Изневерява ли ми?
Какво бихте си помислили, ако видите презарвативи(неотпечатвани) в банята на приятеля си, при положение, че вие двамата не използвате?

Коментари

1.   Същото, което и ти. Говори с него! Ако усещаш, че те лъже, вдигни му скандал....

2.   Да. Щом са неотворени, може да не му се е отворил парашута да чука чуждо, а може и просто да ги е забравил там.
Все пак положителната страна е, че ако ти изневерява ползва презервативи, а не ги чука напред-назад безразборно.

Р.

3.   Може да са му останали от преди. Кога им изтича датата най-добър до?
Аз ползвам Дюрекс и в момента, които са на пазара са с година на изтичане на срока им 2016, ако са 2015, 2014, значи са старички...
Иначе, може да се е надявал на анален секс с теб, на секс по време на менструацията ти, но да не се е наканил да си поиска.
Може и да са на приятел, които използва жилището му за терен.... изобщо - всичко е възможно

4.   Че е разумен и предпазлив? !

*Syndrome

5.   Лек намек =)))

bile

6.   Не стига, че ти изневерява, ами е и тъп.

Лоша

7.   Контравъпрос: Какво да си помисля аз, когато в бюрото ми имам кутийка презервативи, които не съм поглеждал от поне 1 година, един ден ги отварям и установявам, че в опаковката има други презервативи (от друга марка), които 100% не съм купувал?

Пояснявам - вкъщи живеем само аз и майка ми :-)

Кубрат

П. П. Случката е от преди 10-ина години...

8.   И е скъперник. Дожаляло му е да ги хвърли, след като не му се е отворил парашутът.

9.   до 7
Майка ти ги е купила, за да имаш пресни.

10.   Ми питай него вместо да питаш нас! А иначе бих си помислила същото...

11.   Ще си помисля, че просто трябва да го попитам за презервативите и след това да си правя изводи. Не, че не е възмоно да излъже, но все пак ще усетиш придполага се, ако нещо не е наред.

12.   Може да са останали там, да са стари, виж срок на годност и дата на производство, за да разбереш от кога горе - долу са.
Най - лесно говори с него...

13.   Защото отговорните хора винаги имат презерватив, ако не в себе си, поне в домът си.
Наблюдавай дали ще изчезнат или ще се заменят.
Ако просто си стоят там "за всеки случай" не виждам защо се притесняваш.

14.   Че е мъдър

15.   Лелеее, аз ако имам такова гадже, което ме подозира за нещо толкова несъществено... Колкото и да я обичам ще ми падне в очите. Не се излагай!

16.   А преди това нямало ли ги е там?? Възможно е да са забравени. Съмняваме ако ти изневерява и да ги остави на видно място- глупаво е най-малкото..

17.   Ох, и аз не обичам презервативи - обичам да пръскам кучиците по лицето, по гърдите и в устата. Ако жена ми знаеше само...
Но поне няма опасност да намери презервативи! :)

18.   ами ти с него ли живееш? Ако не всяка нощ ли спиш при него? Той ходи ли на работа? след работа кво прави, с теб ли се среща или се размотава?

19.   От авторката:
Първо Ви благодаря за коментарите.
Отговор към 18-не живеем заедно, той пътува често и мястото където живее в момента е временно. а тях ги намерих в несесера му с козметика, което означава, че са нови тъй като се нанесе в този апартамент преди няколко дни.

20.   Значи с новият апартамент е вървял несесер за козметика?
Интересно, аз щях да си помисля, че просто си седят в несесера му за всеки случай.
Питай го, като искаш да знаеш.

Всъщност.... Мъж с несесер за козметика? Колко... Интересно.

21.   Номер 20, да, мъжете, които пътуват често им се налага да си носят шампоан, душ гел, самобръзначка, пяна/гел за бръснене, автършейв, и други такива "интересни" неща. На мен никак не ми е интересно, но ми се налага да го правя всяка седмица. Виж, за презервативи не съм се сещал :) но ако имах, пак там щях да ги сложа, да.

Кубрат

22.   Ясно, Кубрат, благодаря, че ми разясни... Много логично ми звучи мъжете да имат такива неща дори и да не пътуват, но трябва ли да се нарича "несесер за козметика"?
В смисъл, че звучи много.... Метросексуално. Ама чак болезнено метросексуално. :)
Иначе наистина е много хитро място да си "кашираш" презервативи. :)

23.   А, пропуснах да кажа четка и паста за зъби :-)

22, как се нарича честно казано не знам, аз му викам "онуй там", щото и без това само аз си боравя с него (поради което наистина е добро място за каширане! ). Несесер за козметика не би ми хрумнало да го нарека, то дори не е и несесер, а е празна опаковка от комплект пяна за бръснене и автършейв, която аз използвам като контейнер. Не би ми минало през ума да ходя да си купувам специална принадлежност за такива цели.

Дали звучи метросексуално не знам - не съм се замислял. Но във всеки случай наистина е леко гейско, ако мъж има такова нещо БЕЗ да му се налага да пътува - тогава нещата си седят просто по лавиците в банята. Не в разни несесери...

Кубрат

П. П. Аз ли съм имал неблагоразумието в предния пост да напиша "самобръЗначка" или някой от модераторите се е правил на коректор?

