Жена ми е бременна, но дали от мен?
Мъж на 27,
С две думи с жена ми сме от 5 години заедно, миналата година имахме неполочлив опит за дете - мисед. Отрази ни се зле ина двамата. След година несполучливи опита тя в момента е бременна. Проблемът, е че си призна в една командировка че ми е изневерила. Правила е три пъти секс с него с презерватив, а с мен успоредно без разбира се. Според вас колко е вероятно детето да не е от мен. Командировката и беше на 28-ти29-ти30-ти, а според генеколожката и датите в които е заченала са м/у 28 и 3-4 - ти през това време свърших само веднъж в нея.
Разбирам, че и гинеколкожката може да бърка датите де, но се чувствам много зле от факта, че не знам дали е от мен детето.

Моля ви за мнение и съвет, а ако сред веас има генеколог или някои, които разбира от тези неща бих изпратил и снимките от ехографа.
Моля за помощ? !

Коментари

1-50 от 71

1.   Не мисля че медицината може да отговори на този въпрос на този етап.
BV

2.   Може да се направи днк тест още докато детето е в утробата на майката! Но плодът трябва да е поне на 10седмици и теста струва около 950лв...

3.   поискай тест от нея

5.   не е от теб - жена ти е признала половината истина,
поемала го е чисто гол без гума, радвала се е на соса и семето е попило дълбоко в нея

100% истина

6.   Всички сме чеда на Господ, така че - к'во ти пука? :)

7.   Номер 3 е прав. Тестът се прави като се роди детето.
Просто те съветвам да си го приемеш за твое. Вероятността да е от теб е по-голяма.

8.   Вероятността да е от теб е 25%.

9.   Дам, ДНК тест за 950 лв. Все пак трябва да знаеш дали имаш нещо общо с детето или е на комшията или на нейния колега. Според мен си струва, за да се разбере истината.

jay

10.   Ако жена ти не си беше признала нямаше да имаш този проблем. Ако си и простил, не виждам къде е проблема. Била е честна с теб и си е признала, дори и само за това заслужава уважение. Ако не можеш да превъзмогнеш изневярата днк-тестът няма да помогне. Никой не може да знае със сигурност датите на зачеването. Предполагам знаеш как го смятат-7 дни след датата на последния цикъл, но това не е сигурно. Казвам ти го от опит, защото родих дъщеря си 8 дни по-рано а това означава според техните изчисления, ( за 9 пълни месеца)че съм забремеляла последния ден преди да ми дойде а тогава дори не съм правила секс. Така че помисли си, дали ако тест не е в твоя полза ще го превъзмогнеш. И накрая едно клише-родител е този, който отглежда, а не този, който създава.
Маги

11.   Забременявала съм и двата пъти точно преди да ми дойде цикъла. Няма правило в овулацията. Стига да е искрена с тебе, детето е твое. Като поотрасне, по чертите му ще си проличи.

12.   От Автора
Номер 10, полседния ден от менструацията е бил на 7-ми. Бих отгледал детето, бих желал и второ. Оценявам, че си призна точно това я и спаси. Все пак тя 100% го е правила с презерватив така шанса не е ли по-голям в моя полза?

13.   Аз бих преживял изневярата, но не бих гледал чуждо дете. Накарай я да направи аборт. И после си направете свое за което си сигурен.

14.   Маги, някои деца не се ли преносват? Авторе, ако си сигурен, че го е правила с презерватив- детето е твое. Аз бих направила и тест....

15.   Кой ти каза, че 100 % го е правила с презерватив с онзи, ти беше ли там?

16.   Престани да се вманиачаваш, детето си е твое. Ма ти помисли по-добре какви са причините жена ти да ти изневерява. Защото 100% има такива или такава.

17.   16, винаги ли трябва да има някаква конкретна причина и тя да е в другия? Или просто тази заучена фраза е предназначена за всяка история с изневяра - " виновният не е само един... "?

И колко да е сигурно, че авторът е бащата, при положение, че една година опитват да си направят детенце и точно след командировката тя забременява?
Аз си мисля, че това далеч не е единствената изневяра и че при други обстоятелства не би си признала. Да кажем, ако не беше бременна. А от тук и съмненията до колко тази жена е искрена и заслужава прошката и уважението на автора, че и да отгледа детето и. Тоест да хвърли 1000 лева и да разбере, че не е бащата и да живее с жена, която се чекне по командировки, с или без презерватив.

