна съм :D

8.   Автора ! Довечера съм на среща ,но има едно голямо НО ! Момичето не е от моя град и май съм попаднал на заета жена защото по телефона ми намекна ,че аз искам сериозна връзка ! Аз я прекъснах и и казах ,че това не трябва да се обсъжда по телефона.Не искам пак да ме боли да се чувствам зле и самотен.Това е лудост и ме докарва до депресия ! Остана ми само едната шибана бира с която се наливам когато се депресирам.

9.   Свободна съм и аз на 28 г. и задавам същия въпрос: "Има ли свободни свестни мъже;)? ". Свободна съм, защото за съжаление не съм намерила такъв. Все ми хващат окото заети мъже, които са страхотни, но те за това са и заети:-). Така че, май такъв е живота и малко съм се обезсърчила. Склонна съм да има връзка с обвързан заради това, въпреки, че не си падам по тия работи. А да и се оглеждам извън БГ;) за мъже, че тукааа май просто аз нямам късмет. Иначе не е лошо и на улицата да срещна правилния човек даже би било много вълнуващо:-). Със сйтовете за запознанство се губи чара и тръпката;))). ОТ Къдричка

11.   Ами малко са, особено след една възраст. Заради това и обвързани започват нови връзки, изоставят старите... После пак...

12.   Ама какво разбираш ти под свестен мъж-лице на Дейвид Бекъм или Брад Пит, висок поне 190, тяло като на Аполон, обноски като на английски лорд, мил и нежен като Мона Лиза, с доходи поне като на брокер от Ню Йоркската борса?
Аз съм на 36год. и повечето жени си мислят, че щом не съм женен на тази възраст значи задължително нещо ми има, т. е. не ме слуша главата и няма какво да се занимават с мене. Като прибавим и факта, че имам говорен дефект, не мога да казвам "р", аз не съм виновен, това нещо се оправя само в ранна възраст, ама нашите тогава не са ми обърнали внимание.
Сигурен съм, че ако дойда да те заговоря или да се запозная с теб ще ми обърнеш гръб, знам ги аз такива кат тебе, само принцове са им в главите, ама той послединя нали се ожени вече, ха ха.
Българските жени може да сте благодарни на тия, дет ни вкараха в ЕС, защото сега вече сте много по-достъпни за западно европейските мъже-дет се вика и по нета може да се запознаете, България е близко, виза вече не е нужна, нито самолетен билет, ще ти прати по пощата 100 евро за билет за автобуса и воала-ето му я женичката :)
Докато за жени от Латинска Америка и Югоизточна Азия ситуацията е сложна-разправии за визи, самолетни билети и т. н.
Така че, мили жени дерзайте-в Западна Европа е пълно с незадоволени чикиджии, вие сигурно ще сте им първата жена в живота, но пък са горди поданици на велики държави от Стара Европа, а ние сме цървули, трета категория мъже, за нас и циганки са ни много!
Късмет!

13.   На 33 години съм. Докато бях в България се оглеждах за подходящ партньор- един читав не срещнах! Не искам да обиждам българските мъже, ама истински мъже не останаха. Откакто съм в чужбина за пръв път имам хубав опит с мъжете- то възпитанието му възпитание, отношението към жената- отношение. Независимо дали е само афера или е сериозна връзка- мъжете знаят как да се държат с жените.
Автора, не се отчайвай- за всеки влак има пътници. И ти ще срещнеш своето момиче, само не спирай да го търсиш.

14.   Автора! номер 13 мене жените ме имат за странен защото не съм Бай Ганьо! Аз съм голям кавалер и съм много внимателен и нежен, а явно българките искат простака на среща. Така са свикнали гледайки пияния си баща колко е "печен". Дано и на мен да ми излезне късмета. Тази вечер ще разбера, всичко или нищо! Стискайте ми палци

15.   Аз си мисля, че на жените им куца нещо. Повечето от нежния пол не е съвсем наясно с желанията и плановете си и в доста случаи се написва някой роман и целият и живот поема в друга посока в името на някои не си е струвал жертвата и вият като пироговски линейки и плюят по българските мъже... ( на теория всеки знае, но дори и теорията да е за 6-ца пак ще намерят нещо гнило) Винаги искат нещо, което нямат и по-лесният начин за тях във всички случаи е най-добрият! Има и мъже и жени и няма безгрешни от тях! От живота ще вземеш, колкото дадеш... Така трябва да е и с една връзка, но в почти всички случаи за съжаление не е така.

16.   13, с тази разлика, че като източноевропейска жена в чужбина само да кажеш "А" и вече трима са на врата ти. Стига само да изглеждаш що-годе свястно. Айде пробвай като мъж в чужбина да забиеш нещо, особено ако си в по-северните страни...

