Поздрав за някои жени
Моето място не е тук,
той е твой, не е мой съпруг.
Но когато с мен му е добре
да го обичам нищо няма да ме спре.

Лоша съм - права си.
Грешна съм - права си.
Мразиш ме - права си;
себе си първо мрази.
Бил е твой нощ и ден,
но сега иска мен.
Мен, а ми казваш, че с теб е щастлив.

Щом е щастлив, защо му е любовница?
Щом си добра, защо му е любовница?
Щом до любов със друга се е стигнало,
значи с тебе нещо му е липсвало.

Викай ми блудница,
викай ми грешница,
викай ми както щеш!
Няма така да го спреш.
Той е мъж - иска страст.
Дай му я, както аз.
Страст вместо вечната топла вечеря.

Щом е щастлив, защо му е любовница?
Щом си добра, защо му е любовница?
Щом до любов със друга се е стигнало,
значи с тебе нещо му е липсвало.

Коментари

1.   Какви ги творят самотните жени, докато любовникът им нощува при жена си. По цяла нощ си говорят с жената, не с мъжа?
И тяхната не е лесна, ей на.

2.   Стига с тая чалга! >:(
Палав Мечок

3.   Това текст на чалгия ли е?

4.   Съжалявам, но действително леко чалгее, работи над стила си и се научи не да казваш директно нещата, а да ползваш метафори. Иначе - изпрати я на Пайнера, може да изкараш някой лев.

5.   Съгласна съм напълно с 2, 3 и 4

6.   Добре, че не е поздрав за мен, пу-пу...

7.   Ако не ви се каже, че е текст на чалга, а просто стихотворение, нямаше да говорите така.

И стига вече с тези грешки в заглавията, няма да е зле някой да ги оправя.

Лоша

8.   *някоИ жени, другото няма да го коментирам.

9.   За мен си е самата истина, пък за вас незная :)))

10.   Господи сложи бан от компютъра за тази страница, съжалявам че го прочетох до втория ред!!!

11.   Това е текст от някава чалга-песен, не си спомням на коя певица беше.
Дори изплагиатствано, пак е пълно с правописни грешки.
Иначе в смислово отношение - доста горчиви истини са казани с този текст:
Жените, на които мъжете им изневеряват да не търсят проблема в любовницата, а в мъжа до себе си и в самите тях - това е смисълът на темата.

12.   Стих, роден от горчив вкус и гузна съвест. Нивото като и на индивида, съчинил го... примитевно, но е някак искрено наивно....

14.   Я оставете авторката да е щастлива Борила се е првзела го е.
А вие какво търсите под вола теле.
Мила радвай се бъди щастлива истински,
Знай че любовта е дадена за да се обичате уважавате и в най трудните неща;
Пожелавам ти от сърце мнго много години и малко различно скро булка а до гина люлка.
Късмет бъдете щастливи.

15.   Eкстра Нина и Цветелина - "Любовница", текст - неизвестно чий.
В средата на клипа любимият заби на любовницата здрав шамар, а в края - любовницата наблюдаваше от колата си смейното му щастие и се изяждаше.
Да и е честито:)))))))

16.   Ха-ха, смях. Познахте, че е чалгарски текст, много кичозно, а двете певици са ми „сред любимите“.
Била съм и любовница, и съм съпруга на същия, но определено ще ми е интересно да гледам клипчето, мерси на номер 15.

17.   Умопомрачително тъп селяндурски текст.

18.   И естествено има правописна грешка още в заглавието.

19.   Бих искала да попитам номер 16 (ако не е твърде нахално, разбира се). Колко време си била любовница? Много ми хареса това, което си казала: "Била съм и любовница, и съм съпруга на същия.. "
И аз съм в същото положение. Казвал е не веднъж и два пъти, че ще остана в живота му независимо като каква.. и любовница, и като съпруга, и като приятел. :)
Пожелавам Ви да сте вечно щастливи въпреки всичко!

20.   До 19

Ами няма какво да ти харесва - истината е. Любовница му бях точно 6 г., после границите преливат - заживяхме заедно по време на развода, но мога да кажа - общо на семейни начала вече 3. 5 години.
В момента съм му и любовница, и жена, и приятелка - направо три в едно.
Изгледах с 300 зора клипа на песента, много кичозно, много евтино и като текст, и като изпълнение - типична чалга.
Има къде-къде по-удачни лирични пройзведения от това.
И на мен ми хареса как накрая Цветелинчето победи, защото от двете ми е по-малко противната, но просто кич на бучки! Авторката потвърди всички предубеждения за любовницата, така както и песничката го прави. Оле и наздраве!

