Изкуствена
Коса изгорена от перхидрол, старателно изправена, с прикачени допълнителни екстеншъни... Изкуствен тен, гъсти и дълги изкуствени мигли, с които едва повдигаше клепачите си... добре наслоени тъмни сенки и молив за очи, цветни лещи, дебел пласт фон дьо тен, руж, червило и много гланц!

Изкуствени нокти, така дълги така изкуствени!
Повдигащ сутиен, татуировка с кифленски банален надпис (only god can judge me; i dont wanna miss a thing, no pain no gain)
Твърде големи обеци разраняващи ушите й!
Тежък парфюм....
И иска нещо и някой истински!

Коментари

1.   Ххахаха единственото истинско което искат такива парцалеси е ПАРИ! Един себеуважаващ себе си мъж, никога не би застанал до такава ''жена'', а този който се осмели да застане, ще същия празен тип като нея.

2.   Накратко, нещо като приказаката за дървеното момче Пинокио, които иска да стане истинско дете. Ами, отдели се от изкуственото, или най-малкото го намали, за да може все пак другите да те виждат от своето естествено ниво.

3.   Това е младо момиче, като стане на 20 ще се оправи. Доста хора са минали през такъв период, лошото е, че някои остават цял живот в него

4.   И на мен ми се струва прекалено всичко това, но... какво да се прави. Хората са различни. И все пак - не съди за хората по външността им, понякога тя лъже :)

5.   Съгласна съм, но не напълно. Живея от известно време в чужбина, в момента съм в България за 3 седмици и не мога да се начудя на това нещо. В смисъл и в Англия където живея има такива момичета, но те поне се стараят да направят косата така, че екстеншъните да не си личат, гледат да има равновесие. Да не изглежда всичко прекалено изкуствено.
В крайна сметка всеки си знае как иска да изглежда, но явно някои хора тук в Бг не могат да се погледнат отстрани?
Не съм съгласна напълно, защото съществуват мъже, които биха си допаднали с подобна жена и за сериозна връзка. Всякакви ги има. Проблемът идва от там, че въпросното момиче в повечето случаи не иска тези които я искат, а се мисли за по-висока летва ;)

6.   Точно казано + едно обемче, стърчащи отвън ластици на прашките, 12 сантиметрови токове и уста като маймунско дупе..

Ненн

7.   Много яко! Браво!

8.   Ама разбира се защото те си купуват- Гланц, червило, и оттам натам и рокли и да ни покажат какво е мацка.

Кумчо Вълчо

9.   Хахаха докато го четях се сетих за себе си, често ме питат дали съм си правила ичури на косата, дали съм със спирала и дали съм с фон дьо тен, а за татуиловката слава бого никой още не ме е питал дали имам тату изброявам нещата защото - Имам сини очи, точно се едно са лещи, имам тълно-руса коса със светло-руи кичури естествени са и на леля и на тете са им такива косите, а аз си слагам само крем на лицето, и хората си мислят, че съм с грим, а за спиралата, въпреки русата коса, имам много дълги и тъмни мигли и често като ме загледат в очите ме питат дали съм със спирала.

11.   Мъжете не харесват изкуствени жени. Естественото е най-хубаво. Някой жени в старанието си да изглеждат перфектни, стават ужасно смешни. Особено като видя някоя с уста, която прилича на ва.. на направо ми се гади. Също не харесвам жени, които си изкарват гърдите, впрочем силикона и вече си мислят, че няма по-прекрасна от нея. Също мразя жени, на които от километър им личи огромното самочувсвие и надменност. Жени, които по-цял ден стоят в салоните и гледат данеби едно косъмче да не е изправено. Харесвам коса, която изглежда естествено. Естествен цвят, чиста. С тези изправени коси вече всички с една и съща прическа станаха екстейшъни, изправени. Жената трябва да има индивидуалност и да е себе си. Харесвам скромни жени, а не тип чалгаджиика. Да бъдеш седе себе си една жена е много по-сладко и хубаво. Да бъде такава каквато господ я е създал. И сега някои да не да каже нещо от типа, че живеем едиси кой век дъръ дъръ че е нормално да искаш да си едиси как... Изкуствена демек. Изкуствените жени си мислят, че някой мъже така ще ги по-харесват. Но се заблуждават. Да те ще ви харесват, но не както вие си мислите.. А само за едното е.... е и после няма да го видите отново. (Аз дори и за единият с.. с не ги харесвам)

12.   Изкуствена.... :)

13.   Много точно го описа, но такава е картинката на днешните момиченца

14.   Само не разбрах какъв е проблема? Всяка има право да изглежда както иска. Външният вид не определя характера. Ако иска и рога да си сложи, това си е неин проблем.

15.   Всеки е свободен да изглежда така както се чувства добре.

16.   Номер 9, разбирам колко се харесваш, мацко. Много си натурална и естествена, ама хайде пробвай да не сливаш цял текст в едно изречение.. хаха
Много поздрави от Петя (натурално грозновата, но със самочувствие на висшист) :Д

17.   Ооо и аз искам да се хваля тук колко естествено прекрасна съм. Може ли?
Хаха
До автора: Тези мацки просто не са ти по вкуса.
Не съм такава, но познавам подобни, които имат сериозни връзки Мдаммм ФАКТ :)