Изгубих го... завинаги...
Здравейте на всички които посещават сайта и които помагат със своите коментари! Разбира се и аз съм тук за да разкажа своята история с молба които може да помогне по някакъв начин. Предварително Благодаря...
Искам да кажа, че съм на 20 години, а не някоя тийн:)

Преди време работех в един магазин, там бях всеки ден, но това са подробности. Там се запознах и с Него...
Въпросното момче, което още не мога да забравя и едва ли ще забравя някога! Той ми доставяше стока, виждахме се често, разбира се само в работата. Винаги оставяше при мен да пием кафе и да пушим по цигара и така доста време. Осъзнавах, че се влюбвам в него, а забелязах, че и той не е безпристрастен към мен. Гледаше ме много сладко и жадно със своите красиви кафяви очи, в които се влюбих. И така минаваха дните, общувахме за всякакви неща, пред него се отпусках, а той пред мен също.

Един ден каза: ''Незнам защо, но се чувствам много добре със теб. Никога не съм говорил откровено, с които и да е до сега освен с теб!" Разбира се на мен много ми хареса това негово признание. Вече бях достатъчно хлътнала по него. Виждах в очите му, че и той по мен, но ното аз нито той си казахме истината.

Но ето, че дойде и най-лошия ден в живота ми. Пак си говорехме, пак седяхме и се слушахме и той каза, че напуска работа и се връща във родния си град за да работи там. Извендъж светът ми се срути на главата, нищо не можах да кажа, само замълчах.

На следващата седмица, в която трябваше да мине през магазина имаше рожден ден, аз нарочно си взех почивка в този ден. Знаех, че ако го видя ще умра от мъка... бях влюбена вече. А дали не направих грешка? Може би трябваше да отида поне за номер на телефона или скайпа да му искам, а аз тъпата се предадох още в началото.

Сега го търся навсякъде, по всички сайтове съм преровила за него, но без успех, питах много хора от въпросния му роден град за него, но никой не го познаваше, нормално, не е малък град. Както и да е. Нямам контакт с него, намирам го само в сънищата си. Влюбена съм в този човек... позволих си да се влюбя, а сега какво да правя?

Искам да публикувам един стих специално за него!

Един есенен ден!

Един есенен ден ти ме напусна!
Аз останах сама!
Дълго гледах след теб, но не можах да извикам "Ела"!
Край мене минаваха хора с непознати лица, а едно момченце се спря и попита:"Какичко, ти защо си сама? "
Удар сякаш получих, сърцето ми лудо заби,
момченцето чакаше отговор... в очите му радост струй...
Преглътнах сълзите горчиви, смело вдигнах глава, погледнах момченцето мило... и тръгнах в живота САМА!!!

PS: Може и да е малко налудничаво, но още я има надеждата, че един ден отново ще ни се пресекат пътищата! Моля се да е така!
Благодаря искренно...

Коментари

1.   Колко пъти??? /

2.   Ако той наистина те е харесвал и се е чувствал добре с теб може би някой ден той ще те потърси. Може би наистина е трябвало да си размените скайп или телефони и така щяхте да разберете дали можете един без друг. Не се отчайвай понякога съдбата ни поднася такива изненади. Ако е писано, ще се срещнете пак.

3.   Продължавай да го търсиш не се отказвай слушай сърцето си Успех.

4.   Мацка, птиченцето каца веднъж на рамото. Изтървеш ли го отиде коня у ряката. Не че е станало кой знае какво де, занапред ще срещнеш още много, но защо да изпускаш изгодни случаи? Нали знаеш, че изтърваното днес трудно се наваксва утре?

5.   Обади се във фирмата, в която е работил. Нали е бил доставчик, ако не си спомняш коя е, можеш да направиш справка по стари фактури и бележки, ако не работиш вече в магазина, помоли за съдействие шефовете си. Опитай се да си спомниш споменавал ли е нещо за семейството си, което би могло да ти бъде от полза-има ли брат/сестра, какво работят родителите му и т. н., за да можеш да задаваш по-пълни въпроси на негови съграждани. Бъди обаче подготвена за всичко-не се знае какво инфо ще получиш за него, не се знае той как ще реагира, не се знае дали всичко ще е както преди. Успех, влюбено момиче :)

Ж 26

6.   Благодаря ви много за коментарите... помагате наистина:)Успех ви желая и на вас:)))

7.   Имаше тук подобна история, май написана от мъж. Обади се при бившия работодател, ще знаят номера му

8.   във фейса можеш да го откриеш, сигурно му знаеш имената, пишеш на търсачката и то ще ти излезе ако има снимка ще го познаеш, може и като потърсиш като страница фирмата в която е работил също да излезе. А защо не питаш и заместника му, може да знае?

9.   8, фейса е малоумен сайт за фукни и избиване на комплекси, едва ли свястно момче, като това на авторката, ще си е направило профил там.

10.   9 и аз не харесвам фейсбуклука и не го посещавам отдавна вече, но нищо не и пречи на авторката да се пробва да го потърси там и това е начин. Всичко е възможно, пък и дали има фейс профил или не това не определя колко е свестен.
от 8

11.   Търсила съм го и във фейсбук, но го няма... не всички имат регистраций там.... а за другото вече не работя в този магазин... за него знам само името му и от къде е... съшо така и кога е роден, но тази информация не стига до никъде.... Благодаря ви за коментарите....

12.   Липсваш ми, човече...

13.   Не се предавай надеждата умира последна!!!

14.   Да, така е, но вече не издържам... моля се само за 1 секунда да го зърна:(

15.   :*

16.   Има агенции, които извършват издирвания, намират хора с малко данни за тях, услугата струва от 50 - 100 лева за да ти кажат къде се намира, за жалост не мога да ти дам координати, защото не са ми налични, а провери ли от фирмата за която е работел, дали може да ти дадат информация или поне телефонен номер, предишен адрес и такива неща, все от някъде трябва да тръгнеш. Със самосъжаление до никъде не се стига, човек трябва да се бори. Успех, ще следя темата, ако си заинтересована за агенциите, казвай, може и да намеря нещо

17.   хах ами по пътя на логиката намери някакъв начин някой от фирмата, която е напуснал да ти даде някакви координати или нещо такова обясни им за какво става дума все пак живеем в България, или пък бутни някой лев друг начин незнам дали ще стане.. успех мила!

18.   Знаеш рожденна дата, знаеш името му, знаеш и от кой град е, че дори и фирмата, в която е работил, и даже до кога! Допълнителна информация имаш от разговорите ви! - Е, имаш предостатъчно инфо за да го намериш, просто не търсиш както трябва, а всичко е толкова лесно в нашата страна! Казвам го от опит - аз стигнах до точния адрес на момичето, по което съм хлътнал ;)