Любовна Магия
Можеби съм жертва на някаква си любовна магия........
харесвам мъжете ..но обичам истински само един !!!

бившата ми любов имам чуството че никога няма да я забравя... това е нещо което определено ..по някога ме притеснява....сънувам го, искам да се видим, липсва ми, но преждевремено не искам да се върна при него..просто някаква страхотна липса и нужда да го видя отново.!!! незная ..определено много странно имам чуството че понякога ще полудея от мисълта за него...можеби има нялкаква магия направена незная какво да мисля вече.
с друг мъж съм в момента ..обичаме се, заедно сме си..но когато започна да са се сещам за бившия ..напрови имам чуството че ще полудея ако не се видим, дори то и за малко..??? дали наистина това не е под някакво външно влияние ....негативна енергия "магия' настроена спрямо мен??
кажете...какво да направя??

Коментари

1.   Можеби е Магия

2.   мила и аз бях така преди години,сега сам със друг и го обичам с цялото си сърце и душа,отделих кътче в сърцито си за първата си изпепеляваща любов,и жевея така по-лесно.и аз още го сънувам,месля от време на време за него,но какво от това,аз обичам приятеля си радвам се,че сам с него и се наслаждавам на всеки миг когато сме заедно.но аз кото трагнах преди време със сегашния ми приятел му казах че съм влюбена в друг и го попитах дали може да се справи,при полужение,че аз искам да съм с него.той беше човека който ми помогна и ме накара да го обикна.просто всичко е до психиката на двамави,аз пак ти казвам и аз мисля някога за бившия,но осищам че нищо не изпитвам към него,а просто всичко е един спомен.

3.   АЗ съм сьщо така,само,че от 11години.ОМЬЖИХ се и идея си нямате вьв какьв ад горя.НЯМА МИНУТА да не мисля за човека когото обичам а живея с друг.САВЕТВАМ ВИда си изясните нещата,защото БОГ да ви е на помощ.

4.   На колко години си?

5.   Напълно позната история!Имам си Приятел Добре се чуствам с него,НО има едно Но !Бившият ми!не сум го виждала от около година и нагоре но още мисля за него ,сънувам го!Замислям се дали бих тръгнала отново с него........Не няма да се захвана Пак с него,Но ми е в ума!Немога да си обясня какво става с мен!Невиждани очи явно не се забравят!

6.   Ами аз какво да ви кажа толкова съм влюбена, че сяка вечер санувам това момче и искам съвет дали да му направя магия? Говорих с една моя приятелка тя каза по-добре да не правя, но аз искам да направя защото по цели дни мисля за него.... някои да ми даде съвет!

7.   Значи искам да кажа че мисля че нямаш магия просто явно си обичала онзи човек ох точно пък аз да давам мнение аз съм в подобна ситуация преди страшно много харесвах един човек и точно когато реших да му призная за чуствата си понече не го видях е с някой исключения но от далеч .

От тогава имах доста гаджето общо взето като носни кърпи но немога да забравя онзи човек и винаги си пися за него понякога си мисля че нещо не ми е наред. Но знам че не е любовна магия може би просто сме се вкопчили в миналото незнам. А на теб предлагам за що не се видиш с бившето тогава със сигурност ще видиш колко са ти силни чуствата към него от мен успех и дано забравим миналто!!!!!!!

8.   Тази ситуация е много позната и за мен. Избора изглежда невъзможен...Реалноста се сблъсква със сънищата.Не е магия. Просто е твоето съзнание...то си играе с тебе.Бягай на далеч от другия и бъди с приятеля си. Всяка минута в която мислиш за другия и се измъчваш и се тревожиш оказва влияние и този стрес се усилва в сънищата, които порди своята необяснимост те тревожат повече...и така порочения кръг се завърта...Докато можеш да премахнеш другия и той да бъде част от живота ти не по-голяма и не по-значима от спомен имаш шанс за щастие! Ако обаче поддържаш дори само познанство с него ще те измъчва. Просто има непостигнати и фикс идеи които съзнанието никога няма да изостави, а ние трябва да сме достатъчно умни за да преборим собственото си АЗ:)

9.   И аз съм се сблъсквала с този проблем имам съмнения че сегашният ми приятел още мисли и иска да е с бившата си защото доста често я споменава. Много пъти сме говорили за това и тои казва че не е така. Преди него съм била с друг тогава мислех на несподелената си любов постоянно се сещах за него и го санувах. Когато го видех умирах от кеф но сега с сегашния ми приятел всичко мина той ми помогна да се преборя с това внушение. Отдай се изцяло на сегашния си приятел и ще забравиш бившия.

