Жената,която обича
Ехо здравейте какво сте увесели нос...
Какво търсите в този свят?
Хубава работа и човека до вас...
Еми не хленчете че имате проблеми.
Всеки казус има решение.
Заглавието е така защото аз съм романтичка и търся в свободното време хора който имат любов към света.
Обичайте се не дразнете половинките си уважавайте се.
Жената когато обича,
обича до край.
Тя носи леко ухание на пролетен ствол,
Жената, която обича и е обичана...
Тя се бори до край.
Но преди всичко тя трябва да уважава себе си.

А що се отнася до изневерите правете го но без никой да разбира.
Бъдете щастливи когато грабите грабете с пълни шепи от живота, пиите любов с огромно шише още не сте изпили това, което ви трябва.
Евгения

Аз също продължавам да пия от това шише но знайте приказката стара че любовта е като отвара, не пиете ли често няма кой да ви налее.

Искам да обърнете внимание на това, че хората станаха
злобни пресметливи гонещи някакви облаги.
Живота не е това, което го показват повечето.

Коментари

1.   Аз съм авторката от "Аз съм ЗА разврата"
Аз съм ЗА изневярата

Харесва ми кво си написала, обаче не съм съгласна за едно.
Изневярата не трябва да се крие. Във връзката всичко трябва да е открито, за да няма лъжи и за да е истинско.

2.   Евгения благодари ми ти за хубави те думи.
Ти същата Евгения ли си която писа за морал в неморална държава

3.   Жената не може да обича, ако не се чувства обичана и щастлива, ако е използвана - и аз съм ЗА изневярата, но открито т. е. тръгваш си и отиваш при този, при когото искаш да бъдеш.

4.   Предпочитам да си крия връзки за да съм скрита от много мъже. Колкото по -малко ме знаят по добре, за това се крия.

5.   Изневерите става въпрос когато съм женена няма как да кажа на мъжът ми аз ти изневерявам...
Нали съм до там ако съм женена
Колкото по скрито го правя толкова по -добре.
Евгения 32

6.   Живеей те с любов и мното добрина не бъдете лоши злобни обичайте се

7.   Не, сериозно, спри наркотиците.

9.   Евгения, ще поживееш и ще видиш, че не си права - за всичко си права, само за изневярата не си.
Рано или късно истината винаги излиза на яве и ще нараниш много хора.
Не знам иначе, как една жена, която обича, обожава и т. н. партньора си може да пожелае друг мъж.
И да - женската сексуалност е различна. Според мен, жените мислим и чувстваме със сърце и мозък, но ето - май не съм права, има и жени, които подобно на мъжете, мислят с онази си работа. Жалко

10.   9, ще поживееш и ще видиш, че Евгения е права - за всичко е права, дори за изневерите.

Само за едно не е права - че трябва да всяка цена да се крият. Може да е по-добре да се скрият - с риск както казваш ти един ден да излезе наяве. Може и да не трябва да се крият. Тук всеки както си го направи и както прецени. Аз лично като номер 3 съм ЗА изневярата, и то открито. Но не непременно като си тръгнеш от този, с когото си. Може и така да се наложи, но не е задължително.

Във всеки случай съм ЗА всеки да следва щастието си, без да робува на когото и да е!

Кубрат

П. П. Номер 9, само една жена може да каже, че жените мислят с мозъка си :-) Да, знам че това е предразсъдък, но не можах да се стърпя да го кажа :-)

11.   вярно е, че тук всеки може да сподели какво го вълнува, ама смисълът на този текст ми се губи... и какво е това обръщение''увесили нос''... стига бе... ама проумейте, че не малко сме хората доволни и харесващи живота... и що за израз е ''уважение'' до ''изневяра'' или пък''шише'' до ''любов''... но поне е кратко та го прочетох до край... веднъж... ЗАРА 36

12.   Зара това е проза като не можеш да разбереш не го анализирай

13.   12 нима мислиш, че анализирах подобна глупост... забавна си;)явно не разбирам от проза, ама теб и прозаична не мога да те нарека, защото ще бъде комплимент... ЗАРА 36

14.   Авторката иска да ни светне, че живее с опиати и лестни
пари. Иначе нямам обяснение, как можем да ядем, пием и
веселим, че и да граби с пълни шепи от живота. Все едно, че гледам клипчета от студентския живот на моя син от 1 курс.
Е, хубаво е от време на време, да си казваме: И аз съм човек, един път се живее, ама всеки ден да го удряме на купон. То и пари да имаш, човек затъпява бе хора.
от СИ. ГО

16.   13, Зара, да и на мене ми отне доста време да разбера какво се има предвид в историята. Както казах, като цяло съм съгласен, ама така като чета други писания на авторката (по други теми), май е било чиста случайност...

Кубрат

17.   аз не съм съгласна с авторката относно изневерите, защо трябва да се криеш и правиш на глупаци партньорите си и унижаваш себе си оплитайки се в лъжа и лицемерие. Много е просто не се обвързваш и си "изневеряваш"на воля колкото искаш:)

18.   До номер 14 съжелявам за вас че сте ниско класифицирани и парите не ви стигат. Кой каво е учил това заслужил.
АЗ си имам частна фирма и эа това пари си имам. а вие като нямате вземете поучете малко за да си ги изкарате.

