Писна ми от моралисти
До кога ще пишете за това че когато изневериш на някого и после става следното парцал боклук нямаш ли срам.
Тоя живот ти е даден да живееш правилно и не правилно.
На пример аз не съм светица, но винаги помагам за каквото и да е например. Пари ако трябват съвет с каквото мога да дам.

Ако се похваля тук че съм си имала любовник в този сайт веднага ще ми се скарат и ще ме нарекат боклек парцал живатно. Но искам да кажа че се е случвало преди години да изневерявам с трима мъже и сега от време на време.
В момента не мисля, че когато отидеш да те почешат катерицата нещата ше се оправят глупости.
Миналата седмица например отидох в един бар седнах да изпия едно кафе и като ме хванаха двама за слушател ама не отидох да си почеша катерицата ама накрая склуних и какво от това не съм курва.

Всяка жена иска да е желана обичана и шибана и то
от непознат за това от време на време се шибам обикновено с пичове от дискотеки и барове.
Но тук искам да напиша че не мога да седа сама и за това си търся компания от време на време.
Иначе се забавалявам с живота пия пуша деца нямам защото в момента съм се отдала на учение после може и да се опитам.

Коментари

1.   Такива думи, като "парцал" или "боклук" не са уптребявани от пишещите тук. Хората са здраво стъпили на земята и помагат и на другите, защото всяко действие се плаща. Осбенно, действието - изневяра. Повярвай ми, минала съм през този път и съм получавала много жестоки шамари от Живота.
Така, че хората ти помагат да се осъзнаеш и да не вършиш грешки, за които се плаща с лихвите.
Звучиш като тийнейджърка. Ккаво учиш, ученичка ли си?

2.   Всяка жена и мъж имат право да бъдат обичани и желани. След като не го намират при половинките си, ги оставят и тогава търсят късмета си. Това да се е... ш по баровете е за.... И не е морал, а просто гледна точка. Като не ти харесва с един човек, го остави да си намери късмета. Нямаш право да го лъжеш. Той може да намери любовта си и тя да е жената с Ж. А не ти.

3.   Прилича ми на писано от мъж, но ако не е така - евала за езика и стила, правописа няма да коментирам, ха отдай се повече на учене. Разбира се, всеки живее както си поиска, но ако е опрял за съвет тук, ще се наложи да прочете не само хвалебствия. Колкото до морала, в гугъла за тази дума излезе и една позабравена поема - http://slovo. bg/old/ppenev/kyncho. htm - ще ти допадне.
Мечо Пух

4.   Аз не бих те нарекла никак, защото не съм в правото си да те съдя. Но че не одобрявам такива неща - така е! :) В крайна сметка всеки си живее живота така, както му харесва, но не очаквай някой да остане очарован от това, което вършиш.

5.   Извинявай авторке но какво се хвалиш тука, като искаш да се шибаш шибай се, какво ти пука аз пък такива като тебе не разбирам, хората са казали каквото дробиш това ще сърбаш, а това нас изобщо не ни интересува.... както си написала живота си е твой аз съм на този принцип никога не съдя, камо ли пък да натяквам всеки да решава за себе си... имам си приятел на който съм му вярна и засега нямам намерение да му изневерявам, но в предишните ми връзки и аз съм крвнала от пътя е че и връзките си бяха детска работа (само целувки) но все пак вежен е принципа а не морала - моралът си е индивидуално

6.   Не разбрах на какво точно учение си се отдала.. как от обикновен парцал да станеш голям миндил? ! И моля те, щом до сега не си ''опитала'' да имаш деца и занапред не го прави, че милите, що срам ще берат с такава обща... не ми се мисли!

7.   Ами и на хората им е писнало от такива като тебе, ама на - продължавате да лазите и да се обяснявате.

bile

8.   Знаеш ли, аз съм от другата страна-не пия, не пуша и т. н. обаче съм напълно съгласна с теб. Аман от псевдоморалисти!!! Продължавай все така, бих се радвала да познавам повече хора като теб.

9.   Нямя лошо, и аз не съм моралистка да ти кажа. Но ти наблегни повече за сега на ученето, ще ти е от полза след време.

10.   Едва ли ще се задържиш с тея деца, камо ли с един мъж.

