Обичам я до полуда
Здравейте
Влюбен сам много силно в една жена с която си имаме вразка от 3 год.Но настъпи такъв момент че сега като се отдалечи от мен на разстояние се осъзнах че много я обичам.Няма да мога без да се виждаме.И тя е на същото мнение.Аз съм семеен и тя.Но обичта е много силна между нас.Не мога да намеря начин че да не я загубя.Какво ме последва?Моля за съвет който е патил таково положение.

Коментари

1.   ОТДАЙ СЕ НА СЪРЦЕТО СИ! ЕДИН ЖИВОТ ЖИВЕЕМ. АКО НЕ ОБИЧАШ ЖЕНА СИ, КАКВО ЧАКАШ?

2.   Много съм объркан.а наскоро имам и второ дете на два месеца е.Как да ги оставя и за тях много ме е жал.Кажете нещо.

3.   между другото има една друга причина че аз и тя сме семейни.аз имам две деца а тя едно какво може да стане между нас.обичаме се истински.

4.   Не е ли по добре за двете страни за да не се изоставят децата.за да не се разваля гнездото за което сме се мъчили 13 години брак.да се виждаме по често и по често без да разваляме семействата си.да сме си любовници и така да продалжи напред.това мислене според вас правилно ли е.

5.   Аз съм на 12 години момиче и ако баща ми мисли като теб няма да му простя. Също си имаме бебе!

6.   И аз съм в същото положение. Смятам обаче, че човек има само един живот и трябва да го изживее с този, когото обича. Помисли си за времето, когато децата ще напуснат дома ти и ще останеш в него сам със спругата си. Казва ти го жена, която е направила подобна жертва. Можеш да бъдеш добър баща и да се грижиш за децата си, без да си женен за майка им. Трябва обаче да си абсолютно сигурен, че няма да се раздвояваш между двете жени, това ще доведе до конфликти с тази, която обичаш.

7.   И аз съм в същата ситуация. Обичаме се но сме далече и можем много често да се виждаме но когато се видиме ..........знаеш
незнам и аз какво да правя желая го както никой друг но семейството?

8.   Аз съм на 14 и искам да ти кажа ,че постъпваш адски гадно към децата и съпругата си!!!! Освен това щом като си толкова влюбен защо си направил второ дете ?! А ако жена ти те хване ? Какво би й обяснил ?! Ами когато децата пораснат и те питат що си ги оставил , как ще им кажеш - Ами аз , така де ,обичх там една леличка дито си имаше и нейни деца , ама на мен не ми пукаше, че и тя си има собствен живот и съпруг , и деца, и реших да ви оставя. ?!Пък не можеш да знаеш ,че ако се хванеш с жената ,която уш толкова обичаш тя няма да те зареже след няколко месеца , години ? Но вече ще си загубил семейството си!!!!

9.   Направи това, което иска сърцето ти. Никой не трябва да живее в страх живота си. Можеш да чуеш всичко и какво ли не, но всеки прави своя собствен избор и всеки разсъждава от собствената си камбанария. Няма рецепта. Има само една истина.

Животът е един и той е индивидуален за всеки. Има живот, има смърт. Има начало, има край. Кажи ми, колко често мислиш за родителите си, знаеш ли какво те са преживяли и дали са направили някакви жертви, в името на теб. Сигурна съм, че не знаеш.... Правиш онова, което те кара да се чувстваш свободен, но не безотговорен. Преоткрий вътрешните си критерии за добро и зло и вземи решението.

Можеш да продължиш така, да забравиш другата и да изпаднеш в съжаление или самосъжаление. След време ще имаш отново потребността да обичаш и да бъдеш обичан, ще бягаш отново и отново от проблема. Или можеш да бъдеш с другата, но.... Майка Тереза го е казала : Най-голямата реалност е любовта. И който я има е жив. Любовта е всеотдайност, тя не пита защо, но в същото време не познава страха и ограниченията. И в крайна сметка е и най-голямата ни отговорност. Помисли върху това, колко отговорност и товари можеш да носиш. Увери се първо къде е любовта ти и поеми пътя си без страх.