Няма комуникация...
С приятеля ми вече не си говорим... Като изключим вялите смс-и(които също малко по малко започнаха да намаляват), комуникацията ни почти изчезна. По цял ден стоим и буквално мълчим... Сякаш нямаме какво да си кажем. Шегуваме се, дразним се, правим секс веднъж на ден, но дори там нещата не са както трябва.

Те впрочем в секса никога не са били както трябва. Той ми беше първия и за 1 година така и не успях да изпитам истинското удоволствие от секса. Той е на 22 и работи. Аз съм на 20 и уча в друг град. Връщам се всяка седмица заради него и гледам да прекарам цялото си време с него, но понякога се чудя има ли смисъл.. И все пак искам да запазя връзкара ни, или ме е страх да не остана и без него, защото и без това само него си имам. Дори да не ме разбира, да не е идеалният и да е пълен с недостатъци, все пак нещо ме тегли към него и го обичам.

Коментари

1.   Здравей, Щом го обичаш бори се за него. Поговорете сериозно и вижте връзката ви има ли бъдеще, Живота е пед вас

Желая ви любовта на живота ви и много щаастие :)

2.   Връзката ви се е изчерпала. Сексът с теб и за него не е оптимален, вярвай ми. Скъсайте и нека всеки търси щастието другъде

3.   Лесно е да кажеш-скъсайте. Да не мислиш, че не съм мислила и за това. Но просто като си представя и избухвам в сълзи... не мога да си представя да съм без него. Може да не е идеално с его, но без него ще е по зле... Скоро се опитах да говоря с него, а той ми се развика, че е изморен от работа и, че нямаме какво друго да правим. От части е прав, защото в малкия град наистина няма никакви развлечения, но в крайна сметка човек си ги прави сам, нали?

4.   Навикът не е любов - дано го разбереш, когато не е късно и примерно си се омъжила за въпросния и си имате няколко дечица. Тогава нсе само ще ви куца секса, ами изобщо ще изчезне. И няма да мълчите, а ще се карате и дразните. Жена съм с опит и за разлика от теб не осъзнавах, че едно е да си внушаваш, че това е човека, че сексът е добър, че характерите ще се нагодят и пр. и пр., а друго е в действителносст това да се случи. Така, че поогледай се наоколо и когато наистина има любов и то взеимна ще разбереш разликата. Аз я намерих, но уви доста късно. Обаче това е съвсем друга тема.

5.   Вие от сега не си говорите, защото сте си омръзнали, а представи се какво ще е след време.