Обичам я но тя не знае. Какво да правя?
Историята е следната. Влюбен съм в момиче с което съм бил и преди. След нея тръгнах с друга и все още съм с нея но не мога да си избия от главата старата любов. Не знам какво да правя. Страх ме е да и кажа че я обичам. Страхувам се да не ми каже че сме много добри приятели но нищо повече. А я боготворя. Помогнете ми моля. Четох и други подобни теми но реших да споделя и моята. Може някой да ми даде най-добрия съвет. Благодаря ви от сега.

Коментари

1.   Бил съм в същото положение. Няма значение какво ще ти каже, това което ти трябва да направиш е да и признаеш чувствата си. Няма какво да губиш а само какво да спечелиш. По-добре съжелявай за неща които си направил а не за тези които не си!

2.   И аз бях в същата ситуация!
Толкова време изгубих докато събера сили да му призная. Но накрая се реших и го направих :). Указа се, че и той изпитва същите чувства към мен, но поради причината, че мога да му откажа не ми е признавал. Недей и ти да постъпваш така. Кажи й какво чувстваш в най-скоро време, тя трябва да знае, просто го заслужава.

Аз лично НЕ съжелявам за нищо, което съм направила, но съжелявам за неща, който НЕ съм направила! Не допускай същата грешка, давай смело напред.

3.   Ми кажи и`...

4.   Здравейте! Аз съм този който писа темата. Голям късмет имам. Снощи бяхме двамата заедно с това момиче и естествено исках да и кажа всичко. Но тя ме изпревари и ми сподели че се е събрала с бившия си... Какво да кажа. Направо ми умря всичко. Иде ми да се самоубия... Егати съдбата ... :(

5.   Не се отчаивай! Ако беше споделила чувства ти щяхте да бъдете щастливи, но тя не го е направила кажи му майната му животът продължава. Колкото и да ти е трудно трябва да продължиш напред и в никакъв случай не посягай на живота си. Това е било нейният избор всемсто теб тя е избрала него, трябва да го приемеш и преглътнеш. Ако все още и двамата имате желание, може да запазите добритe си отношения. Но запомни никой неможе да диктува чувствата си, не трябва да обвиняваш нея за избора й. Сега ти остава и ти да бъдеш щастлив, с нея очевидно не ти е провървяло, пробвай с друга сигурна съм, че много момичета чакат човек точно като теб.
Успех!
SFA

6.   Мерси. Не съм и мислил да посягам на живота си. Нито пък я обвинявам за избора. Те и преди бяха заедно и нещо не им се получи може пък да стане отново така и пак да имам шанс. Продължавам напред както казахте и каквото стане. А с нея никога няма да си прекъсна отношенията.

7.   Къкво толкова ти пречи да и признаеш чуствата си, значи си страхливец, пробвай кажи и, а тя навярно те е разбрала що за човек си щом сте приятели и ако те харесва знаеш къкво следва, но не чакай как ще и протече живота и тогава да и казваш, глупаво е бъди по смел, пробвай, за да си наясно.

8.   Това, че се е събрала с бившия си приятел, не означава, че ти не значиш нищо за нея. Още по-малко, че не те обича. Жените сме малко странни в това отношение. Може да го е направила, самозалъгвайки се че така ще е най-добре за всички. При положение че ти самия имаш друга връзка, тя не би ти казала нищо,почти сигурно е. Прецени сам...

9.   Приятелю, кажи и. Ако загубиш нещо ще е веднага, иначе дълго ще се самозалъгваш. Във всички случаи тя трябва да го знае. Живота е много шарен, бившият може да и омръзне и ще знае, че ти си наблизо, макар, че знае ли човек. Но ти и кажи. поне заради това че ще си сигурен, че си направил каквото е трябвало. Резултата не е важен. С или без твоето признание ще се случи каквото трябва, но тя трябва да знае твоите чувства пък да прави каквото ще! Успех!!!!!

10.   Ау съвсем скоро бях в твойта ситуация... 100 пъти си казвам сега ше и призная ала бала... и тя се ми изтърсваше нещо за някой си с който се зарибявала.. явно ме е приемала само като приятел.. и да найстина така се оказа.. но се радвам че си принзах чувствата... и сега след като разбрах че няма нищо към нея спрях да си правя илюзиии успях да я забравя (било то и малко трудно) и сега съм влюбен в друго момиче което за щастие отвъща на чувстата ми, така че не му мисли много кажи и каквото ти е на сърце.. и каквото сабя покаже :)

11.   Ами зарежи сегашната защо ти е като не я обичаш истински и мислиш за старата любов, това че те е страх да й кажеш ... няма смисъл а рискувай отиди и кажи помоли я да те изслуша кажи й че дори и да си ходил с друга не ти е излизала от главата а това е истината нали!? Кажи й всичко и я остави да си помисли ... ако и тя те обича те се върне ако не ... продължи напред, успех.

12.   Ми щом я обичаш по добре й кажи няма никакво значение дали ще те отхвърли или не важното е че ще бъде наясно с чувствата ти към нея