Възможно ли е да ме обича?
Здравейте приятели! Ето и моята история. Преди време се влюбих в неподходящия мъж, тоест неподходящ, защото е семеен, както и аз, но според мен не можеш да бъдеш господар на сърцето. Всичко вървеше много добре. Говорехме по телефона по няколко пъти на ден, ако аз плачех той изживяваше болката с мен. Аз неусетно се влюбих. Той не беше, като другите мъже, в смисъл не търсеше само секс от мен, макър че сексът с него беше много хубав. Постепенно разговорите по телефона намаляха, както и вижданията, винаги ми казваше, че има някаква работа и така ме избягваше. Аз виждах всичко, на беше късно за мен да спра всичко, страшно много бях се привързала към него.

И сега след толкоз време продължаваме да си говорим по телефона без да се виждаме разбира се. Аз не мога да спра да го търся. Но не мога да разбера, ако аз съм му безразлична щеше ли да ме търси, възможно ли е такова нещо. На какво се дължи това, възможно ли е да има някакви чувства към мен, може ли някой да ти е безразличени и ти да го търсиш.

Коментари

1.   това е чисто и просто привързаност нищо повече...

2.   ''някакви чувства'';, възможно е, но бъди сигурна, че не са тези, които ти би искала... ЗАРА 36

3.   Да, не можеш да бъдеш господар на сърцето си, но поне можеш да си разумен. Защо си се омъжила като не си била влюбена истински? Или си падаш по смяната на партньорите, сигурно и за съпруга си някога си пускала същите сълзливи истории тук...
Онзи не те обича, лесна си му и удобна, човека си има жена и не го е** за тебе...
Земи се стегни и си гледай семейството, мъжа ти сега сигурно не подозира какви рога му слагаш... аман от к*рви...
Жена 24г.!!!

4.   Ами сигурно си те обича, иначе защо ей така само ще ти се обажда.
Сигурно се опитва да те изхвърли от живота си, защото осъзнава, че това не може да продължава дълго. Може жена му да е започнала да го рови, може да е получил пристъп на съвест. Ние не можем да знаем, нали така.
И се опитва да се дистанцира от теб, но му е трудно, тъй като има чувства. Може би го прави, за да вкара нещата в ред, за да подреди уж живота си, за да сте уж по-добре, защото такава връзка сигурно и много боли.
Не може някой да ти безразличен и да го търсиш. Може да ти е безразличен и да му вдигнеш - въпреки че пак не е логично, но не и това. Какъв му е кяра? Нали не се виждате, да кажеш, че е за секс. Има нещо към теб, но не може да сме сигурни какво е, аз мисля, че е силна тръпка, подхранена от това, че е забранено.
Станаха много "може би"-та и "сигурно"...
Но коментара ми не е полезен, давам ти някаква надежда, а трябва да ти се одрежат крилата. Нещо от сорта на: не те обича, точка. Така сега ще се хванеш за коментарите, че има чувства към теб, а е излишно, тъй като и двамата сте женени, къде е перспективата, май смачкана от болката и лоште последици от това да кривнеш.
Не го търси, така няма да можеш да отрезвееш скоро и да се оправиш.
Замисляла ли си се да не би да ти се обажда от съжаление или гузна съвест - че се чувстваш така, че се е отдръпнал, просто да знае как си? Сега ми скимна.
Желая ти успех, но повече ти пожелавам разум.

Лоша

5.   Един разсърден музикант попитал дирегента защо свири
вече втора цигулка. А отговора бил: Ти се радвай, че още си
в оркестара. Савет от мене, ама много се радвай.
от СИ. ГО

6.   Подкрепям Лоша, само мога да допълня, че действително те обича, не е било заради секса - вие секс нямате. Жена му е почнала действително да нервничи. Не го търси ти, но решавай - ще вдигаш ли телефона, ще поставиш ли на карта всичко заради него.

7.   Глупости.. пази те за разерва, ако му се доправи секс отново

8.   Публикувайте този път коментара ми, моля.
Според мен те използва заради секса.

9.   Досаждаш му с обажданията си, съвземи се и погледни нещата отстрани. Сега вече той не знае дали те харесва...