Как да му кажа, че искам само приятелство
Здравейте, съвсем случайно се натъкнах на този сайт и бих искала да се включа със своята не толкоз интересна историйка, но все пак си е истинска. Така де наистина се случва това с мен. Той ми е приятел, гадже. Познава най-близките ми хора. Те го одобряват. Аз го обичам. Всичко е перфектно. Но тези дни осъзнах, че не го обичам като любовник, ако ме разбирате, а само като приятел. Тоест иска ми се да го скъсам, защото я няма тръпката и не ме задоволява, но ще ми бъде мъчно за него. Все пак е добър човек и си дава душата за мен. Като че ли това не ми е достатъчно. Знам, че е егоистично. Знам, че съм лошата в нашия сериал, но повече не мога да се тормозя като си лягам с него или като го прегръщам дори. Помощ, съвет, ако може!

Коментари

2.   Мила и аз съм в същото положение когато съм с приятелят ми той само ме погали по бузките и казва че много ме обича и нищо повече и аз незнам какво да правя и не сме на 15, аз съм на 23 а той на 26 но какво да говорим
МЪЖЕ.

3.   Защо се базикате с момчето, казваш му че не го обичаш, че не искаш да виждаш, че друг ще те хака.

4.   И аз съм в твоето положение и аз нз какво да правя знам че той много ме обича и държи на мен!!! Супер много ще го нараня ако му кажа какво чуствам всъщност към него!!! Просто не мога да му кажа само като го видя как ме гледа как ме гушка и направо нз ... :(

5.   Здравейте
И аз съм във вашето положение. И аз не съм на 15, а на 22 и даже се чудя как е възможно да съм в такава ситуация.. това момче се раздава за мен, а аз... на нас ли ни има нещо или е нормално?

6.   Никога не дружете с хора от другия пол - има опасност да се влюбиш или да се влюбят в теб. Аз лично нямам приятелки момичета. Приятелки са ми само гаджетата.

7.   Здравейте, бях в същата позиция с малката разлика, че аз съм момче. Протаках нещата близо година (ако не и повече). Накрая я оставих. Адски тежко беше, но бях сигурен, че правя правилното нещо. Минаха 2 години от тогава. Тя още не е спряла да ме обича :(. Всеки път ми се къса сърцето като си помисля колко и е тежко (а и тя е прекрасен човек). Не знам как се излиза от това.

8.   Здрасти, сега ще ти кажа истината, за това на което се чудиш. Просто ще ти кажа как стана с мен.
Малко по-малка съм аз - на 21 год. съм, обаче преди време изпаднах в абсолютно същата ситуация. Тогава реших, че не е честно спрямо мен и спрямо него да продължаваме заедно.Чувствах се постоянно гузна, че лъжа, че го използвам и такива неща... Накрая реших и му казах, че поне за малко искам да се разделим. Нито бяхме разделени за седмица, нито нищо. Постоянно ми звънеше и т.н. Направих върховната глупост да се увлека по друг човек, който , естесвено беше всичко, но е и подходящия за мен, и това беше тоталният край на всичко. Накрая, не стига че го нараних ужасно много, пъти повече, отколкото ако просто бяхме скъсали, за което той ме мрази сега, но загубих и собствената си увереност. Така че - не прави моите или подобни глупости. Тръгни си , обясни му просто и толкова. Надявам се да е достатъчно умен да схване от първия път. А носталгия винаги ще има, само не я бъркай с любов. Успех!

10.   И аз съм така ама като видя как ме гушка как ми казва че ме обича и се разтапям

11.   Опитай се да подхванеш с него някаква тема, по която е възможно да имате големи различия, например на идеологическа и политическа основа. Така, като скъсате, може да не му е толкова тежко, отколкото, ако просто така му кажеш, че веяе не го искаш.
М, 20 г.

12.   Здравей, във апсолютно същата ситуация съм само дето съм със момчето от няколко дни, ще кажете, че е изключително лесно да скъсам със него, но той е най-добър приятел на много добра моя приятелка със която сме изклително близки, и ми се къса сърцето за него