Защо съдбата не е на моя страна?
Ето я историята ми : с любимия ми сме заедно от известно време, много сме щастливи заедно, но се боя, че заради лошия си късмет или не знам как да го нарека, мога да го загубя... Проблемът е там, че наскоро имахме разговор и той ми каза, че иска да е постоянно с мен и с приятелите си, да съм навсякъде с тях и прочие.. Аз бях поласкана и му казах, че нямам нищо против.. Оказа се, че е по-привързан към мен отколкото смятах.. После минаха 1-2 седмици, той излизаше с тях и не ме канеше..

Поговорихме си отново и му казах, че съм останала много объркана, той каза, че не е бил сигурен дали щяло да ми бъде приятно и аз му отговорих, че ще съм с него-какво по-приятно от това... Имахме лек спор и той ми каза, че не иска да си мисля неща, които не са верни, да страдам, защото разбирам нещата погрешно...

Сега след този разговор ме вика навсякъде, завърнаха се негови приятели от чужбина, извика ме с тях, но аз имах здравословни проблеми и не можах да отида, заради което бях ужасно депресирана.. И 1 ден по-късно ми каза, че екскурзия, която бяхме планирали отдавна с тях, сега ще се състои и аз отново отказах, защото разбирате ли, все още имам здравословни проблеми, плюс натоварено ми е в работата, имам ангажименти, които имат срок, който по ирония на съдбата е денят, в които те се прибират...

Та да, отказах му и това и сега не спирам да страдам, защото щеше да е първата ни почивка заедно, с приятелите му-двойки и т. н. Едва ли не пред него излиза, че не ми пука вече толкова мног за него, а аз просто нямам друг избор, страдам защото повече от всичко искам да съм с него на тази почивка, повече от всичко на тази Земя в момента, а не мога да отида... Той ми каза, че много искал да отида и сега се чувствам, че го разочаровах... Безкрайно мъчно ми е..

Коментари

1.   За миг си помислих, че историята е шега, но пък 1 ви април е далече за толкова груба шега. :(

Лоша

2.   Не се тормози за глупости. Това са супер дребни неща, които не биха попречили на една връзка.

Ел

3.   садната работа... както Лоша казва

БеЛиЯ МеЧоК

4.   Ехх да ти имам проблемите... Нали се обичате, какво толкова драматизираш не мога да разбера. Не може постоянно двама души да са заедно като залепени един за друг, тогава става безинтересно.

Doriana

5.   Съдбата не взема страна. Решенията са твои и е редно да стоиш зад тях.
Лола