Moдератор: Господин Кубрат, защо не го приемете като грешка на клавиатурата или и това е невъзможно за перфекционист като Вас? :)

24.   Ами има мъже, които се подържат. моя например си почиства основно лицето с пяна и след това тоник и тампони

25.   22, а как, според теб, би трябвало да се нарича?
Точно несесер си е. Мъжът ми също има - пътува 2-3 пъти месечно.
Колкото до авторката - ами може да се наложи да ползвате кондоми ( особено ако правите секс, когато си неразположена). Може да са му ги подарили приятели, които няма как да знаят дали ползвате презервативи. Може да са му от преди, но най-точния отговор ще получиш единствено от приятеля си.
Апропо, защо не го попиташ?

М. М.

26.   Ами аз не виждам нищо "метросексуално" в несесер за козметика. Може наистина да са си там. Не виждам нищо притеснително. Все пак си имай едно на ум. След като си го носи значи иска да си ги има за всеки случай. Поне аз си мисля де.

27.   ... БЕЗ да чета коментарите, ще ти кажа, че ги ползва, но не с теб и това все пак е добрия вариант, и разумният, бих добавила... ЗАРА 36

28.   Не ползваме презервативи със съпруга ми, но в едно от тайните ми джобчета на дамската чанта имам няколко. Не съм му изневерявала още, но ги имам. Купих ги наскоро. Лично за мен бих казала, че са там за "всеки случай", което означава, че съм склонна да го направя, ако се отдаде възможност. Хубавото е, че той не ми рови по нещата. Сега ме накара да се замисля, какво ще обяснявам ако ги открие, а аз нищо не съм правила.

29.   Питай го дали наистина те обича и това е!

30.   @Модератор във връзка с коментар 23: Дали е възможно да е грешка на клавиатурата, зависи от клавиатурната подредба :-) но с удоволствие съм готов да го приема като моя грешка.

25, всичко хубаво, ама може ли да попитам от какъв зор на авторката "особено" да й се налага да ползва кондоми, ако прави секс, когато е неразположена?

28, ами за да не ти се налага да обясняваш като ги открие, му обясни сега. И му кажи истината.

Кубрат

31.   Здравей, Кубрате,

ние с мъжа ми не ползваме кондоми от... чак не помня вече от кога, но около 10тина години. Мои приятелки, обаче, ползват, когато са неразположени, за да (цитирам): "не се омазват с кръв" ( сигурно визират партьорите си). Та, за това го написах.

Поздрави!

М. М. ( ком. 25)

32.   31, да, много добре разбрах още в 25 какво имаш предвид, и на това отгоре ми беше въпроса, ама не си ме разбрала. По какъв начин с кондом е по-малко омазването? И да не би после да не трябва да се измиеш пак и да си седиш с мазното от кондома? Или може би е опасно да го правиш в цикъл без кондом?

Те такива неща...

Кубрат

33.   Божеее, едни кондоми какви дискусии и дилеми могат да предизвикат!!! Тази изневяра, тази ревност ще съсипят народа!! Гледайте сега какво става - виждаш един кондом и започваш със съмненията, разследването, въртенето нощем в леглото... гадна работа.
Моят съвет към авторя е да забрави за тях! Ако ти изневерява, но ти не го усещаш по никакъв начин, тоест държи се както винаги се е държал и показва, че те обича, по -добре изобщо не ровичкай в тая тема.

34.   Нали си върнала кутията на мястото и? Защо не погледнеш дали има някаква промяна? При всички случаи трябва да го попиташ, обаче. Не мисля, че се подсигурява за вас двамата, честно казано. Ако беше така, щяхте на имате нужда, независимо от това какъв е моментът и т. н.. А ти казваш, че това не е така. Според мен възможностите са две. Първата е, както казаха, че може да са стари, а втората е тази, която ти си мислиш. Ако имаш търпение наблюдавай го.

35.   Скъпа не се претиснявай всеки самоуважаващ се мъж има поне един презърватив. Така казва моят мъж за това не го и питам като видя такова нещо.
Виж нали си модерна жена не го претиснявай.
Виж пребира ли се в къщи сигорно те и осигорява добър живот приеми го.
Ами помисли че бил с мен каквмо ще напрвиш.
Нищо освен да си хапеш гъза от яд.
За това не му обръщай внимание.
И знай че забраненият плод е най сладък така че приеми го като факт че ти се отваря врата и на теб да изфлиртуваш с друг мъж.
Помисли малко ще ти бъде приятно да бъдеш изчукана

37.   35 цепи мрака от всякъде!

Моя мъж така ми каза, затова не го питам повече. Щот съм модерна жена. А щом се прЕбира вкъщи и осигОрява добър живот, значи сичко е на 6 - кво ти пука кво прави иначе. В противен случай ще си хапеш гъза от яд. Но ако помислиш (!!! ) малко, ще ти е кеф да бъдеш изчукана.

Много концентрирана мъдрост на едно място.

Кубрат

38.   Аз ще му продупча презерватива :)))

39.   Връщаш кутията с презервативите на същото място и чакаш, чакаш... Ако след време изчезнат. Може да задаваш въпроси. До 35: откъде знаеш? Или ти вече си се ухапала. Наистина цепиш мрака. :D

42.   ОТ 35 не съм ни най малко ревнувала защто сме модерно семейство и този секс е нищо работа сваляш гащи и те опрашват.