11.   Хаха това искрено ме разсмя

12.   После може и никой да не те иска, защото боклуци, парцали и курви никой не ги иска за нещо сериозно. Като искаш и ти е кеф да си парцал-моля, но не се чуди защо си все сама в бара и те заговарят непознати. Я пробвай да вържеш някой за месец поне да излиза с тебе... няма, няма как да стане, защото всички се срамуват да излизат с курви. Но щом ти е кеф продължавай, важното е да ти е гот, но истината каква си не трябва да те обижда тогава

13.   По-добре се отдай на обучение граматическо,
че словото ти звучи трагическо.
На жена не се прави,
ясно е, че мъж си ти.
Сара

14.   С това"начесване на катеричока" съпруг едва ли ще си намериш и цял живот ще си на някого любовница, но и това е до време.
М38

16.   Ау, Пух, какъв пропуск, за първи път я чета тази поема и как само ми оправи настроението.

Иначе по темата: Авторке, познавам много сексуални жени с задоволителен интелект, добра професия и освободено мислене. Но те не се шибат с потни пиянки от баровете и не развалят връзки. И точно, защото им се живее не си хващат сериозен партньор, за да не изневеряват, лъжат и прекрачват принципите си. Не съм чула някой да ги нарича курви, боклуци и парцали. Самата усети разликата.
Като започнем с правописа ти ( не знам на какво учене наблягаш ) и продължим с бедния ти речник и начина ти на изразяване - шибане, начесване на катерици и прочие.
Погледни се през очите на другите, тогава може би ще разбереш "моралистите".
Успех

Лоша

17.   Грозно е когато излизат такива думи от устата на една жена.

18.   Тази девойка е била доста пияна, докато се е словоизливала, затова трудно е намирала клавишите. Все пак става ясно, че през това време се е пипала по катерицата :)

19.   Вижте милички, ако бях написала историята като цяло как съм се запознала с двамата мъже и как съм и седнала на тяхната маса и после съм си тръгнала с единият тогава щях те да разберете.
Но има едно но че го правя като наказание към тях, защото когато бях малка ме харесваха само някакави детковци ими беше ожасно.
А по младите мочета, мъже ме шибаха и зарязваха.
Аз искам да се похваля, че обичам да се любя като на шестнайсет.
Въпреки че съм на 28 години и то при това женена.
Искам да се извиня на читателите за шибането когато не го правя с любов е шибане, ако правех с любов е любене.
Аз съм жена на страста на забраненият плод.
Пиша за парцал боклук защото съм малко женена.
В годината му извенерявам около 12 15 пъти годишно и след това следващият следващият.
До като не засмърди много на мастия от улецата...

20.   Пак ви казвам аз не съм светица от някой манастир а съм Жена на страста на любовта.
много обичам да ме желаят и обичат непознати...

21.   Аз съм 8. Отново те подкрепям изцяло и ще те посъветвам да не се разправяш с тея тука, няма да те разберат.

22.   благодаряти 8 номер а другите очаквам още коментари сега

23.   И аз съм против моралистите тука. Но ми отговори на следните въпроси. Като си живееш за себе си нормално добре, какъв чеп търсиш тука където хората са изоставени и страдат от любов други като мене изневеряват на жените си заради такива като тебе. Въобше не ти вярвам, че си шастлива и хайде сега казвай, коя зодия си.
Какво работи мъжа ти, с колко пари ходиш на бар, черпиш ли или си от тия дето пият и се шибат, а после се хвалят че мъжете умирали за тях, защото можели да симулират изкуствен оргазъм... защо ли немога да се изненадам с нещо по различно. Харесваш ли BDSM порно като си толкова отворена. Като лиглите от Стъклен дом ли си или
като някоя водеща с високи токчета. Най вероятно си от балета на някое ШОУ и сега учиш право.
от СИ. ГО

24.   А, очакваш още коментари - такива ли:
мастия от улецата, боклек парцал живатно ш*бана курва

Май жадуваш за това, което си просиш и сама така се наричаш. Малко ти беше, нали? Но твърде снизходително те приемат и никой не те съди. :)

25.   23 съмнявам се, че изневеряваш с такива като авторката, все пак звучиш сравнително интелигентно... а с всички простотии дето е споменала авторката, ми стана смешна и жалка, особено с желанието си да се хвали тук, че си има любовник.... до колко читателите тук сме моралисти, нямам представва, но сме възпитани и самоуважаващи се хора... е, не всички.... ЗАРА 36

26.   Сега ще отговоря зодия козирог пари колкото толкова 40 до 50 лева ходя на барове. За мен иначе хората говорят че съм малко откачена за да изневерявам. Родена съм под щастлива звезда всеки ден си правя купон дали с чужд мъж или моят правя каквото ми е гот на душата.
Зара какво завиждаш ли ми за любовните изживявания.

