Струва ли си да продължа да се боря за нея?
Преди около 2 месеца се запознах с едно момиче, тя отначало пое инициативата иска ми приятелство в Face-a тя ми писа първа и т. н. Писахме си няколко дни и излязохме заедно, след това с общи познати от университета бяхме на дискотека и всичко вървеше добре. По-принцип тя още тъжи за бившия си, самата тя ми го е казала, но си е имала приятели след него. Преди да се запознаем е излизала с едно момче известно време, не знам точно какво е станало но са скъсали и сега той пак се появява и започва да и говори колко много бил сбъркал....

И сега тя била раздвоена между мен и него. Каза ми че той не бил сериозен и не можело да му се има вяра, а с мен всичко щяло да бъде наред....? Аз я питах тогава защо се занимава с него тя ми каза той е страстта ти разума!!! Продължаваме да се чуваме пишем по скайп по цял ден и нищо не се развива и не знам да продължа ли да се занимавам с нея, мисля си, че чака да разбере дали тоя е сериозен или не и чак тогава да ми каже на мен какво правим, а това много ме дразни.... Какво да правя да продължа ли не знам объркан съм, наистина я харесвам, но няма да и позволя да ме прави на глупак.

Коментари

1.   Не си губи времето - ако те харесваше истински, нямаше да се двоуми. Ти си за нея „гадже в чекмедже“ - ако не се получи с онзи, ти си номер 2, но винаги ще се връща при него. Забрави, заслужаваш повече.
Има иначе много жени (за съжаление) като нея, които имат нуждата да бъдат сигурни на всяка цена, а за тях сигурност е да бъдат с някого, да могат да разчитат на някого, да са във връзка. И без това такава егоистка няма как да те направи щастлив.
За какво да се бориш, за нея ли??? Заслужаваш повече!

2.   Откажи се. Не се впускай във връзки с момичета с емоционален багаж 2 камиона.

Вариант 1: Казва си (казва ти), че приключва с него и започва връзка с теб. Следват сравнения, колебания, тайни ( колко пък тайни ) мисли по него. Дори е възможно да си те вземе за приятел само, за да и оближеш раните от бившия.

Вариант 2: Казва, че приключва с него, тръгва с теб и ти изневерява с него ( или на него с тебе ) тайно.

Вариант 3: Вързва се на 3 реда сълзи и сополи, връща се при него и ти си get out. Или казано по друг начин: "Много те харесвам, но искам да си останем само приятели".

Иначе ми допада това, че макар и в последното изречение съзрях светлина в тунела. Все пак усещаш, че те прави на глупак. Повечето не се усещате или се правите, не знам.

Успех
Лоша

3.   Бъди сигурен, че ще избере страста! Няма никакъв смисел да се бориш за нея. Всичко е загубено!

4.   Щом не знае какво иска, оттегли се тихомълком. Не се оставяй да те държи за резерва, унизително е. Ще срещнеш друга, няма страшно. Успех!

Doriana