Кубрат

17.   Аз съм по същия начин свободна и ненамиращаи преди няколко дни исках да заговоря един мъж с когото се разминахме. Погледът му беше толкова магнетичен, че не откъснах очи от неговите и той от моите. Това ми направи впечатление, защото по принцип не се заглеждам по хората като вървя. Имам въпрос какво се прави като го срещнеш на улицата. Всяко едно заговаряне би изглеждало нахално и отчаяно- така си мисля, а вие?

18.   От автора! Тотален провал с момичето. То ми каза, че иска да бъдем само приятели. Не малка на 25-26 години е. Какво не е наред не мога да разбера.

19.   Аз съм пак 13- не се измъчвай, авторе! Не е било за теб това момиче. Всеки път, когато ти се затваря една врата, се отваря друга! След като имаш обноски, кавалер си и не си средностатистически Бай Ганьо, и на теб ще ти трябва време да намериш подходящото момиче. Продължавай да Я търсиш, но не не Я превръщаи във fix идея! Наслаждавай се на живота, на свободата си, имай самочувствие, знай, какво можеш да предложиш на една умна, възпитана и хубава жена, и тя ще се появи един ден в живота ти! Успех!

20.   Номер 16- няма как българин за забие някоя мацка в чужбина, особено в по-северните страни, защото сте Бай Ганьовци. Не лично към теб, а по принцип говоря.
Към автора- Според мен трябва малко да "поуспокоиш топката". Прекалено избързваш. Искаш от първата среща вече сериозни отношения. Раздавай го малко непукист. Жените усещат отчаянието.

21.   предполагам, че същото се питат и свободните жени, но аз тъй като не съм такава, което може само да ме радва, ще опонирам 13 и ще попитам;e какво им е на българските готини мъже, освен, че са заети.... , което не е минус, освен за отчаяно търсещите съпруг... ЗАРА 36

22.   И аз съм с №9! Според мен също няма мъже. Не съм кой знае колко придирчива, но всички, които ми хващат окото са обвързани. Нямам време за заведения, а и не мисля, че там е мястото, където можеш и трябва да си търсиш партньор. На работа също не става, защото не е добре да се съвместяват двете неща. Може би донякъде и в мен е проблема, защото не съм от жените, които като набележат нещо не се отказват и гонят до дупка. Нещо със сигурност трябва да се направи, но нямам идея какво, а една ли ще ми звънне на вратата....

23.   От Автора!!! Сега осъзнавам какъв глупак съм бил! Имах до себе си жена която безумно ме обичаше, а аз я отритнах! Мисля вече да не повтарям тази грешка

24.   Абе и с мъжете, и с жените положението е като с кенефите - или са заети, или са... оцапани.

Номера е да уцелиш някой като излиза, да влезеш на негово място.

Кубрат

25.   Номер 20, че има много Бай Ганьовци - за съжаление има, тука не споря. Ама аз тях не ги броя изобщо. Говоря ти за стабилни мъже, с образование (а "вишуту" по Европа не е като в БГ да го има всяка чистачка), с добра работа, с доходи, прилично изглеждащи, спортуващи, добре поддържани и "пичове" по характер. Имам поне 5-6 такива познати, които са от ГОДИНИ сингъл или я карат само на разни връзки от разстояние с кифлички от БГ, дето и те не знаят кво искат...

Също така не познавам нито един българин, който да е имал някога сериозна (или като се замисля дори и несериозна) връзка с чужденка. За сметка на това познавам 4-5 българки, които се изпожениха за разни шваби, американци, италианци и дори поляци. От което между другото ми се свива сърцето като го гледам, ама на...

Та, като има толкова мераклийки, още сега мога да дам телефоните на няколко такива човека. Само че и изискванията са съответните (не толкова към външността, колкото иначе).

Номер 23, ако наистина безумно те е обичала - ще те приеме обратно (освен ако не е било преди 5 години разбира се). Трябва само да си пречупиш гордостта и ината - което е цената на урока ти.

Кубрат

26.   Номер 25, много си прав!! Има и свестни мъже, но зависи и от пазара.. Здраве, късмет и много усмивки на всички.

27.   Кубрат, това с влизането и излизането много ми допадна.
Но ме разочароваш, като изтъкнат критик и криминалист по отношение на любовните взаимоотношения, сякаш ти се изплъзна нещо или пак ни се разминават мненията.

Автореееееее, авторе, защо сега се осъзна?
Защото май никоя не ти върза нали?
И сега ще напишеш, че са ти вързали, но са били: използвачки, чалгаджийки и не знам си какво.
Дали, ако сега ти се навъртаха 2 мадами (свободни) щеше да осъзнаеш какво си имал и изгубил?