27.   Искам да каже че порно не гледам аз го практикувам ако искаш да ме видиш обадисе на...
Напиши си номера и аз ще се обада ако могат да го поблрикуват.

28.   Авторке, ти не си ли едно от момичетата, което коментираше против снасянето на деца? Харесваш ми, ако си ти.

29.   "Но има едно но че го правя като наказание към тях, защото когато бях малка ме харесваха само някакави детковци ими беше ожасно.
А по младите мочета, мъже ме шибаха и зарязваха. "

Това ли ти е оправданието?
И защо изобщо оправдаваш действията и поведението си, щом ги смяташ за нещо нормално и редно?

Лоша

30.   не си струва да ти отговарям... ЗАРА 36

31.   май ви зачесах аааааеае

32.   Ми, като те 'сърби катерицата' защо си хващаш гадже, което не може да ти я 'начеше', че да се наложи да изневеряваш?
Връзките са основани на добра комуникация, любов, сходни желания и хубав, задоволителен секс... Теб, като те интересува само сексът не започвай връзка в която момчето търси и другите неща. Хвани си едно момче да ти стане 'ебач', без чувства, емоции или очаквания.

В този случай не виждам нещо свръх морално хората да не одобряват това да нараняваш друго човешко същество и да мислиш с 'катерицата' си.
То е ясно, че такива простакеси, като теб си мислят, че единственият проблем да изневеряваш е, че после ще те нарекат боклук...

Теб те е довела тук гузната ти съвест, но не го осъзнаваш, защото нямаш елементарна представа за 'добро' и 'лошо'.

Да, всяка жена сигурно поне веднъж си е представяла колко ще е възбуждащо да прави секс с непознат, но между фантазия и реалност има разлика. И дори и да го направи не е наша работа, не бихме я накарали на сила да пише историята си тук...

Хубаво жените искат да са желани, обичани и "шибани", но непознатите от дискотеката не вярвам да те обичат...
Освен, ако любовта не се изразява в сифилис или СПИН.
Така само доказваш пред себе си, че мъжете биха ти обърнали внимание за единият секс.

И не знам в какво се изразява учението ти... Да си правиш тройки и да се напиваш по дискотеките? Ако и в живота се изразяваш по същият начин повече от едно ебане не очаквай да получиш от някой.

И аз съм изневерявала, правила съм и нестандартни неща в сексуален аспект, но никога не бих се изразила толкова просташки за тях, нито бих твърдяла и налагала на някого, че са правилни и хубави.

35.   като си изневерявала с някаква незаслужаваща илюзия какво искаш

36.   Мъжът ти удобрява ли тази твоя постъпка, да ходиш и да се е... ш насам на там

37.   ти как мислиш дали знае, че се любя от време на време.

38.   Ей хора някога ще се оправители какво е това да седиш на един клон ида мрънкате какво за вас е любовта защо не се хванете под одялото па да ви почешат.

39.   ЩО за идиотщина е това любовта с чужди мъже първо вземете и разберете секса идва за създаване на наследник а не за курволък

40.   От авторката здравейте аз пак съм тук ама не за това което мислите чакам коментари

41.   БоклЕк, парцал, живАтно...

42.   Имам една такава позната като теб, за събеседник става, често излизах с нея, но честно казано напоследък ме е срам да ни виждат заедно, защото автоматично и на мен ми се лепват разни етикети, а аз съм далече от нейния жалък живот на к**ва. Извинявам се, ама това е правилната дума. Така, че момиче след време ще си спечелиш единствено неуважение от жени и мъже, никой няма да те взема насериозно и няма да си нужна никому. А да не говорим като си търсиш работа за какво иде реч. Надявам се да не си толкова тежък случай, но и до там се стига ако не се спреш навреме. На всяка жена се случва да кривне от пътя, но поправя грешката и внимава да запази достойнството си. И ако по принип се изказваш по този начин, майко мила...

43.   Ами да първо си погледни право писа и тогава слагай думи като боклук и еди ккаво беше там звучиш ми като лека жена или евтина проститутка както казва давид на елеонора

44.   Авторке, запази си брилянтния коментар и го препрочети след десетина година.