Дупката
Здравейте, на 31 г. съм, обвързан от 6 години. Всичко си беше наред, докато в офиса не се появи нова колежка с две години по-малка от мен. Тривиално, но и на мен ми се случи. Всичко започна от най-обикновен флирт, който се превърна в секс, а той от своя страна в любов. Тя също е обвързана от години и идеята беше да е само секс. Лошо обаче, че чувствата се засилиха и започнах много да навлизам в опасните води. Но все пак всичко си вървеше добре, докато един смс не обърна каруцата. Падането в дупката беше неизбежно.

Драснах и едно съобщение на телефона от тези дето си пишем постоянно. Обаче тя не го е изтрила и познайте кой го е видял. Както и да е, излъгала го е някак, било е истинска драма. Но ми звънна и ми каза, че сме дотук. Искала да бъде само с него. Трябваше ми време да осмисля това и в интерес на истината се примирих, все пак това не можеше да бъде вечно. Но голямата болка идва от начина, по който ми го каза, студения и обвинителен тон, с който ми го съобщи. Аз със сигурност няма да се държа така, но само мисълта, че може да прехвърли враждебното си държание в офиса ме смачква още повече. Толкова ли е трудно ви питам аз да се запазят нормални отношения след такава връзка и какво да правя в противен случай. Благодаря!

Коментари

1.   След каря на каквато и да е връзка не може да се запазят „нормални отношения“. И този вид връзки са като нормалните връзки, тъпото при вас е било, че и двамата сте били обвързани. Ако поне единият не е, може да има бъдеще - знам го от свои личен опит. Сега сме заедно, надявам се завинаги.

2.   Ами от моя страна няма да има проблем за запазване на добрите отношения. То ми е ясно, че друго вече не може да има. Но тя...

3.   Тя се е ядосала и за това гневно те е отрязала по телефона иначе на работното място едва ли ще покаже неприязън към теб.

4.   хората са го казали "не си вади.. там където работиш ".. бях в този филм.. след като приключихме не можехме да се понасяме.. работата ми стана ад.. ходех насила.. добре че той напусна.. иначе трябваше аз да го направя...

5.   Наистина ти е трудно, но.... полезно занаоред. Така става, когато вземаш нещо чуждо. Ползваш го временно. Би могло да е истината, ако и двамата бяхте равнопоставени и открити, но това се случва рядко, само когато сте си писани един на друг и когато ще с еразпознаете без грешка.... Съветът ми е: Отмини и не забравяй болката, така, че занапред мисли преди да поддадеш на закачливия поглед на жената отсреща...

6.   Благодаря ви за мненията и съветите.
До 4: Далеч съм от мисълта да напусна и не мисля, че и тя ще го направи. Иначе студеното отношение е вече факт и аз нищо не мога да направя. Но в никакъв случай няма да се държа и аз студено. Това значи, че съм и се подал на поведението. Отвръщам и на всичко служебно с усмивка.
До 5: Знам, че е така и бях наясно, че може да се стигне дотук. Но моментните състояния ме подведоха. Продължавам напред, дупката не би трябвало да няма изход. Боли ме наистина, но трябва да се боря

7.   Все още не мога да проумея факта как хората, които имат добре платена работа, все още мислят за изневери, вместо за деца и веселие с приятели. Не знам какво би станало, ако тези хора са работодатели и наемат хора само за по един месец на работа и ги сменят като носни кърпички. :(

8.   Коментарът ми е до №4.

9.   Да ви кажа за няколко дена вече почти съм излезнал от ямата. Нейното държание превърна болката ми в гняв. Разбрах, че ужасно много съм се заблудил за нея като човек. Вече не изпитвам абсолютно нищо. Достойнството ми е най-важно. Но това ще ми е урока за в бъдеще...

10.   В най скоро време дупките ще станат две, като я видиш,
че се халосва с друг. Не е трябвало да я търсиш у тях. Но
ти каза, че си хлътнал. Простено ти е. Ще се правиш на мъж,
докато някоя друга ти вземе акъла. На мене ми се е случвало.
Много е гадно. Докато я виждаш курвата, няма да се примириш.
от СИ. ГО