Не знам авторе, струваш ми се прекалено добър и доверчив, помисли си добре. И все пак - дали днес или утре - истината ще излезе на бял свят, друг е въпросът - какви ще са последствията.
Успех

Лоша

18.   От 5 години сте заедно и нямате деца. И сега изведнъж взела, че забременяла. Според мен, жена ти щом ти е казала иска да подчертае, че яловия си ти и да си налягаш парцалите, защото вече за нея ти не си най важния.

от СИ. ГО

19.   Вие вчера сте се оженили, днес ти изневерява. След 5 или 10
ГОДИНИ, какво ще е? 99% детето не е от теб 1% късмет да е от теб.
И да не забравя женати е много тъпа.

20.   18, абе неграмотни ли сте, що сте!?? Тя е ЗАБРЕМЕНЯВАЛА от него, но са изгубили детето- не четеш ли!???

21.   Лоша, парите няма да ги хвърли ей така, защото така или иначе детето може да е от него, какво като е и от нея.

22.   Не разбирам от медицински термини. Аз съм нямал 6 години деца.
После пък стана едно извън брачно. Правил съм ДНК експертизи.
Ясна ми е темата. Аз да не съм тука адвокат. Ама на жената първо трябва някой да и го зачука, че чак тогава да се пази.... за задържане, нещо такова. А не да си търси мъж с презарватив.

от СИ. ГО

23.   21, да де, ще ги хвърли ей така, ако не е негово.
Честно ми кажи, според теб каква е вероятността детето да е от него? Той и автора това попита.

Авторе, нищо не казваш - ти какво усещане имаш и какво възнамеряваш да правиш, ако се окаже, че не е твое например?

Лоша

24.   Към автора как можеш да простиш на жена си чукала се е три пъти с оня много е грозно това това си е предателство тази жена не струва и не те заслужава.

25.   от автора
бяхме пред развод и решихме да си сасем шанс. тя ме обвиняваше, че я задушавам и тн. Чесно предполагам, 4е е мое но все пак ме гложди. Може би не искам да знам дали е мое или не - а и не този е бащатата, който го е направил, а този който го гледа, възпитава и т. н.
наразбирам датите на зачеване, , знам, че първия ден от цикъла е 07. 12. 2011, кога биха трябва ли да са?

26.   Лоша, а ако е само един път са го правили, наистина е малко странно да успеят, но е възможно с другия да е било с презерватив. До голяма степен нещата зависят от това. Всичко това са предположения и съмненията могат да се изчистят по един начин. Да не говорим, че дори той да не направи тест, сигурно ще трябва да се установи бащинството след раждане. Не зная как стоят нещата, но няма да останат така.

27.   Аз не разбрах как така ти призна жена ти, нещо я хвана натясно или просто ей така взе да я гризе съвестта и изплю камъчето. Това за задушаването е често срещано, шаблонно обяснение. Нали знаеш-на жената сърцето иска любов и романтика, ама задника и иска приключения и всичко зависи в дадената ситуация кое ще послуша главата или задника си. Явно по време на командировката е послушала задника си, както писа и номер 15, ти да не беше там и да светеше, че си сигурен за презерватива. Запомни-лъжите са като хлебарките, намериш ли една, със сигурност има и още.
Направете тест, но се приготви за лоши новини! И аз кат Бат ви Батман от Банкя "ша ви замола" всичките да правите разлика между чуждо дете и изклестък! Чуждо дете имаме в случай, че срещнете човек с дете от предишна връзка, влюбите се в него и си заживеете заедно. Когато обаче"благоверната" половинка отиде да си начеше катерицата с някой друг по времето когато сте заедно и особенно по време на брак, когато и по закон и пред Бога това е недопустимо, щот нали рииш ли мъжът и я "задушавал"и резултатът е нов живот в утробата и, заченат обаче от семето на чужд мъж, тогава вече става въпрос за изклестък. Така, че, моля ви правете разлика, както има един лаф"то тая работа не е като оная работа"
Пък автора щом му е добре да се самоуспокоява, че не било важно кой е направил детето, а кой го гледа и възпитава-ами негова воля!

28.   Ако цикълът и е редовен и е 27-28 дни, с продължителност 6-7 дни, фертилните и дни са били 14-19-ти Декември.

Ако 1-ят ден от цикъла и е бил 7-ми, следващият ще е към 4-ти Януари, което означава, че не може да е заченала в последната седмица, т. е. 27-4-ти.

