Много ми липсва
Разделихме се преди около 3 месеца. Имахме много кратка връзка като двойка за около месец. Преди това го познавах от две години. Бяхме приятели около една година, ходехме навсякъде заедно, забавлявахме се на театър, на концерти, на кино, на разходка в планината. След това опитах да изградим някакви по задълбочени отношения, защото виждах че и той изпитва влечение към мен, но все не поемаше инициативата, страхуваше ли се не знам. Така че аз реших да я поема, и когато се опитах да му покажа намеренията си, той го прие като ултиматум, опита се да ми каже че все още не бил готов за връзка с момиче, защото претърпявал последиците от предишна. На свой ред аз отчетох факта, че е бил искрен с мен, но ми стана неприятно от факта, че сякаш съм му натрапила намеренията си.

Спряхме да подържаме приятелски контакти за около 2 мецеса. След това, аз му се извиних по нета, като казах че от части винтата е моя, поставяки отношенията ни на друга основа. Той прие извиненията ми и каза, че и той е сгрешил. След това се видяхме. Пак като приятели и започнахме отново да излизаме. После миналата година някъде есента той започна да се държи особенно и пое инициативата. Поставихме нещата на друга основа, и решихме да опитаме като двойка. Но за краткото време за което бяхме заедно като повече от приятели усещах, че той е несигурен, и някак си няма привличане от негова страна беше много плах. Опасявах се, че е с мен само, за да не е сам. Когато се опитах да поговоря с него на няколко пъти и го питах, ако не е сигурен да прекъснем отношенията, той казваше, че е. След това се случи нещо, което мисля че е причина да се разделим. Видяхме се с майка му, тя се държа добре, но по повод на едно нейно изказване, аз изразих своето мнение, което противоречеше на нейното. Тя е интелигентна жена, но много властна, и ми се струва че има сериозно влияние над него. След това отношенията ни се влошиха и от едно обаждане той ми каза, че е по-добре да сме само приятели. Не ми изтъкна основателна причина за раздялата ни, въпреки че аз го питах многократно. Не сме се виждали оттогава.

Обадих му се преди около седмица, исках да възобновим приятелскити ни отношение, но той категорично ми отказа, да се видим.
Не знам каква е причината да се разделим и какво е провокирало сериозният му отказа, да не се виждаме, но явно е много серизоно. С нищо не съм го обидила, мисля че е заради майка му, но той така и не ми даде яснота по върпоса.

А страшно много ми липсва компанията му и разходките ни заедно.
Знам, че като не е станало един път няма как да стане, но има нещо което ме тегли назад към него.
Както и да е исках да споделия, дано ми олекне.
Какво мислите?

Коментари

1.   Ами просто се огледай наоколо. Любовта може да е по-близо, отколкото очакваш. За мен това е вариантът, да се насочиш към друг. Иначе само ще се мъчиш.

2.   Днес, той има Рожден ден! Толкова много искам да му честитя, но не мога, нараних, го!
Както и да е, липсваш ми!

3.   Ти заслужаваш много повече. Той е прекалено сдържан с теб по някаква причина, възможно е да е такъв по характер. За жената до такъв чаровник е важно да се въоръжи с търпение и такт. Ако е зодия Везни е обяснимо поведението му... ако истински го искаш... изчакай без да го притискаш...