21.   Пак съм 19 до 16.
Би ли могла да ми дадеш някакъв съвет? Да се боря ли за този човек или да го оставя? Много пъти ми е идвало да кажа "Край! ", но не мога. Обичам го и може би ми е трудно защото знам, че въпреки всичко и той ме обича. :)

22.   Част от текстът е от песента на Екстра Нина - Любовница

23.   Oт 16 до 19

За съжаление не мога да ти дам съвет, всяка ситуация е различна, както и всеки човек е различен. Нищо не знам за брака му, както и за теб, за връзката ви.
Аз лично бях много малка, когато всичко започна. Не си обещавах нищо от тази връзка, много здраво стъпил на земята човек съм, не си правех илюзии за общо бъдеще, но не можех, не намирах сили за „край“. Просто прицених тогава, че ще рухна психически и физически, а не можех да си го позволя в този период от живота си.
Отдадох се на учене и работа, но мислено си бях дала срок, че му давам срок до 30-тия си рожден ден. Бях чела много литература по темата, има случаи, в които такъв вид връзки траят до живот, а любовницата (любовникът) в крайна сметка остава без семейство, без деца.
Колкото и да ми е важна любовта ни, щях да го зарежа тогава. Годината щеше да е 2015.
Не те съветвам значи да се „бориш“, т. е. да поставяш условия, да правиш сцени, да се тръшкаш - това го има у дома. Съветвам се просто да изчакаш и да се наслаждаваш на всеки момент заедно с ясната представа, че нищо не може да очакваш от женен мъж.
Не е лесно решението за един мъж, особено, ако има деца. Децата остават при майките, а мъжът трябва да признае, че се е провалил като баща и съпруг. За да приеме върху себе си това изпитание, трябва да е сигурен в теб и в чувствата ти, а това може да трае и с години. Бъди търпелива или просто скъсай тук и сега с него и не си губи времето. Бъди дискретна и не позволявай в никакъв случай трети лица да ознаят за връзката ти - могат да използват всичко срещу теб, а съпругата, ако разбере, това може да е край на връзката ти. Запази самообладание, а това значи - много работа, много учене и социален живот. Поне за мен това беше решението.

Не съм се надявала никога и никога не съм очаквала, че той най-накрая ще се реши. Това е разковничето. Ако останеш с този човек, знай, че чисто статистически погледнато само 10% от мъжете се развеждат заради любовница, над 70% от разводите са инициирани от жените - т. е. по-малко от 30 % са инициирани от мъжете и едва 10 % от тези 30% е заради любовница!
Сама значи трябва да решиш, надявам се, че съм била от полза.
Успех и горе главата!

24.   ЛЮБОВНИЦАТА

Той е мъжът на моите мечти,
Макар плешив, дебел и немъжествен.
Но въпреки това за мен – божествен!
Той е мъжът на моите мечти.

Обичам го със любовта си сляпа
И лично свалям двата му чорапа,
Когато той до мене загрухти.

Той е мъжът на моите мечти,
Макар че вечер винаги се връща
при своята жена, във свойта къща
и лицемерни думи й шепти.

Той е мъжът на моите мечти,
Макар че с Нея Го делим търговски.
Но гледам аз на всичко философски,
защото знам, че Той е мой…Почти.

СЪПРУГАТА

Той е мъжът на моя живот.
Първият мъж на сърцето и тялото.
И на децата ми той е началото.
Той е мъжът на моя живот.

Вечер се връща с кални обувки,
С дъх на парфюм и на чужди целувки,
Гузно усмихнат и плувнал във пот.

Той е мъжът на моя живот.
Мойта последна женска надежда!
Вчера му спуках лявата вежда,
После ревах и я мазах със йод.

Той е мъжът на моя живот.
Даже и Моцарт не може да сбърка
нощната музика, щом той захърка
тънко и нежно като фагот.

