Искам да бъда любовница
Здравейте! На 26 години съм и искам да бъда любовница. Искам мъж, с когото да изпитваме дива страст един към друг. Но искам да е обвързан - да нямам ангажименти към него. Искам добре прекарани моменти - вино, музика, масажи, филмче, хубав секс и чао. Не ми трябва някой, който да ме следи в социалните мрежи, да ми прави фасони, когато не съм успяла да си вдигна телефона на време и т. н. Трябва ми една връзка без обещания и без задължения. Била съм в подобни отношения с мъж и съумях да не се влюбя, да не интриганствам, за да го разделям с жена му (тя така и не разбра), да не изисквам нищо повече от добре прекарани 1-2 часа...

Тук някой ще каже, че не мога да живея цял живот с такива отношения. Да, ще ще е прав, но за момента, на този етап от живота ми, на това мисловно ниво - именно такава връзка ми трябва. Ще кажете, че мога да изпитвам такава страст и към някой необвързан - да, ама не. Само между любовници може да има такава отдаденост и страст. Не съм меркантилна, но не бих имала нищо против въпросния обект да ми прави подаръци, да ме глези и да ме изненадва. Може би си четкам егото (от психологическа гледна точка), за да може в моите си очи да се изживявам като по-добрата, с която някой лъже жена си... Но го искам. Само така чувствам истинска емоционална свобода. Знам, че ще ме укорите, но всеки има право на мнение.

Това е, което искам в тази насока. Надявам се скоро да срещна такъв човек. Искам нещата да станат спонтанно - да пламне искра и в двамата. Не е моят начин да си търся някой в нета. Искрено се надявам да попадна на точния човек, който да ми носи тази наслада, която само между любовници може да се породи. Благодаря, че стигнахте до тук!

Коментари

1-50 от 65

1.   Внимавай какво си пожелаваш! Понякога се сбъдва.

2.   Ти ако мислиш че на мен не ми се чука така също. Аз съм обвързан ама връзката ни не ми харесва много а мойта ми изневерява 100%. Което аз не разбирам атлетичен съм, имам гърди и плочки даже.. хах. И на мен ми трябва същото развлечение. Да си хвана любовница и след първата среща да се озове в леглото с мен. Щото с връзка секса е в умереност а с лъбовница всичко правиш. Чукаме се в различни пози, лижа я (много обичам ) дерем се по гурба, тя мен по гърдите :Х. О боже Ако искаш да се запознаем чее май търсим еднакво нещо ^^

3.   ... и не само на този етап от живата, човек има желание за подобна връзка... пожелавам го и на двете ни... ЗАРА 36

4.   Жалко за тебе, Безбожнице

5.   Е, и??? Какво искаш да чуеш? Наясно си какво искаш така че съвети не ти трябват. Написаното от теб би трябвало да го постнеш в някой сайт за запознанства но след като не искаш да разчиташ на нета можеби е най-добре да го принтираш, да го сложиш в един плик и да го пратиш на дядо Коледа защото в написаното има само желания а нали той ги изпълнява.

6.   М/у страст и любов има разлика.
Голяма си гювендия. Отсви човека да си има семейство, че от такива като теб е пълно с разводи. Хвани си няко, турчин, арабин, идиец... и бегай от тази държава. та да вземем да се поизчистим малко от твари.

7.   аз искам също. мъж съм. ти откъде си?

8.   А защо не намериш такъв мъж, но свободен. Не замесвай трети човек, че и повече.. (не вярвам, че искаш да бъдеш любовница на мъж със съпруга и дечица). Желая ти успех!!!!

9.   Здравей, аз пък съм омъжена, но искам да имам любовник. Като ти четях поста, все едно си четях моите желания. Дано да се сбъднат.

11.   Ми... аз не съм женен, но мен също ме устройва това което искаш и за този етап ме удовлетворява точно както теб. ;)

12.   Дори да не лепнеш някоя болест пак ще съжаляваш

15.   И пак "ако не е тази, ще е друга" - важно е предлагането. Ама те хич не били виновни, само мъжете, щот им бил слаб ангелът. И моят ще олабне при толкова съблазън, където "не опирала пистолет в главата". Има си женски хитринки за тази цел, не пистолет.

