За него друг е любовта на живота му?
Искам да попитам как бихте постъпили, ако човека, в когото сте влюбени ви каже, че за него друг е любовта на живота му? Как бихте се чувствали като втори в живота на някого знаейки, че сърцето му принадлежи на другия, а не на вас? Случвало ли ви се е на въпроса- Кого си обичал/а най-много? да ви отговарят оклончиво или да избягват въпроса с отговор от сорта на " На смъртния си одър ще кажа "???

Коментари

1.   Съжалявам Мартинчо :D

2.   Не, не ми се е случвало точно в тази форма, но първият ми приятел ме пренебрегваше в полза на най-добрата ми приятетлка. Използваше ме за всякакви услуги, а когато имах нужда от него, телефонът му даваше заето, нейният също (тогава нямаше още мобилни). Много ме е боляло тогава, сърцето ми се късаше, осъзнавах, че същност той обича нея, а аз съм му за показ, защото съм по-хубава, умна и представителна от нея. Е, не успях да събудя обаче любовта и покровителските му инстинкти. Чувствах се излишна и накрая го изоставих, заминавайки надалеч. Отклоних предложението му за женитба, той се ожени няма и година след това за нея.
Ето, случва се просто.
Чувствах се недостойна за любовта на хората, и при родителите си не бях любимото дете. Но ето, срещнах човек, който ме обича, обожава и боготвори - не е било в мен, просто не бях срещнала човека!!!
Едно ще ти кажа - всеки заслужава да е категорично номер 1 в живота на човека до себе си. Ако не се чувстваш така, прекрати връзката си, не протаквай като мен. Някъде тем ходи, храни се, диша твоят човек, твоята половинка. Колкото повече време си губиш с този, толкова повече време губиш с твоя човек!!!

3.   Ще си пусна тъжна музика, ще кажа "да върви по дяволите", ще пия пинаколада.
~Кървава победа~

4.   О, това са лигавщини. "Аз ще си страдам и копнея по друг човек, но ще си водя връзка с теб, за да не съм сам"
Не, благодаря. Няма да стане.
Не мога да насилвам някой да ме обикне или да ми каже, че ме обича, нито на първата седмица, нито на първата година, за това се изисква време. Това са чувства, сериозни неща и не трябва да се насилват в никакъв случай, така че от твоя страна лигави въпросчета от типа "Обичал ли си някого повече от мен" или "Кой е любовта на животът ти" са голяма грешка.
Ако някой иска да ти каже нещо ще го направи, когато го чувства и когато е готов, на сила хубост не става.
Обаче не е редно и да те разиграват. Като си обича другият човек да ходи при него или да си ближе раните сам, но да не те ангажира теб.
От връзки в които единият обича повече от другият нищо не излиза.
Помисли логично - защо някой би водил връзка с човек, когото не обича (и няма да заобича), ако няма някаква изгода от това?
Хората трябва да си преодоляват бившите половинки/тези, които са го отхвърлили и чак тогава да започват (нови) връзки. Иначе не е истинско и пълноценно.
Лъжеш се, ако мислиш, че ще забрави за другата личност, докато сте във връзка.
Няма какво да се насилвате и двамата.

5.   Ако беше казала възрастта ви може би щеше да получиш по-полезни коментари. Звучиш ми малка, съжалявам, ако бъркам.

Давам ти линк към една много полезна тема от този сайт, там ще си отговориш на много въпроси и противоречия.
http://spodeli. net/4/story-445. html

Тъпо е да се сравняват хора и връзки, всяка си е различна, а и най-голямо значение има възрастта. Никога не може да знаеш кой ще се появи в живота ти и какви усещания и чувства ще ти донесе.

Сериозно, ако сте на по 18-19 и ти го е изръсил това изобщо не го приемай на сериозно.

Лоша

6.   Този, в който сме влюбени. Ако не ни отвръща със същото нетрябва да съжаляваме. Просто любовта не е решила да докосне сърцето на другия.
Да обичаш, когато не те обичат отсреща, за него си никои, не го вълнуваш, мразите дори, безразлична си му:и ти да го обичаш въпреки това е велико.
Между двама души ако няма взаимна любов и не са заедно понякога е задобро. Просто господ е решил, че тези хора принадлежат на други хора. И не са един за друг.
Да не ти отвърнат на чувствата, има и хубава страна-след време откриваш истинският човек за теб. За който не си и предполагал дори, че съществува. И чак тогава разбираш какво е онази истинската изпепеляваща любов.