Влюбих се в женен колега!
Влюбих се в колега, с когото работя вече две години. Той е семеен има и дете. А също съм семейна. Имаме някаква закачка с него, но всичко е на ниво безопасен флирт по време на работа. Аз обаче искам нещо по-вече с него. Какво да направя не знам. Не искам да си разваля колегиалните отношения с него, защото не-знам как ще приеме ако му кажа нещо!
Моля за съвет от някой който е бил или е в подобна ситуация. Ако се включат мъжете, да си дадат мнението от тяхна гледна точна ще съм Ви много благодарна!

Коментари

1.   Здравей!

Аз съм мъж и бих те посъветвал да подтиснеш това увлечение и да не разваляш семейството си!

Говори също с мъжа ти, по какъв начин може да разнообразите връзката си.

Успех! И каквото и да решиш, вслушай се в разума!

2.   От авторката: Благодаря номер 1. То са вече две години както чувствам това влечение към него, но последните месеци направо ме побърква. Разума ми не позволява да мина границите на приличното, точно защото не искам да развалям нито моето нито неговото семейство. Но за съжаление емоциите ми почват да натделяват което ме плаши. Не-знам какво да правя!

3.   Тои знае ли...?
Ще се влюбиш в него още повече ако спиш...
По сложнен ще ти е живота.

4.   Авторке, не се предлагай, ще се изложиш страшно. Ако колегата ти решеи да премине границата, тогава имаш за какво да се питаш и косиш.
Ако с мъжа си не си щастлива, помисли действитлено за развод, животът в лъжа може да нарани в случая две семейства -не само твоето. А и се съмнявам, че колегата ти действително иска нещо повече

5.   Навила си си го на пръста... Сама трябва да се справиш още повече той не те провокира с нищо. Научиш ли се да контролираш своите пориви, само тогава ще имаш дълъг брак. Интересът, обяснимо с годините намалява, но това не значи да си разрешаваме поддаване всеки път на изкушенията, макар най-доброто лекарство да го е дал Оскар Уайлд. Но когато тръпката премине... остават счупени парчета, които не се лепят...

6.   От авторката: към номер 3, ами подозира нещо, че си падам по него, но едва ли подозира за нещо повече!
Към номер 4: не-мога да кажа дали иска нещо или не, защото не съм сигурна. Но определено не е равнодушен към мен. Доста сме близки като колеги, уважаваме се страшно много. Държи се супер мило с мен, той принципно си е такъв, но при отношението му с останалите е по-дистанциран. Напоследък пуска някакви намеци, но не мога да съм сигурна че не е така, защото ме чувства близка!
С мъжа ми имаме доста проблеми, неразбирания и то основно заради характерите ни. Замисляла съм се за развод, даже имам такова намерение, но ще видим какво ще стане, все пак живота не е само черно и бяло.

8.   Не му вдигай активите, моля те на този мъж. Какво би ти предложил, освен един секс, на скрито и тайно място. Тази "любов", ако се случи би си тръгнала един ден и ти ще останеш с разбито семейство или емоционално опустошена, за какво ти трябва да рискуваш. Явно нямаш други грижи, че си замислила за извънбрачна любов. Не си ли си походила като момиче? Да имаше болно дете, или мъж, който да ти изневерява, то тогава не би мислила за любов. Но явно твоичкия е добряк, а ти искаш авантюри и любовни разочарования. Какво очакваш от този семейния, той би "походил" с теб и би те зарязал. Това ще бъде един очакван край, за една наивна влюбена омъжена жена. Познавам такива жени с подобни случаи като твоя, нищо различно, всеки си мисли, че при него е уникално и това е.

9.   Здравей, аз също мисля, че трябва да подтиснеш тези пориви. Аз също съм била в такава ситуация, само, че не бях омъжена, а с гадже. Позволих си, да бъда с един мой колега, тъй като наистиан много го харесвах, направо си го обичах, а моят си приятел имах за ресерва, а и си го обичах по мой си начин. След като преспахме с колегата, отначало всичко беше супер, но след това, той започна да се държи грубо с мен, а да не говорим, че вече и не му бях приоритет. Беше кофти.
Сега с него сме едни познати, преодоляхме тази криза, но отношенията ни не са същите, няма я тази сплутеност и емция помежду ни. Добре, че не си развали отношенията с приятеля ми тогва, защото щях да остана от двата стола на земята. Сега реших да променя някои неща в дуржанието си към приятеля ми и всичко помежду ни е ок. Съветвам те, от опит да не правиш нищо с колегата....

10.   Здравей, от опит ти го казвам-НЕДЕЙ. Всичко ще е хубаво в началото, но в един момент ще свърши. Тогава животът ти ще стане ад. Още съм в тази ситуация. Послушай ме. М33

13.   Ти не си ли същата авторка със същата история, но доста по-подробна от миналата седмица?

И сега искаш мнения от мъже.
Ами виж - всички, които ти обърнаха внимание засега са жени.
Или няма мъже, или са заети с нещо друго. Сигурно даже не четат теми с подобно заглавие, не са им интересни.
Схващаш ли..

14.   До колкото знам че там където си вадиш хляба не си прави илюзия ще стане много тъпо това е по теория. Ако искаш да живееш за мига за тръпката да летиш като бяла лястовица помисли и го направи.
НО аз от твоята позиция сигорно щях да го направя също съм женена и от време на време се виждам с един любовник от две години...
Евгения 32 години

15.   Ами за съпруга си и за семеиството мислишли или мислиш само как дасе начешеш и имаш наглоста да искаш савети, , , ася,