И като заговорихте за пазари, мен историята ми прилича на тъп монопол. Като няма избор ще зареждам бензин, скъп, скъп, ама ми трябва колата.
Е, някои биха предпочели пеша, други с колело.
В този ред на мисли - авторът сега ще занимава с глупости навярно едно свястно и готино момиче, което го е обичало, само и само да не остане сам, което ме хвърля в други размисли, но ще си ги спестя.

Лоша

28.   Абе хора, живейте си живота, а каквото има да става, ще стане. Стига сте се вторачвали в това и онова, защото така може да не видите нещо много важно край вас. Както е казано- прави каквото смяташ за правилно, пък да става каквото ще... да знаете, много е вярно!!

29.   "а "вишуту" по Европа не е като в БГ да го има всяка чистачка"- Кубрате, защо не пратиш една чистачка да дойде да изкара анализа във фми, пък и ти можеш да дойдеш, да се покажеш колко "знаеш".

30.   Все повече ме наляга мисалта, да си направя една фирма,
за сватби и погребения. Гледах при Карбовски, как един дядка, българин е живял по света. Че той казва така: Ако бях млад, за два месеца щях да стана милионер. Където и да отида на втората седмица бях женен. Човек емигрант,гол и бос без работа и пари и
хоп някоя.... сякаш не е виждала мъж. Те жените са покрай тебе, само трябва да се протегнеш и да си я вземеш. Ама е трябвало баща ти да ти е давал акъл. Моята жена е свястна, че ме търпи 30 години.
Няма свестни жени. Хващай една за ошите. Вземай телефони, определяй срещи. Закъсалите финансово са недоспали, тъжни и нервни. Сега ревеш за някоя, където си я обичал. Утре ще се вайкаш за някоя мърла с две деца. Най добрият капан е като демонстрираш, че
разполагаш с... После бъди себе си. Ти ако не беше стиснат, досега щеше да забършеш нещо. Наблюдавай, преценявай обещавай,
Те тез тука дето все ни бият шута, все вървят напред с гордо вдигната глава няма да те търпят и два часа ако на среща удариш 4 водки и я хванеш за задника. При турците има свестни и свободни, ама трябва да станеш мюсулманин. Няма лестно. Какво очакваш тука,
да те сгодим ли. Като си смотан плати на някоя фирма да те оберът.

от СИ. ГО

31.   29, точно на тема анализ, ЛААГ, дискретни структури и други подобни съм готов да се подложа на тест с който пожелае :-) По материала от университета, и доста извън него.

А иначе конкретно ФМИ е едно от малкото места в БГ, които наистина все още държат много добро ниво, да не кажа световно ниво. Казвам го от лични впечатления и от двете страни. Така че примерът ти не е добър, или по-точно е много добър, само че не за заяждане :-)

Това с чистачките се отнасяше по-скоро за разни "измислени" за мен университети по села и паланки, айде няма да цитирам имена, че ще дойде пак някой да каже "Кво ми е па на моя университет? ! ".

Кубрат

П. П. Лоша, нито съм изтъкнат, аз още по-малко съм криминалист :-) А иначе оплакването на автора не е толкова безпочвено, проблемът е реален и то голям. Ти може би още не си го осъзнала, защото не ти е дошло на главата и дано да не ти дойде никога.

32.   Те жените са такива: като са на 25 са вечно заети, а светът е в краката им, като станат на 36 - охаа, да видиш как намират време за всичко и дори те гонят, че времето им отминава.

33.   Съвсем скоро прочетох "Малкия принц" и той каза: " Съществените неща са невидими за очите. " или нещо подобно.
Харесвам мъже, които се стараят, борят се, не се оплакват. Гледат си работата, ангажиментите към работата, хората, колата, жената. Мислят в преспектива, а бе просто не се отказват. Стараят се да изглеждат добре и жената до тях също да е добре. Може да не е най-умния, най-красивия и най-богатия.
Не харесвам мрънкащи, лигави, мамини дечица, простаци, пияници, депресирани и отчаяни от живота, вечно недоволни, мързеливи и лениви.
Като тези, които харесвам няма свободни -не съм срещнала, ако знаете такъв моля;) насреща съм.
Като тези, които не раресвам има милиони;)...
Отношението и действията са най-важни... ;) за съжаления парите замъгляват очите и бедния ни народ страда от слепота. За това на мен ми е нужна да чета "Малкия принц" от време на време....
Поздрави на всички!

Къдричка

34.   Здравей, Къдричке,
Малкият принц също така е казал, яе " ако искам да видя пеперуди, ще трябва да изтърпя 2-3 гъсеници"...

М. М.

35.   32 та като си казал за жените на 36;да, прав си намират време за всичко.... с едно уточнение... което желаят... и са достатъчно пораснали за да не гонят никого, защото винаги си заслужава да ги чакат... предполагам, че има и изключения на които си попадал... ЗАРА 36