16.   Щом можеш да изпиташ страст само когато правиш по нередния начин - твоето е някакъв аналог на клептоманията, само че в този случай ти крадеш чуждо щастие.
Ето, ти сама казваш, че дори не искаш да е ангажиращо. Това познато ли ти звучи:

Клептоманията е неустоим порив да бъде откраднато нещо, от което субектът в действителност няма нужда и не представлява нещо ценно. Касае се за сериозно психично разстройство, което може да повлияе сериозно върху живота ви, ако не се лекува. Това е вид разстройство върху контрола на импулсите (разстройство при което вие не можете да устоите на изкушението или импулса за извършване на действие, ощетяващо друг).

Трагичното при твоя случай е, че ти стремейки се по подличък начин да си желаната и важната, в крайна сметка ставаш още по-жалка.
Всеки слабак може, стига да поиска, да прелъстява, да краде, да лъже, да интригантства - с други думи ДА ОТНЕМА и нанася вреда. Това е единственото оръжие на най-низшите.

17.   Благодаря на всички за изказаното мнение. Няма да коментирам нищо друго, просто ще кажа, че когато между двама души нещата не вървят и единя реши да си потърси липсите навън - никой, ама никой ТРЕТИ не му е виновен, че е решил да лъже и мами. В случая аз съм свободен човек - не съм давала никакви обещания на никого (за вярност) и не дължа обяснение на никого. Хора като мен биха били "виновни" само ако лъжат човек, с когото са обвързани. Много са ми смешни жени, които ругаят любовницата на мъжа си, а той, видите ли, нали е мъж, простено му е. На мен не би ми пукало дали любовникът ми е обвързан, женен, сгоден, с едно или пет деца. Аз съм свободен човек - мога да си лягам с когото и когато си поискам. Може да бъда привлечена от всеки. Това важи и за обвързаните, но много женици обичат да се правят на моралистки и не си го признават.

Авторката

18.   Твойто се казва:
Тя е превърнала общуването си със женене мъже в начин на
поведение. Профил: Платена проститутка на повикване.

19.   А според мен искаш да бъдеш просто Любима.. обичана, желана и щастлива от тази си връзка, с този човек, тук и сега, без обещания, без планове и обет, без следене.
Това е истинската любов, безусловна, тя винаги се случва сега и тук, тя не е след сватбата, не е след като си очукате характерите - това е свикване. Другото взривява, допълва двама души в едно цяло. Дали единия ще бъде част от някаква обществена постройка или не, ето кое наистина не е от значение за истинската порода на любовта.
Ти искаш да бъдеш обичана и да обичаш така, адмирации за това.
Тази любов не се случва само и единствено когато мъжа е обвързан. Не, има я и иначе. Преживях я и в единия и в другия й вариант и си оставих в сърцето спомени, които някои не събират за цял живот. Сега отново я търся, защото тя възбужда за живот, прави те по-красива, зарежда те с ентусиазъм и желания, ставаш смела, силна и голяма.
Чувството е наистина ВЕЛИКО!
Пожелавам ти го от все сърце!

20.   Никой не те обвинява, даже малко хора се вълнуват реално от проблема ти.
Просто налудничавият ти стремеж има причини и ти дадох обяснението без лоши чувства.

21.   Свобода не значи непременно безотговорност. Шокира цинизма на авторката, скойъо оправдава евентуалното си поведение на навлек в чужда територия. Да, именно навлек е този, койъо иска паразитен живот в симбиоза с друга двойка, но дали е възмовно това д астава бенаказано?

22.   Скъпа авторке, идеално те разбирам!!! Може би на годинки съм доста по-малка от теб, но тази история все едно аз съм я писала! Аз също търся нещо такова - не искам сериозна връзка, не искам обещания, "следене", даване на отчети и т. н. и т. н. Уморих се от тия неща, нямам сила за това. Искам просто някой, с когото да усещам страстта, тръпката, емоцията.. без "Обичам те", без "Не мога без теб" и всякакви подобни. Тук и сега и после чао, без да знам дали ще има следващ път. Уви, все още не мога да срещна такъв човек. Рано или късно започват да се появяват чувства и всичко отива по дяволите...
Ти поне казваш, че преди си имала такава "връзка". Е, завиждам ти. :)
Сега, с риск и аз да бъда оплюта, се обръщам към горекоментиралите - защо веднага се нахвърлихте така грубо върху авторката? И кой е казалр, че ще спи само с женени мъже? А защо първо не се замислите за следното - тя няма да тръгне от врата на врата да си търси обвързани мъже, те сами си търсят чуждо "навън", когато нещо им липсва във връзката! В този случай, разбира се, винаги е виновна любовницата, нали? !
Пък авторката може да си намери неангажираща връзка и с необвързан мъж, какъв е проблемът? Кой е казал, че задължително ще отиде да разваля чуждите семейства? Едно семейство се разпада още в момента, в който единият от двамата само си помисли за чуждо, преди още да го е направил, замислете се.
Авторке, желая ти успех в търсенето на подходящ обект на твоите желания! :)