19.   До 14 защо когато човек обича и продължава да бъде обичан и то от мъжа си не мога да кажа че пия всеки ден любов.
Аче на вас ви се вижда че си пия е друго

20.   До Кубрат съжелявам, че нищо не разбирате мили то на такива хора като вас нищо не им ясно. Евгения

21.   Какви хора сме бе авторке според теб? Всички сме оптимисти и доволни, но не си намерила правилните думи за да ни кажеш каквото искаш. Дразниш малко с това "не хленчете" човешката природа е така устроена, че освен от "разрешаване на казуси" изпитваме нужда и да си похленчим преди да си разрешим проблемите:-р

22.   Евгения, на такива хора като тях само хейтърството им е ясно. Дай им само да философстват. Така ще им мине живота. Аз ще философствам като се пенсионирам, сега живея и се радвам на живота. Не мразя, не се занимавам с тъпотии. Гледам си себе си. Не преча на никой, само доставям удоволствие и давам на мъжете това, което жените им немогат.
Те като са много начетени защо свързват вечно правенето на много секс със СПИН и други болести. Те да са чували за презервативи? Плюс това може да правиш секс само с един човек в живота си и пак да прихванеш някоя болест. Но нека си блеят, да хващат плетките там и да бродират гоблени.

23.   Зара зара мила съжелявам че не мога да убиждам ача първо научи малко теория в любовта практикувай секс с различни хора направи се на кучка и ще ме разбереш

24.   всеки си живее живота както иска и намери за добре, малко философстване обаче никога не е излишно. Това, че някой не е въодушевен от твоят начин на живот не означава, че те мрази и само си философства без да живее според неговият си начин.

25.   Виждаме те какво търсиш - изяви в сайта!

26.   Благодаря на 22 Евгения дай мила с теб да им вземем мъжете за нас с теб и за темата за разврата колешката

27.   да правите изяви в сайта може да се каже ави екакво правите освен злорадствате и клю клю и до там

28.   от СИ. ГО
Номер 19, пише се така: Защо когато човек обича и продължава да бъде обичан и то от мъжа си не може да каже че пие всеки ден любов.
Или така: Защо когато обичам и продължавам да бъда обичана и то от мъжа си, не мога да кажа че пия всеки ден любов.
Така, че ало курвите с фирми. Когато аз съм вземал от живота, вие сте биле кой знае къде на... Ето един бисер от сутрешните предавания:
Една мухлясала манекенка с дете, без мъж се хвали. Толкова много обичам детето си, че когато отидох с новия си приятел са 2 седмици на сафари в Африка, а веднага после ме заведе на шопиг в Милано, аз през два часа се обаждах на майка ми, а тя ми вика стига си ми
звъняла а ела да си видиш детето. И всичките... голям смях.
Та благодаря за съвета. Трябва да имам фирма. Да изневерявам тайно и да пия любов с огромно шише. Да преведа на другите.
Искаш да кажеш, че ако едно шише е пълно с любов, нещо като сироп за кашлица, трябва да го изпия за да се оправя. И тогава ще ми светне пред очите, ще ми дойде акъла и айде... Шише след шише, курва
след курва.

29.   По добре курва ама си го признавам ама вие нищо не разбирате.
От любов от теорията на любовта от практиката класиката на флирта даже не можете и да четете
Първо вижте аз никой не обиждам
Второ пиша за красотата без изневярата.
А като сложих изневярата и веднага захапахте ам вече е късно, пишете обиждайте ама поне изкарайте по едно висше да се ограмотите.

30.   Абе кой отговаря вместо мен така не говора аз как ще се нарека курва.
Евгения
А до СИ ГО нали беше също мъж който изневерява а се га пишеш че от такива като мен и колежките за това го правиш.
Какво го правиш на проблем

31.   Госпожо Висшистке, точно Вие с този правопис и пунктуация ли седнахте говорите за ограмотяване?

" съжелявам за вас че сте ниско класифицирани и парите не ви стигат "

Вие разлика между КВАЛИФИКАЦИЯ И КЛАСИФИКАЦИЯ правите ли изобщо?

И такива жени като вас могат да са "жрици и самодиви" само и единствено в очите на мъже с криза на средната възраст.

А прозата Ви 5 пари не струва.

Лоша

32.   23 ама, че си мила, но неграмотни съвети не приемам.... въпрос на стил, принципи, интелект и самочувствие... все понятия, които са ти непознати... но, както ти казах, си забавна.... :)ЗАРА 36

33.   Мисля, че имам логическа мисъл, но само мога да ти кажа,
че ако съм с тебе, би трябвало да ми носиш по някой лев,
щом ме обичаш.
СИ. ГО

34.   32. От цялата словоохотливост едно е сигурно- няма нужда да търсиш женската завист и злоба ТЯ е навсякъде
Дани

35.   А бе аз не те обичам. Но ако искаш някой да ти дава пари стани жиголо.
Първо не съм била с теб и дествително малко си ми под до равнището за да се занимавам.
ДО СИ ГО
Евгения

36.   Лоша Лоша я малко седни над уроците че до никъде няма да докараш а що се отнася до теб ми става тъпо като си помисля за теб.