Да му призная ли чувствата си?
Здравейте! От година и половина имам извънбрачна връзка. Със съпругът ми сме в добри отношения, но просто решех да изпитам тръпката от изневярата. Е успях, но за съжаление успях и да се влюбя. Казвам за съжаление, защото аз имам дете, стабилно семейство, а въпросния човек с когото имам връзка наскоро предложи годежен пръстен на приятелката си.

Нашата връзка е безперспективна. Но аз съм много, много влюбена. Да му призноая ли чувствата си? Имали смисъл? Ако се уплаши Просто се задушавам от тази безперспективност!

На два пъти се опиттах да прекратя тази връзка, но той не искаше и ме молеше отново да се виждаме... Ще се радвам да чуя вашето мнение.

Коментари

1.   Само едно мога да кажа, след поредната тъпотия... Мъже, мислете хубаво и не се доверявайте лесно, парцали много!!!

2.   можем да поспорим кой на кого се доверя. мъжете са тези, които свалят звезди, ажените им се доверяват и в повечето случаи са страдащи и излъгани.

3.   Не ги слушай тези като номер 1, много ги бива да се правят на съвършенни. Ако бях на твое място не бих му казвала, знае, че го обичаш. Решил е да заложи на сигурното. Много ще ти е тежко, трябва да се справиш.

4.   Без значение е дали ще му признаеш - финалът е ясен.

5.   Недей го обременява. Ако го ОБИЧАШ го остави да върви по пътя си. Ти имаш дете и мъж (в добри отношения, както казваш). А пред него е пътя, който ти си изминала. Много егоистично от твоя страна. Искаш секс добре. А къде остана детето, семейството, изобщо имаш ли ценности. Или какво ти пука, може би няма значение за теб. Ти си знаеш!
Бъди жива и здрава и вземи най-правилното решение за всички.

6.   Къде отиде ценностната система на хората?
Останаха само парцали на тази земя... Да идва Господ да си ги събере, че света ще рухне...

7.   И какво е било стабилното на брака ти, щом си стигнала до изневяра?

Според мен изобщо не си наясно какво е брак - и това директно те праща в графа разведени. Нищо ново, просто статистика, разведените отдавна вече преобладават. Ако си искала нещо трайно - да се беше постарала.

Връзката няма да коментирам.

8.   7, а ти защо си толкова убеден/а, че си наясно какво е брак? А, или може би ти си наясно, и авторката е наясно, всеки за себе си?

Тук няма да споря, но върло съм против твърдението в предното изречение: че стабилен брак = липса на изневяра. Дори мога да кажа, че е точно обратното - не в крайности разбира се, но в здравословни дози.

Вероятно никого не учудва това ми мнение, така че спирам до тук.

Кубрат

9.   Кубрате, голямата грешка на повечето мъже и една част от жените е, че мислят брака си за вечен. Имаш право да сочиш своя брак за сполучлив едва след 30 години, аз обаче не ти давам добри прогнози /както казах - проста статистика/. Какво ли не убива браковете в днешно време, човек не знае откъде да ги пази, но е грехота да допринасяш за това.
Пък ти се радвай засега, докато можеш.

10.   Тръпката на изневярата? По-голяма тъпотия не бях чувала...