Забравил съм
На 21 години съм. Преди една година приключих 4 год. връзка. В продължение на шест месеца не се бях занимавал с други момичета, бях се отдал на работа и не исках връзки. В един момент момичетата започнаха сами да ми се "лепят".
Всичките бяха за по-малко, така колкото да потдържам форма!

Наскоро си харесах едно момиче, т.е. бях я харесал отдавна но наскоро я видях и и взех номера. Излязохме и тя ми допадна. Излизхме известно време, но аз допуснах грешката да се държа с нея както бях свикнал 4 години т.е. прекалено интимно.

И тя забеляза и ми каза че нещата са прекалено прибързани и сложи край, беше ми кофти но след 2 дена бях с друга (не съм виновен). След седмица въпросното момиче пак се обади и искаше да пробваме пак, този път грешката ми беше обсолютно в противоположната посока, държах се прекалено грубо и след 3 дена тя пак ме остави!!!

Та проблема ми е, че мога да "зарибя" момиче но само за една нощ а после ако ми хареса незнам какво да правя???!! Може би доста хора ще ме сметнат за куку, че това не ме удволетворява, но ми писна от тези неща, искам отново да имам връзка, не само секс с разни момичета които утре дори няма да им помня имената!
Та ако има някои който да даде съвет, или ако има нещо като наръчник "Как да започнем връзка?" или не знам но наистина имам нужда от помощ.

Коментари

1.   Ми няма учебници, практика!

2.   Ей братле не се притеснявай а продължавай. Тая не е била подходящата. Повярвай като намериш подходящото момиче за връзка, ще знаеш к'во да правиш! Сега продължавай с неангажирщите.

3.   Просто не можеш да задържи една жена, а това става с практика или никога.

4.   Как си имал 4-годишна връзка като не знаеш сега как да съградиш връзка? Не се връзва тук нещо.

5.   Мога като жена лично и персонално за мен да ти кажа какво би ме задържало до някой мъж. Аз принципно си падам малко страхлива (в смисъл страх ме да се обвързвам, мисля си, че ще си жертвам свободата да разполагам с времето си..и т.н.)

Та..за да остана с някого той би било хубаво да:
- ме търси, когато знае, че нямам възможност да изляза (но без да прекалява)
- ме кани у тях като ме оставя аз да приготвям кафето сутрин (не се възприемам като временен гост)
- ме насърчи да го запозная с родителите ми
- евентуално да ме запознае със своето семейство
- да се пострае да си говори с мен за неща, които ме интересуват, сигурна че на него са му досадни
- да ме придружава на места, които не са поредната публична проява, а са просто мой си ангажимент, който не искам да свърша сама

Разбира се, тези неща е хубаво да ги отгатваш, защото има опасност да станеш прекален и да уплашиш поредното момиче. Но не търси на всяка цена бъдещо гадже. Пробвай се тук и там и като нещо отвътре ти трекне приложи малко повече хитрост и обмисляй последиците от поведението си.
Понякога много ви се ядосвам на вас мъжете. На жените ни трябва толкова малко, толкова сме лесни за "залавяне". а вие сякаш... уф... сте се изправили пред нещо кой знае какво.
Успех! Дано съм ти била полезна!

6.   Лесно е но не мога да съградя връзка точно поради тази причина, че имах сериозна връзка с момиче което обичах до болка и бях готов да и дам всичко, но тя реши че иска да пробва и с други и че и се живее.

Ето тук идва същината на проблема, аз мога да имам връзка но не знам как точно да я започна! Горе написах как като се държах както съм свикнал и уплаших дадено момиче.

7.   ОООООО, тук значи проблема е съвсем, съвсем друг, ако и да не го признаваш и пред себе си.
Ще започнеш връзка и няма да имаш никакви проблеми с това, когато приключиш, ама наистина приключиш старата си връзка.

Това "бях готов да й дам всичко, но тя.." - никак не звучи добре. Може и да греша, но си звучи по-скоро като "Искаааам сииии яяяя!"

8.   И аз мисля, че проблема ти е, че още не си забравил "онази". Трябва да разбереш, че вече не си с това момиче и да спреш да сравняваш др. с нея. И аз бях така, но в един момент осъзнах. Но явно много си я обичал и още е така независимо от изминалото време!

9.   Благодаря на всички които пишат по така да се нарече "проблема" ми. Много сте ми от полза! Благодаря.