Той е раздвоен, а аз много объркана
Здравейте, бих се радвала да чуя вашето мнение! От три месеца излизам с един мъж и всичко беше невероятно. Чувахме се по 4-5 пъти, виждахме се всеки ден. Преди дни бяхме на рожден ден на еди негов приятел. Всички ни казваха колко сме влюбени, а снимките ако видите ще кажете, че умираме един за друг. Чух го как казва на един от приятелите си, че се обичаме. И знаете ли това сякаш беше края. След това той дойде в къщи правихме секс и той си тръгна. Това ми се стори странно защото винаги остава да спи при мен. Не се обади до вечерта и така два дни ме избягваше.

Тогава не се стърпях и му се обадих да поговорим. Говорих ме, питаше ме какво чувствам към него, искал няколко дни да помисли какво искал от живота. Аз се тъжих, на него му се насълзиха очите. Питах го ттова край ли е между нас, уверено каза НЕ. Тръгнахме си поотделно по негова молба. След два дни го срешнах и му се обадих, а той взе да ме прегръща. Казах му, че ми липсва а той три пати ми каза защо не съм звъннала. Беше мил, много мил, каза че му се яде моята торта. По вървях ме, той отиде на работа а аз в нас да правя торта. Написах и картичка, която гласеше-Липсваш ми! Каквото и да става няма да се откажа от теб! Оставих я в тях, той не живее сам и към 9 часа ми се обади да ми благодари.

След ден аз и годеника на сестра ми сядаме в едно квартално заведение. Тъкмо му споделям, какво се случва с мен и в този момент... да той влиза. Гледаше странно, незнаеше какво да каже, седа при нас в този момент влезе едно момиче. Стана каза и нещо и се върна при нас наведе се към мен и ми каза `Моля те, не се сърди. `После го набрах два пати, настоявах да се видим, в крайна сметка се разбрахме да му се обадя след 2 часа. Но мина час и той звънна. Каза, че се виждал с нея от седмица, че бил раздвоен, че има чувства към мен и точно това го обърква, че не бил готов да се разделим, не искал, искал няколко дни. Минаха три дни от тогава. Моля ви дайте съвет!

Коментари

1.   Нищо не разбрах от всичко, което си написала... Аби я си поговори с него на четири очи, че май и двамата не знаете какво искате.

2.   Разрови старата къща на пра-дядо си! Ако намериш стара пушка-двуцевка (обикновено стоят заредени) я вземи и го гръмни този между очите!

3.   Трудно е, но се дистанцирай за известно време. Остави го да реши коя да избере, но му го кажи открито. дай му време да размисли. Все пак, ако не продължите заедно, смятай че си се отървала от един колеблив и страхлив човек. може така да е по-добре за теб, защото ще си спестиш болка и разочарование в бъдеще. по-добре ти си задай въпрос искаш ли да бъдеш с такъв човек? решението нека да е твое!
Нола

4.   От авторката-Номер 2 от сърце се посмях.

5.   Да Нола аз му го казах, че искам да съм с него и ще го изчакам.

6.   Много унизително. Аз ако бях много мръсно щях да му направя. Щях да нападам само в слабите места, да се научи че така не се прави.

7.   Аз разбрах и този е пълен идиот и нещастник. Заслужава всяка жена да го върти на пръстта си и да го прави на нищо!
Бий му дузпата и потърси друг с който да се разхождаш пред очите му.
Раздвоен бил. Като е раздвоен да не лъже никого!

8.   От авторката-благодаря на всички!

9.   От авторката-Видяхме се и се разделихме. Каза, че е влюбен в мен и му липсвам много. Но се вижда с други жени и че е такъв и няма да се промени. И по добре сега да ме боли от колкото дамизневерява и да се връща, и аз да разбирам. Много ме боли.