23.   Стига бе хора, да си намерила някой необвързан... хм, глупости на търкалета. Няма я тръпката, няма го онова желание, онази страст, която те кара да трепериш от възбуда още преди да сте се видели. Аз съм 34 годишен мъж, обвързан съм, преди години имах такава връзка и мога да кажа, че ще остане винаги в спомените ми. За съжаление вече я нямам, защото момичето замина за Щатите. Срещахме се когато позволяват обстоятелствата и си прекарвахме фантастично.
Нямаше ги онези дълги и понякога отчайващи разговори за връзката ни, просто се наслаждавахме на момента. Беше супер просто...

24.   Прекрасно е човек да бъде толкова наясно със себе си, когато е така рано или късно получава това което иска. Успех от мен. Поздравявам те, браво!

25.   Щом си доволна да бъдеш втора цигулка, значи това и заслужаваш :)))

26.   23, защо тогава не напуснеш сигурното и не тръгнеш да гониш дивото. Не са малко жените, които се държат като любовници и избягват темата за връзката и тежките и мъчителни за вас мъжете разговори. Като твоята връзка те отегчава и не те устройва, винаги имаш избор да си тръгнеш и да търсиш друг тип жена... ама ти гарантирам, че попаднеш ли на такава, ти ще си този, който ще се влачи след нея. За пореден път се убеждавам, че и мъжете, и жените гоним хора, които се държат зле с нас, от които не можем да имаме очаквания и които не повдигат въпроси от типа "Ние сега какви сме, накъде върви нашата връзка? ". Какъв е извода- ами дръжте се като любовници, все едно времето все ви притиска, все едно човека до вас не ви е приоритет и отстоявайте себе си. Ама тогава другата страна ще взема да мрънка, че не й се обръща достатъчно внимание. Няма угода и това е!

27.   до авторката-ако някога имаш семейство и деца дано някоя като теб, със същите намерения като твойте се вмъкне така подло и паразитно в твоето семейство! На такава като теб комплексарка - недолюбена това може да се пожелае. Незабравяй третия принцип на механиката, но такава като теб с ниска емоционална и духовна интелигентност със сигурност не го знае.

29.   Това ли търсиш наистина? ! Винаги да бъдеш на второ мястоо.. той винаги ще се прибира при семейството си, а ти ще си изтривалка само за 1-2 часа..

31.   Споделям мнението и добронамереността на №19 и №24. Аз също разбирам и подкрепям авторката, пожелавам й късмет с намирането на този човек. Аз мисля, че съм го открила и, мили дами, той не е обвързан. Просто иска същия вид взаимоотношения, които носят и на двама ни нужното удовлетворение. По въпроса с това дали стига да си в такъв вид връзка-да, за мен тя може да е абсолютно пълноценна, въпреки че не спя с него в едно легло и че не му пращам СМС-и с текст "Обичам те. Кога ще се прибереш? ". Именно в това е чарът на подобни взаимоотношения-в малкото прекарано време заедно се събира есенцията на общуването между двама души и всичко, което при "класическите" двойки в един момент натежава, го няма. Просто няма физическо време да си омръзнем и опротивеем, да се приемем за даденост и да си станем до болка безразлични. Да, признавам, че рано или късно, когато поискам дом и деца, няма да ми е достатъчно, но е важно човек в даден момент от живота си да се чувства пълноценен и в мир с разбиранията си. Така че напълно разбирам нейните трепети и копнежи. По въпроса с това грешно ли е въпросния мъж да е обвързан, ще кажа само, че за изневярата са виновни и двамата в 98 % от случаите, така че "примерните съпруги", вместо да се наемат до такава степен, че да разплакват клавиатурите си от блъскане, да се замислят с какво се различават от "парцалите", които "им развалят семействата". И дали случайно и те самите нямат вина в този провал. Нали бракът и обвързването въобще означава 50/50. Защо това разделение да не се отнася за проблемите и провалите? Още веднъж успех, защото хората, които знаят какво искат, заслужават да го постигнат.
З. на 20 години

