Кажете ми колко греша
История или просто дневник, оставен нехайно на времето, оправдавайки себе си, че то е решило толкова много проблеми! На 23 години съм, достатъчно много, за да съм се научила на смирение и толкова малко, се вслушам в нечие мнение. История, а може би просто кадри от спомени със всичките мои грешки, нахално, наивно и без повод повторени.

Имам приятел, такъв приятел да искате! Визия и характер, самочувствие с 100%-во покритие. Много трудно е да дам подобна оценка за някого, познавайки себе си! Шест години, цели шест години доказана преданост. Приятел във всичко, аз просто не вярвах, . че. човек остава за дълго човек! Жалко е, някак излишно е да подчертавам възхищението си към някого щом с делата си старателно опровергавам доводите си! Изневерих еднократно, или тогава вярвах на себе си, че тези постъпки не биха станали серийни! Но си позволих да повторя... потретя, а дори и за себе си вече не помня! Може би в разрез с общоприетия морал, аз продължих да поддържам стария плам, но с чувства откраднати от забранения дихания ог части подтиснати, но без свян преживявания!

Другият ли, с нищо различен от всички! Той е този преход между мен и различни! Но не стана така... позволих си да чувствам, да се терзаят с въпроси и друг да не пускам! Но няма дилема, уверявам ви всички, дълбоко в себе си аз зная кое е единствения! Но друго остава да дълбае в мен, може ли да обичам различно! Да мразя ли другият, да се измъчвам излишно... в живота научих се, че омразата също е чувство. Думите ми са отражение на вътрешно недоверие, объркани, несъбрани в правилни изречения... кажете ми хора имам ли съдници. Кажете ми колко греша, защото е истина.

Коментари

1.   Няма съдници, човек е съдия сам на себе си.
Ти ако мислиш и усещаш, че не е добро това ами не го прави и това е. А за миналото, каквото било, било. Слага му се чертата и това е.
Не съм сигурна дали правилно те разбрах, дали си още с приятеля си, или сте се разделили заради тези изневери?

2.   Момиче не бойсе нали сте заедно..
Какво той като че ли някъде не го е правил, но знай приказка е любовта. Не се променяй няма такъв който да е идиален.
Аз също имам мъж с който сме женени и въпреки това му изневерявам вски свободен миг защото аз го правя обичам да бъда желана и ухажвана.
За да отидеш при друг имали с нещо твоят мъж приятел да те задържи., май нее успял
Така че нямаш грешка.
Люби се прави любов
Евгения

3.   Приеми че си направила грешка и спри да му изневеряваш, ако продължиш ще затвърдиш лошото мнение на мъжете за жените, дето имат всичко, ама искат още, пък да го правиш с други, знаеш как се казва...

4.   3
Късно е!!!
Аз съм тотално отчаян.
BV

5.   .... има два начина да се чустваш истински жива.... с силата на любовта и с чуството за вина... ако партньора ти е по добър в секса от теб... в което най вероятно вярваш дори и да не е така... ти просто нямаш избор и втория начин те води по... път
Дани

6.   Ако наистина искаш помощ разкажи по - вече за секса с единия и другия... винаги там се крие причината да си грешница в собствените си очи

7.   Имала си желание, направила си го;).
Аз много желания съм имала, но не съм се оставяла на тях.
Уж съм добро момиче...
За себе си смятам, че има по-важни неща от осъществяване на моментните прищявки.
Относно трайните дълбоки пориви... смятам, че трябва да се отдаде човек на 100%.
Как ми се иска да не мислех така... и да дам воля на лудостта си. ;-)
Къдричка