Много ми е мъчно
Искам да ви кажа моята мъка. Имам приятел, познаваме се отдавна, но мисля, че не ме има много насериозно. Смисъл такъв, гледа си приятелите, излиза си с тях, мен винаги ме остава на заден план. Много ме боли. Говорели сме по този въпрос, но няма развитие. Понякога не се чуваме няколко дена дори. Не вярвам да има друга, но и на мен не отделя нужното внимание. Не искам друг. Само вечер се виждаме. Един път не ми е казал да идем на разходка някъде или на кино. Все вечер за дискотека или да дойде в нас да се напием и изчукаме.

Казвал ми е, че ме обича, но как да му повярвам. Говорих с приятелка, която ми каза, че това е такъв тип мъж, който си е такъв, няма да се управи. И семейство да има пак ще е такъв. А е на 34 год, аз съм на 23 почти. Незнам какво да правя. Като му подсвирне някой приятел и търчи веднага и за мен ако остане време-тогава. А толкова го обичам, че не е истина. Плача за него и незнам какво да правя. Сърцето ме боли. Много пъти сме се карали, но той си е все същия. И да се оженим какво ще стане, аз в къщи с децата, а той запива с компанията някъде. И си пийва често, не всеки ден ама през няколко дена се прави дроп. Незнам какво да правя.
Моля за съвет!

Коментари

1.   Не знаеш какво да правиш ли? Веднага ти отговарям. -БЯГАЙ.. далече.

2.   Мила, колкото и да го обичаш, се махай. Мое мнение. Не стига, че не те оценява, ами както казваш ти, кой знае какъв ли ще е, ако се ожените. Да не ти дава Господ. Здраве и успех! :)

3.   Мисля че не те обича истински, ако те обичаше ти щеше да си на първо място за него, а не приятелите му според мен по добре ще е да го оставиш и да си намериш някой, който наистина ще ти цени и ти ще си най важна за него не си заслужава да страдаш за такъв

4.   Не знам как може да си с толкова по-възрастен от теб. По-хубаво е да си намериш някой около твоите години. Но все пак такае станало, съдбата ви е срещнала, влюбили сте се. Но той не заслужава, това което ти му даваш, не че той може да види какво момиче има до себе си след като постоянно е с приятели. А и това с дискотеките е много неправилно. Една връзка се нуждае не от дискотеки (простащина е това за мен) а от вечеря в някой хубав ресторант, разходка и т. н. като цяло нещо романтично. В любовта няма ли романтика, то това не е любов.
По-добре вземи ама сериозно да поговориш с него, но да поговориш а не да му се скараш или да му се стори така, всякаш му се караш (трудно ще бъде май, все пак мъже) и ако той след този разговор не се промени дори с малко, то по-добре се откажи от него, той явно те използва предимно за секс, щом не те води никъде и няма романтични вечери и разходки в парка, подаряване на цветя и то без причина и т. н.
просто намери някой който да обръща повече внимание на теб а не на приятелите си.

Как може да не те поглежда.
Та той не те обича, не го е грижа за теб. Ако го беше грижа щеше да ти обръща внимание и то повече внимание на теб, отколкото на приятелите си.

5.   ще се Управи ама с друга в която ще бъде истински влюбен

даващ съвети