Не знам с какво отблъсквам жените
Здравейте! Искам да споделя моята история с вас... В момента съм на 24 скоро 25 години. Още в ученическите ми години се запознах с едно момиче и 5 години бяхме заедно след, което се разделихме. С нея бяхме много щастливи, но дойде момент в който нашата връзка се изчерпа. След това имах още 2-3 много кратки връзки и вече една година немога да срещна човек, с който да се харесаме. Обикновенно тези, които аз ги харесвам те не ме харесват и обратното. Винаги се разминават нещата. Вътрешно се чувствам неуверен и може би комплексиран... незнам от какво.

Бих казал за себе си, че съм много добър по душа и с много силно чувство за хумор. Не съм грозен... не съм и красавец, но не съм грозен със сигурност, не съм дебел, дори атлетичен, интелигентен съм работя и живея в среда на възпитани и интелигентни хора. Но уви, когато жените са около мен все едно ги отблъсквам по някакъв начин. Не знам до колко са верни нещата с енергиините полета и вътрешната нагласа, но усещам, че отблъквам жените от себе си дори само с поглед без да съм казал нищо. Ако някой може да даде съвет как да се държа и какво да направя.

Коментари

1.   Жените интуитивно усещат неувереността ти. В крайна сметка никой не иска такъв човек до себе си, нали така? Те искат да си по-решителен, по-твърд, но разбира се в рамките на позволеното. Така трябва да се държи мъжкаря, нали той е този, който осигурява сигурност и спокойствие за самката. Сори, че пак слязохме да животинското ниво, но така или иначе и двата пола се базират до голяма степен на точно тези инстинкти, така че няма нишо лошо. Ами това е от мен пич, да се надявам, че съм помогнал поне малко.

2.   Фактори много...
Предполагам, че все още не си срещнал човека.
Има време за всичко...

3.   Послушай 1
Ж22

4.   Разочарованията може да са едно след друго, но не оставяй да неимуверно да настъпи умопомрачение.

5.   Има нещо. Но информацията е недостатъчна. Може да дадеш съвсем точно описание на себе си и пак да го няма нещото което отблъсква. Съвета ми е доста странен. Ако имаш пари вземи някое момиче екскорт. Т. е. проститутка, но от високо ниво. Сигурно ще излезе около 100 лв. Избери я интелигентна, студентка последни курсове или подобно. Обясни и предварително за какво я наемаш -- не за секс, а за да ти каже какво може да отблъсква момичетата от теб. Прекарайте един час просто приказвайки си и виж какво ще излезе. Може да е нещо съвсем просто за оправяне, например да изглеждаш несериозен с вицовите си или нещо съвсем дребно. Успех!

6.   чисти чорапи, добри маниери, по - спокойно отношение към животе, не разказвай за бившите си ииии.... това трябва да помогне :)