32.   Всяка жена, ако си сложи ръка върху сърцето би признала, че предпочита да е любовница а не съпруга.
Та кой би предпочел да пере чорапи и глади ризи и панталони, да готви, чисти, гледа децата, а погледа на мъжът и да минава през нея като неодушевен предмет. В леглото да не я забелязват, а когато това се случи да е просто задоволяване на потребност, рутинно, еднообразно и някак по задължение.
От друга страна да си любовница, значи да си обичана, желана, очаквана с нетърпение. По какъв съвсем различен начин те гледа този мъж- жадно, ненаситно. Всяка мисъл за теб е свързана само и единствено с приятни усещания. Няма търпение да те види, с нежелание се разделя с теб.
Когато си любовница и ти си различна - обръщаш внимание на бельото, дрехите, прическата, погледа ти свети, устните ти тръпнат. Нямаш нищо общо с отегчената и изнервена домакиня с овчи, отдавна угаснал поглед.
Всеки един от нас, независимо мъж или жена е и в двете роли - сумтящият отегчен съпруг/страстен любовник или мърлява вечно дуднеща съпруга/жена изпепелена и изпепеляваща от страст.
Да не се ограничаваме само с една роля в живота, да си дарим и малко лично щастие. Да живее изневярата.

33.   32, това в кой розов роман го прочете? Не всички съпруги и съпрузи са отегчени и недоволни.
Маги

34.   а ти 33 сигурно нямаш и 5 години брак, ще те питам като направиш 11 г. брак как ще те гледа съпругът ти и дали изобщо ще те поглежда, ако ли греша и си с по дълготраен брак явно си от тези които не забелязват нещата и си живеят в собствените заблуди.

35.   34, ще ти отговоря нищо, че не съм длъжна. От 12г. съм омъжена, а дали ме поглежда съпругът ми, това можеш само да гадаеш. И все пак аз не се оплаквам от семейния си живот и от любовните похождения на мъжа ми. Когато проумеете, че трябва да надживеете егото си, пишете ми пак.
Маги

36.   Маги, аз искам да ти пиша. :)

Значи имам един такъв въпрос - защо жените в България (нямам наблюдение в останалите страни как е) си мислят, че са някакви героини, защото са омъжени?

и втори въпрос:
Защо, за бога, готвя и аз като не съм омъжена? Да ме пита човек. Чувствам се вече зле, еей такова - не влизам в калъфа им. Какво да правя? Да спра ли да си върша домакинската работа - тя май е само за жени с 5 годишни бракове. Не знам, толкова ми е объркано :)))))))))))

Плам

а в тази тема съм писала коментар 19

37.   Здравей Плам,
Ето и моите отговори.
На първия ти въпрос: Те в България се мислят за героини и когато са родили, не само когато са се омъжили. И въвират това си "геройство" на всеки в очите. И се започват едни тиради ако някой не оцени "героизма"им.
В страната, в която живея, всеки е толерантен с избора на другия. Няма значение от коя страна е. И никой не те упреква ако не живееш според разбиранията му.
На втория ти въпрос: Да наистина, защо готвиш? И моля те, каква е тази домакинска работа-тя е само за дуднещите съпруги, вечно недоволни и вмирисани на манджа:) А пък и през ум да не ти мине да вземеш да си зашиеш нещо скъсано. :))))Надявам се отговорих ти изчерпателно, Плам. Поздрави: Маги

38.   Много лошо ти се е стекъл живота значи, щом на тази възраст си още си в сферата на желанията....
Започвам да си мисля, че си опитала вече всичко друго, но просто няма останали свободни мъже за теб. Естествено е да се заоглеждаш за резервен вариант, но да знаеш, че това не е панацея и няма да станеш кой знае колко по-желана.
По-добре поработи над себе си и стани такава, че сама да се харесваш, да започнат да те желаят мъжете и да имаш голям и качествен избор, а не да се чудиш какви мръсотийки да натвориш с някой изпаднал чичка :)

39.   Маги,
благодаря, че внесе яснота в обърканото ми положение.
Реших!!!
Изхвърлих игли, парцали, конци, продавам си печката и ще започна да живея с нищетата на неомъжена жена, чакаща съпруг (дали го обичам - няма да мисля) та, чакаща съпруг, за да достигна и аз метафизичните измерения на героизма, наречен брак.

Плам

40.   Плам,
Не забравяй, задължително трябва да народиш едно две отрочета.Иначе героизма ти е напразен.Трябва все пак да може и да му натякваш "аз ти гледам децата,а ти...."И да не забравя,мила,най-важното.Да не пропускаш да се правиш на многострадалната Геновева.И да не вземеш да си купуваш хубаво бельо или да ходиш на фризьор.Нееее.
Правилно си изхвърлила игли,конци и си решила да си продаваш печката.Когато стигнеш до този голям героизъм наречен брак,ще ти купят нова печка.
Та така,скъпа,Плам.
Маги

41.   Плам, Маги, момичета, безкрайно сте ми симпатични, но направете на всички ни услугата да не се изказвате по въпроси през които не сте преминали, не сте преживели и съответно - изобщо не сте наясно.
Всичко в живота е баланс между крайности, има и компромиси, има и минимизация на болката, и максимизиране на развитието... всичко останало по един или друг начин обслужва или поддържа тези цели.

