Обичам я, но тя е много потайна
На 24 години съм имам връзка с жена на 28 години на 14 февруари правим точно една година заедно.. Обичам я и тя мен ме обича.. Проблема е там, че в първите 7 месеца от връзката аз правех непосилни и непонятни неща за голям процент от хората за да я направя щастлива, но тя остана скрита за мен до голяма степен изключително потайна докато аз се открих и раздавах на 150% процента.. Това някакси ме превърна в много лош и недоверчив човек и последните месеци правя само глупости спрямо нея, но тя все още ме обича и иска да е с мен.. изгубен съм.. държа се лошо с нея в продължение на 2 месеца, но я обичам твърде силно за да я забравя или оставя.. защото ме накара за пръв път да обичам през живота си.

В момента отношенията са ни в критично състояние и незнам какво да правя... Всички около мен ми казват, че тя не е за мен, но я обичам и тя ме обича.. знам го със сигурност.. грижовна е, състрадателна, мила, добронамерена и още хиляди качества има който не се срещат всеки ден.. обаче е много потайна и крие много неща от мен аз имам нужда да знам какво чувства и мисли човека срещу мен в всеки един момент а не епизодично.. Как да я накарам да свали тая маска която носи и да се разкрие изцяло и въобще имали смисъл да продължавам да съм с нея си задавам въпроса... такава страст и любов има между нас, че колкото и да се караме по телефона като се видиме почваме да плачеме и двамата от болка, радост, щастие, любов и тн...

Фактите заради който аз се промених спрямо нея са (лошо отношение, лъжи и алкохол от моя страна) : Пие доста.. ненавиждам пияни жени, преди 2 седмици разбрах че е взимала хероин около 10тина пъти преди години, Имам чувството, че ме играе защото има данните на актриса и съм я виждал как се отнася с хората, няколко пъти ме е унижавала пред хора и най-вече че е много потайна..

Искам да я забравя, но се познавам и знам, че никога няма да стане..
Искам да съм с нея, но така неможе да продължаваме

Незнам какво да правя вече изгубен съм тотално за това всеки съвет е добре дошъл...

Коментари

1.   Загубена кауза. Как ще накараш някой да бъде такъв, какъвто не може да е, какъвто е неспособен да бъде? Ти ако това направиш, ще станеш Нобелов лауреат в раздела Психология. Ти ако успееш, ще промениш човечеството, ще обърнеш на 180 градуса човешките същества и ще ще ги направиш различни, искащи най-вече МОЖЕЩИ да бъдат това, което в същността си не са. Е, евала, ако можеш, но няма да стане. Не знам за теб ли е или не тази жена, но определено се обричаш на неуспех. А относно внимание, грижовност и прочие ''редки качества'', всяка нормална жена ги притежава, по-скоро трудно би срещнал друсаща се с хероин дама, отколкото ''грижовна''такава. Въобще не се залъгвай с тези черти на характера й. Обичала те- обичал си я- а ти наясно ли си какво е любов? То не е тръпката от хубавото лице и дългите крака, то е цяла вселена от единство на двама човека. Безброй любови са се разбивали на пух и прах поради грешното схващане за Любов. Страст-ОК, но любовта цял живот трябва да мине, за да се научиш какво е тя. Въобще си на много грешен път, по мое мнение, но ако МНОГО я обичаш, ще изтърпиш всичко, включително и да нямаш контрол над живота й. Докога обаче?

2.   Пич, помисли малко - като ти се разкрие напълно цялата тръпка ще иде по дяволите и ще ти се стори скучна мадамата. Винаги става така. Нищо чудно ти да си й доскучал отдавна.

3.   Съгласна съм с номер 2 по принцип.
Аз съм била в твоята ситуация, само че от другата страна.
Сега живеем заедно и се чувстваме много по-спокойно, но тръпката не е съвсем същата, въпреки че много го обичам.
Такива са нещата в живота, трябва да се изживеят, надживеят, преборят.
Трудно е когато жената е малко по-голяма. Особено на тези години в които си. Тя непрекъснато си мисли, че ти не си дорасъл за сериозни отношения, което пък ти И доказваш с поведението си напоследък (това което описваш). Това я кара да бъде по-предпазлива и потайна, не заради друго, а за да може да задържи интереса ти.

4.   Имах една такава тежка любов като теб момче, която прекратих, точно заради потaйносттa на жената отсрещa! Ако историята или по-скоро драматa ти не е приключилa, пиши че съвета ми все още ти е нужен!

5.   Уж е мила и състрадателна, а пък те унижава пред другите.
Май не четеш какво пишеш, а?