Впрегнати влачихме своя хомот
Заедно с него във студ и във жега.
Аз ще му сложа цветята в ковчега!
Той е мъжът на моя живот.
Н. Йорданов

25.   19 до 16
Много ти благодаря, че отдели от времето си да споделиш опита си с мен. Оценявам го.
Не ти дадох обаче подробности. Не е женен, няма деца. Всъщност и двамата сме млади и глупави (както се казва :)).
Аз съм на 19, той на 22. Има връзка с момиче около година. Заедно сме половин. Той ме потърси пръв. Имали сме връзка, но тя не успя да се развие - аз я прекъснах. Потърси ме един ден съвсем неочаквано. Каза ми, че искал да ми даде всичко, което не е успял. Че не е бил с момиче/жена, която му давала толкова колкото аз. Дърпах се отначало, просто защото не иска да "свиря втора цигулка". Но преглътнах гордостта си и си казах "Какво пък толкоз.. "
Мисли ли сме занапред, но винаги сме си казвали, че времето ще покаже. Може и аз да срещна друг мъж и той друга жена.
Знам, че сме твърде млади, но не искам да го чакам 10 години, ако все още той е мъжът, който е в сърцето ми. Искам да съм млада майка (към 25-6 да имам детенце и семейство), но след като завърша образованието си.
Много ми е полезна информацията, която ми даде. За което ти благодаря отново. И извинявай ако съм те притеснила с нещо. :)

26.   16 до 19

И аз благодаря за доверието. Е, твоята е лесна - ти имаш право на ултиматум, няма човекът деца, брак, къщи, апартаменти, и неща да дели. Млад е и е зелен, поддава се може би на манипулации.
Защо е с нея тогава, не разбирам? (може би заради последното)
Просто му кажи, че му даваш определен период от време да реши - бъди щедра - да кажем 3 месеца. След това не го ръчкаш повече и продължавате по старо му. На датата след точно 3 месеца го питаш за решението му, ако няма такова - правиш своето. Бих ти препоръчала (взимайки предвид твоят житейски план) да го зарежеш с уговорката, че ако реши друго - знае, къде да те намери. Давам му не повече от месец без теб, ако действително си права, че те обича.
Ей че глупав младеж!
П. П. Имам приятелка, която преди години е била в твоето положение. От играчка - плачка. Приятелката му му казва, че е болна, той от чувство за дълг се жени за нея, тя оздравява (какво чудо) и забременява. Ето ти кажа и ето, как такова момиче като теб може да се превърне в любовница. Внимавай значи! Винаги другата може да забременее и да вдигне сватба за чудо и приказ.

27.   19 до 16
За бебето и семейството.. как да ти кажа.. така ми се иска да бъде, но да имам здраво и стабилно семейство без фалш и лъжа. Ако не стане до тази възраст няма пък да се хвърля на първия срещнат за да създам семейство, когато стане-тогава. Между другото сега се сещам, че и той ми е казвал, че иска да се ожени до към 25-6. А за неговата приятелка сме говорили. Казвал ми е, че е простичка. Не говори много - затова предпочитал да е с мен да проведе един смислен разговор. Чула съм, че е тихичка, кротичка. До като аз съм буен характер, импулсивен. И ми каза нещо, което не забравих - с нея съм защото ми е вярна. Даа знам, че ми няма доверие. И то защото и двамата не крием нищо един от друг. Ако съм имала просто свалка с някой (без секс! спя само с него) му споделям. Но от известно време спрях, защото много ме ревнува (а пък и не съм имала от доста време с никой нищо) Искам само него! Всеки ден се чуваме по 10 пъти, постоянно си говорим в скайп (добре, че са измислили камерите).. но ме измъчва това, че не е всеки ден до мен.

28.   От 16 до 19

Хм, странно е това момче. Не знам друго решение, освен ултиматумът. Ако е вярно това, което разказва за приятелката си, тя 100% ще забременее, когато разбере за вас.

29.   19 до 16
За да завърша окончателно историята, колкото и нелепо да звучи.. знае за нас. Чела е хронологии, самата тя му е казвала, че знае, че се крие и се вижда с мен. Той е отричал и сега и аз не знам.. нито на къде, как и пр.

30.   от 16 до 19

Ами стана нашето като чат - какво да ти кажа, чакай скорошна сватба, ако не реагираш адекватно. Нямаш 3 месеца мила, деиствай тук и сега. Момичето, ако обича субекта, работи за бебче. Честито.

31.   от 19 до 16
Благодаря за отделеното време!

32.   16 и 19 - защо не направите 69? =)

33.   24 - браво, браво.... цепиш мрака ако ти си ги мислила стихчетата.... Шекспир:)

34.   Не видях къде е грешката в заглавието, освен да е "По-здрав за някои жени"?

Модератор: Грешката беше поправена, за това не видяхте. :)

35.   От 24 - отдолу е написан авторът - Недялко Йорданов.

36.   24 А ако ти си Недялко Йорданов ще си признаеш ли.... ако те попитам :)

37.   Пуснах едно от изреченията в гугъл, прочетох "Екстра Нина" и си изповръщах всичко, което съм яла от Коледа насам.

Gia