Ел

29.   Хахахха, "като поотрасне, ще му проличи"? !? !!? Абе, вие луди ли сте? !? ! Пичага, моя съвет е да бягаш, ама много, много далеч от рази жена... Изневяра не се прощава, поне според мен... тя си го слагала с колегата и с теб паралелно, ами това е адски грубо!!! И изведнъж хоп, забраменява и то точно в този период, тази работа си мирише здраво... Бягай, зарязвай я и да те няма, някъде те чака жена с ценностна система, която ще те уважава и обича. А, с тази гаранция, че на следващата командировка няма да си го сложи пак с този и то 3 пъти, но веднъж, така да затвърди материала... Бягай, развод и да те няма!!! Най-добре да направи мацката аборт, ако не иска да ходи да си го гледа с колегата, комшията и не се знае още кой....

30.   Кво стана с институцията брак?
Три дни те няма, три пъти ти изневерява! Много жалко. Кво ще стане ако те няма 1 месец просто не ми се мисли.

31.   зарежи я както мойта любимка в този сайт Лоша каза ако не беше бременна нямаше да си признае

БеЛиЯ МеЧоК

32.   от СИ. ГО

Айде.... децката градина се убива да ръси мозък. Тези неща за eдно бащинство се уреждат през съда. Взема се кръв от детето и бащата, всъщност мъжа който посочи майкатата и няма отърване.
Например при една оргия от двама мъже и една жена, където никой няма спомени, единия мъж става баща и толкова.
Къде да бяга бе хора. Жената ще го роди и ако е от автора, никой няма да го пита жена му колко х.... я си слагала, а ще го натирят и ще плаща цял живот.
Аз затова му писах да си сяда на задника и толкоз. Ама нека ако има бездетни или вече родили с проблем жени да си признаят какво ги саветват гинеколозите. Казват: И двамата може да имате деца, ама си търси и нещо расово.
Ама жена ти наистина е тъпа. Или е много хитра курва. Истината е че е на път да се пръкне едно ново копеле. Зависи от тебе авторе.
Щом пишеш за развод, значи сте подписали и детето автоматично получава бащинство или демек си даваш името. Но да знаеш, всички бездетни жени, с курвнски наклонности се чукат наляво и надясно
като за последно.

33.   ???
Защо не пораснете малко? !!!!
Заченато е дете, има ли чак толкова голямо значение кой е бащата? ! Всичко това не е толкова важно, ако двамата с майката си имате доверие, не се лъжете; отговорни сте и сте решили да живеете заедно... Дали автора или някой друг е бащата - важно е кой ще отгледа детето...

34.   Абе човек, ти приел ли си я тази изневяра не те ли гложди нещо??? Такова нещо прощава ли се въобще... Има ли първи път, ще има още доста. Как ще го гледаш това дете с майка курва с извинение. Много от хората тук са прави, някъде навън те чака жена наистина с ценостна система, а иначе жени като твоята са на всяка крачка, но тази измет е само за удоволствие не и за семейство. Можеш ли да живееш с този товар цял живот!!! Замисли се просто сега му е времето. Според мен детето в момента ти е най-малкия проблем.

35.   Здравей, имах същия проблем и се оказа че детето която бившата ми роди е било заченато от нейн стар приятел от училище. А и да спомена че тя също ми ги буташе тея че са спали с презарватив но уви се оказа че това не е вярно. Така че те съветвам "На жена вера да немаш".
П. С забравих да спомена че това стана докато бях отишъл при Майка ми и Баща ми в Варна за една седмица, и долната К*рва веднага се начукала.. Проклинам я!

36.   Не е твое, пич! И не ти е изневерила 3 пъти. Тя има паралелна връзка и ти си и удобен в момента. Да я издържаш и да и плащаш. Това е положението за нея. Ако сега се навиеш да гледаш това дете, още 2 от другия ще роди. Помисли си дали не искаш собствени деца и някоя жена, която да роди твое дете. А на много "благородните ", които те съветват да гледаш плода на изневярата, ще им кажа преди да съветват, да помислят ако на тях им се случи няма ли друга песен да запеят?

37.   Щом сега те притеснява този въпрос, то ако не разбереш отговора, цял живот ще те притеснява. Моят съвет също е направете тест, а след това вземи решение дали можеш да останеш с нея или не можеш. Но тогава вече решението ще е твое и ще си наясно със ситуацията. Не направите ли тест, дори и да се разделите теб това нещо ще те човърка до края на дните ти.