10.   Гледайте сега, няма любовна магия самата любов е магия !

11.   О Боже чета изповедите и се питам има ли смисъл и къде е той? Страхувам се, не искам един ден и с мен да се случи, не искам да съм с някой и да мисля за друг, не искам да си лягам до някой и да сънувам другия и знам трябва да съм силна и да се противопоставя.

Трябва да се боря за любовта си. Не търся съвет и се извинявам, но пиша това което чувствам и немога да спра сълзите си. Толкова ми е трудно, но ще се боря за да не си задам един ден думите, които струват най-скъпо: "ако само......имах повече смелост...."

12.   Съзерцавай пламъкът на свеща, и си кисни краката в морска сол... Не се връщай в миналото то е нереално, започни да вършиш нещо което ти харесва...и ще развалиш магията.....без професионалисти...

13.   офф и аз съм така раделяме се казвам си край..но след няколко дни изпитвам голяма нужда да го видя и пак и пак. Получава се нещо странно което ме кара да се замисля дали няма нещо направено..

14.   Пфф няма магии това са глупости мила, просто се съвземи и си живей живота с новия приятел, но ако обичаш и стария сии.... незнам :сСс УСПЕХ!

15.   Това положение изглежда започва да се превръща в универсално,защото и аз съм в подобна ситуация :-(
В момента съм с друг човек,той е страхотен,с мен се държи като с принцеса,обича ме ужасно много,държи на мен и иска да сме заедно до края на живота,НО аз все още изпитвам нещо към бившият ми приятел,не мога да го обясня сякаш в гърдите си чувствам някаква болка, а когато се видим сякаш всичко пламва наново,незнам какво да правя,разумът ми казва,че не трябва да се връщам в миналото и не трябва да съм с този човек,но сърцето боледува за него.Той също прави опити да е с други момичета,но не успява казва,че само аз съм в ума му,че всяка сравнява с мен и в крайна сметка осъзнава,че иска само мен единствено.Опитвали сме да не си говорим,да бъдем приятели,да не се засичаме никаде,да не си пишем и какво ли не,но все не се получава.ЗАЩО?

16.   Мила, и аз съм със същия проблем. С бившия ми приятел бяхме заедно 4 години. Сега съм с друг, който много ме обича и дава всичко за мен, а аз не спирам да мисля само за бившия ми, с който нямаме никакво бъдеще. Разбирам те напълно. Това чувство е задушаващо и гадно ...

17.   Hякои може лида ми каже как да накарам едно момиче да ме обича аз нея я обичам вече 4 годинил

18.   Не се занимавайте с глупости и не правете магии! Всичко ще потръгне назад вместо напред! Ако мислите, че човекът до вас ви е направил магия просто го попитайте заобиколно :)

19.   Ох милата винаги е така не се безпокой.
Жената обича един, но живее с друг приеми го.

20.   Аз съм мъж, които след години заедно с момиче което смятах за своя спътник се разделихме, никога не сме се карали, никога не сме си повишавали тон, но- приятелките и ни разделиха! Сънувам я всяка нощ, мисля за нея всеки ден, незная дали е с друг или мисли за мен, нямам сили да застана пред нея, хем искам да я видя - и НЕ.
Мъжете също страдат.

21.   Май наистина всички сме така.... Имаме до себе си прекрасни мъже, които ни обичат, които ни ценят, които правят всичко за нас за да се чувстваме добре.... а в мислите ни е бившия... този, който е бил в сърцата ни по-рано, който ни е научил да обичаме, който ни е разтрепервал.... за когото умираме.... а всъщност не искаме да се връщаме към тях....
И аз се чудя дали ще премахна от мислите си този човек и ще оставя цялото си сърце за новия... по-добрия.... или ще продължавам да въздишам по спомени.... и наистина ще си останат само спомени....
Така че усмивка, продължаваш и се надяваш, няма друг лек за рани в съцето...

22.   Това се нарича ИСТИНСКА ЛЮБОВ....