Изведнъж, се оказа че има дете от бившата си!
Здравейте, объркана съм много не знам какво да правя, не знам как да отреагирам на случващото се, моля ви дайте ми съвет как да постъпя и какво да направя....
Аз съм на 23 г, той е на 32г, заедно живеем почти една година вече. Той попринцип си е от бг, но бизнесът му и работата му са в Турция с две дума там си има и друг живот с който аз не съм много запозната.. и там е повечето време, прибира се за по една седмица максимум в месеца, поддържаме постоянна връзка по скайп. Всичко горе долу вървеше добре до последния месец...

Миналата година горе долу по това време той се е видял с бившата му приятелка там в турция и са преспали... изневерил ми е... (това го научих чак септември месец) тогава тя му е казала, че има дете от него това дете в момента е на 5г, той е поискал тестове за бащинство, резултатите излезнаха декември... той ми съобщи, че тестовете са положителни на връх коледа... Днес той отива в съда за да си даде името на детето.

Незнам какво да правя, толкова много неща ни разделят.. освен разтоянието и постоянната му липса, а сега и това дете, знам че детето няма вина, не го опреквам нито обвинявам, но идва като още една пречка да сме разделени и то е в турция, както и майка му и са в един град дори. А аз си стоя в бг и все го чакам да си дойде, не знам къде ми е мястото вече и се чудя дали да го напусна да го оставя да си живее живота, но много го обичам и той твърди, че иска да си е с мен и че не иска да ме загуби. Аз само му казах докажи го. Не знам, самата мисъл че той ще ходи ще взимам детето и ще излизат там ще е и майка му, всичко става на далеч от мен... не знам кка да постъпя. Моля Ви дайте ми съвет.

Коментари

1.   Бягай от човека.. изгнил е.

2.   А каква е гаранцията, че след като са се видяли с бившата, преспали и е научил, че има дете, след пет години да разбере че има още едно? Проблемът не е, че има дете, а че са преспали отново и може да има още едно.

3.   Много си наивна! зарежи го, но не за да си живее живота той, а за да си живееш ти твоя! Гаранция, че спи смайката на детето.

4.   Той ако те обичаше нямаше да ти изневери. По добре го остави.

5.   Напускай го! Такива връзки от разстояние от личен опит ги познавам. Пък и той е доста съмнителен с тези пътувания, може и често да ти изневерява. А ти защо си с него, свършиха ли се другите мъже ли, какво? Дано няма и други причини да му се натискаш толкова (имам предвид от финансов характер).... Малко груб съм, но реалист!
Палав Мечок

6.   Не не от финансова точка.. аз си имам и образование и работа и всичко... не завися от него... аз от него дори подарък за рождения ми ден не съм получавала.... Може би наистина съм наивна... просто се претеснявам... да не е поредната грешка в живота ми...

7.   Авторке, сама си си отговорила в последното изречение! Не оглупявай още повече

8.   Имай повече самочувствие! Харем ли ще му правиш? Не си ли познавала досега чувството, че си единствен за един човек, дори и в един определен период от време. Уважавай себе си, за да те уважават и другите. И замени с "обичай" последното изречение и си ги повтаряй всеки ден. Така ще го забравиш и ще привлечеш това, което искаш.