38.   Що за ценности, що за доверие, що за брак.. Живеем в няква животинска кочина, всеки се ч**а с всеки, кво му пука, че имало нещо такова като брак и най-най-елеменатрно уважение... Стискам ти палци бебокът да е от теб...
И не - не съм моралистка, това ми разбиране дори не се гради на морала, а на естествени елементарни човешки отношения, които ни различават от приматите...
Абортът далеч не е решение на твоя проблем..

39.   Като се роди - ДНК тест и готово.

40.   Ако първият ден от цикъла е 7 декември, с най-голяма вероятност се забременява на 20-21 декември, а предполагаемите дни са 16 - 24 декември, вероятността е по-голяма в началото на тоя период, по-малка към 24 декември и нататък бързо намалява. не знам кой смята тия сметки горе. Една жена обикновено знае даже кога е овулацията, може да зачене от секс до 2 дни преди нея, защото сперматозоидите могат да останат живи в организма на жената до 48 часа, така че ако актът се е състоял преди овулацията, те биха моглии да я дочакат. Датите, за които говорите, тия на командировката, са съвсем други. Има различна продължителност на цикъла и оттам малки отклонения в тия цифри, но - едва ли. Аз лично имам 4 бременности - 2 живи деца, всичките са се заченали, както се оказа, спазвайки тия правила. Нали се сещаш, че не е било необходимо да си спал с нея всеки ден, за да зачене, един път е достатъчен, ако е било късмет. Едното ми дете е заченато само от 1 нощ със съпруга ми между 2 продължителни командировки - първата негова, втората - моя, та тогава на 16 ми беше ПЪРВИЯ ден от цикъла (не гворим за последния ден от цикъла изобщо), а аз бях с него на 30 - точно 14 дни, като по книгите. Разбира се по командировките не му бях изневерявала, но ако беше друг, можеше и да си измисли... Той обаче беше просто щастлив, че е станало.
Това е едната страна на проблема ти. Другата е, не дали е твое детето, а какви отношения имате помежду си, щом си изневеряватге ид али сте готови да имате дете...
Третия проблем е дали наистина е твое - мисля, че е твое. Няма тъпа жена да спи с чужд мъж без презерватив, ама се чудя защо е казала за забежката си. Трябва да надрастнеш много неща, за да успееш да приемеш чуждо дете, ако не е твое, мисля, обаче, че едно дете си е дете, ако искате да имате деца, децата са скъпо и свято нещо, трябва да се гледат и обичат... Сега, от опита, който имам, мисля, че бих отгледала всяко дете - мое, на съпруга ми от бивша жена, на съпруга ми от любовница... само защото е дете, но до това трябва да се дорасте...
Помислете си за вашите си отношения помежду си, детето е дете... чисто и невинно да не говорим, че наистина родител е този, който го гледа.

41.   N40, много ти благодаря!

42.   Хахах тва аз да знам 4е някой е еб*л жена ми... ръгам му ножа в гърлото и го оставям се дави и тая я изхвуърлям от къщата си курва мръсна ;) и детето няма погледна и тая гнусарка тва да зная че детето не е от мен пич ти тряя си мега добряк за да седиш още при таз кифла :( никав генеколог направо я изхвърляй и си намери друго момиче млад си.. не се занимавай с такива мърши ;)

43.   Бих ти препоръчал да се разделиш с тази жена, тя явно не те обича и живее с теб, защото така и е по-удобно. Не твърдя кой прав, кой крив в случая, щом се е стигнало до тук. Някои жени не могат с един мъж, при други случаи вината е обща, и на двамата, но мъжът наистина ми се струва наивен. Просто я остави и забрави, това бих те посъветвала, тя да си намери нейното собствено щастие, а ти твоето, толкова ли е трудно. Не е обаче поради факта, че тя може би е заченала от друг, сигурна съм, че жената просто не те обича. Всеки има право да е щастлив, но не знам подбудите и да ти признае. Нещо не ми се вижда "свястна" тази жена, или може би не е за теб.

44.   абе авторе - що по-добре не си признаеш, че си явно от тия дето се кафят жените им да ги чукат други.

Чукане, празнене - дете от друг - май некви такива те възбуждат.

Съжалявам ако нещо се бъркам - ама толкова либерален да си че след това което е направила да се чудиш от кой е детето и да философстваш как родител е които отглежда а не които го е заченал вместо да се чудиш как да и биеш шута... тц тц

Пък знам ли - може пък аз де несъм в крак с времето.... като се замисля едва ли...

43 е права - тая твойта нема начин да те обича - дори и съвсем малко

А искам да изразя мнение по въпроса за това което някъде нагоре прочетох че които отглежда е истински баща а не които го е направил. Цмятам че е нормално да има такива постулати - но твърдо вярвам, че са създадени за хора които по някакви медицински причини не могат да имат -и с такава реторика по-лесно свикват идеята за осиновяване или отглеждане на чуждо дете.
Не мислете, че казвам, че това да отгледаш чуждо дете е толкова лошо нещо - но това е въпрос на ситуация: Например влюбваш се в жена кояо има такова от предишна връзка - или пък си осиновяваш едно защото искаш да имаш, а поради здравословен проблем не можеш - това са някакви интелигентни решения. Ама извинявай -да кжеш "жена ми по командировки се разпуква от секс и аз искам детето"... тожа не е интелигентно решение... това за моите разбирания е извратено...

45.   Върни и го тъпкано! Напий се и се прибери посред нощ с някоя проститутка и прави секс в съседната стая! Вдигни доста шум да се събуди и да те завари и да види как боли когато си с друга. Да разбере как си се почувствал след като ти е признала за изневярата!

46.   Вие и двамата сте млади, как така ще отглеждаш чуждо дете, та ти можеш да имаш и свое, проблема не е в това, че тя е забременяла от друг, това е просто последица на всичко като липса на обич, доверие, изразено чрез изневери, лъжи и т. н.
Не се съгласявай толкова лесно на всичко, което ти каже, ти си млад и все още можеш да се подредиш живота. Желая ти успех.

47.   Най - голямото престъпление към един мъж е да забременее жената от друг и да го тръсне на балъка!!!! Авторе, отвращават ме плазмодии като тебе, какъв Мъж си бе!!! Защо си готов да гледаш жена, която е готова да те измами генетично, от това по-голямо престъпление към мъжа няма!!! Не ви ли прави впечатление тука, че доста девойки удобничко застават на примиренческа позиция!!! А защо никой не помисли че това дете щом поотрасне все ще се чуди защо баща му го гледа с омраза и все ще се чуства виновно че нещо не му е угодило, а всъщност пмаща майчини прегрешения. Българката все повече ме отвращава, загубили сте нормална представа за добро и зло, правилно и неправилно!!! Авторе, дядо ти ще се върти в гроба, по негово време това се е наказвало със смърт...

48.   Цели три пъти по време на командировка??? АХАХАХАХАХА Тая жена няма и капка угризения, достатъчно е само веднъж да сбъркаш и споменът за изневярата да я преследва като кошмар!! Лаконичното ми заключение: 1. Жената не те обича; 2. Лъже, че е било безопасен секс; 3. Детето не е от теб; 4. На биологичният баща не му дреме за последствията, т. е. детето и жената се опитва да прехвърли отговорност на най-удобния, в случая на автора! Успех!

49.   Според мен този човек няма място повече при тази жена. Не е въпросът само по отношение на морала или достойнството, но се се случило нещо изключително тежко според мен, което няма как да не доведе до промява в отношенията между двамата в един бъдещ момент. Бих го одобрила, не съвсем, но все пак, ако авторът не би могъл да има свои собствени деца по медицински причини. А той е млад и според мен неговия път в живота вече не е с тази невярна жена, а и кой знае каква още жена.

50.   Как така те няма за малко, а тя вече 3 пъти спала с някой и хоп забременяла.. според мен не бива да оставяш нещата така, ако не друго поне имаш право да знаеш цялата истина.. Разбери на 100% от кого е детето, пък тогава си вземи решение дали освен рогата, ще носиш и отговорността за чуждото дете, пък ако е твоето, по-добре дръж тази жена из късо, за да не си ги задаваш някой ден същите въпроси!

51.   Човече, много си добродушен.
Тест-а като се роди детето го прави задължително.
Ти ще инвестираш живота си в това дете и да не е твое, ами ако оне нерез, който може да я е опрашил, се появи след 3-4 години с някакви претенции.

Гледай да не набутваш прекалено много пари преди раждането, ако видиш, че е тво, си го гледай като твое, иначе оставяй жената сама да се оправя.

1-50 от 71