Една от основните задачи на човешкото същество е ДА ПРЕЖИВЯВА, съответно от всяка роля в живота има смисъл - и на любовницата, и на съпругата (и на изстрадалата и на щастливата такава...). Печките, тенджерите и тиганите са само фон, инструментариум... Веднъж направих торта в... ЛЕГЕН - просто нямаше друго под ръка. (От тогава е известна като "легендарната торта" :) )

Малко повече ведрост и светлина в живота ви, момичета. И много любов към другите, и най-вече - към себе си. Животът може да бъде и приключение, а "героизмът" и "трагедиите" - обект на закачки и добро настроение.

Ray

42.   Чичо Рей, как точно сте я направи ли тази невероятна торта в ЛЕГЕН? Много интересно.. :)

43.   №42, беше някъде лятото на 1996 г. Едно страхотно гадже ме беше поканило във В.Търново да видя родния й град. Тя също беше "любовница" - семейна с дете, от тези, дето се женят на 18, раждат и после на 20 и няколко вече се чудят коя чавка им е изпила акъла, и къде са мислили докато гледат и гледали докато мислят?! Имахме и общи приятели там, у един от които бях отседнал. Вечерта се разкарвахме из центъра и попаднахме на едно новоизлюпено казино - голяма екстра за времето си. Имах 20-ина лева в джоба (доста пари тогава) и им викам: "Дайте да влезем да си пробваме късмета!". Бях решил да разиграя 5 лв.: ако ги изгубя - остава тръпката от играта, ако спечеля - спирам за да не проиграя печалбата. Не вярвах особено, че нещо може да се получи (по принцип не обичам и не играя такива игри), но пусти късмет на начинаещия - точно когато бях пред "фалит", дрън - 35 лв. печалба!
Зарадвахме се много, викаме си: "Ще правим купон, няма как!". Купихме продукти, бири и вечерта у бабата на този приятел викам: "Дайте да направим една специална изненада за любимата!". Обаче инвентара - една избушена 40-годишна кухненска соц.-печка само с един що-годе работещ котлон, една ръждива, едва ли не пробита емайлирана тенджерка и... няма нито голяма чиния, нито форма за торта... Викам им: "Бе дайте някакъв по-голям съд!". Търсиха, мотаха се - няма. По едно време влизам в банята, гледам - един продълговат пластмасов леген, и както бяхме в щуро настроение, решавам: "Тук ще бъде България!"
Тортето - бишкотено, естествено с готови бишкоти - нямаше нито време, нито условия за повече. Беше нещо от сорта: крем - 5 жълтъка, 1 л. прясно мляко, 8 с.л. захар и 7 с.л. брашно, ванилия. Бъркаш на тих огън докато стане като качамак. После охлаждаш и смесваш с 2 масла, разбити с пудра-захар. Чупиш бишкотите на 2 през средата, топиш в прясно мляко, захар и коняк за миг, после мажеш от плоската страна с крем, слагаш 2 в центъра на легена и около тях започваш да редиш в концентрични кръгове. Като достигне диаметър 30-33 см., замазваш всичко отгоре и отстрани с крем.
Купонът беше много як, дойдоха и някакви непознати. 20-ина души се събрахме по едно време. Всички много се смяха на "легендарната торта". След това се маскирахме като призраци в бели чаршафи и изкарахме акъла на бабичките от блока. Плискахме се с кофи вода през прозорците... После карахме мотори из центъра, посред нощ ходихме на дискотека, май и във фонтаните се къпахме (или това беше друга случка?!). Абе луди млади години! :)

44.   Рей, много интересно.. Сигурно имаш други такива интересни истории, защо не разкажеш още една от тях. :)

45.   Чичо Рей, нали бяхте стегна ли куфарите през 1995г.? ! В една друга тема писах те така... Нещо не се свързва. Ще обясните ли? ! :)

46.   Ray :)... айде върни се, прочети пак размяната на шеги (подсказвам - истината е в интонацията и емотиконите) и после пак ще си говорим
че не си разбрал правилно

Плам

47.   "Искам да бъда любовница"
това е чудесно - и ние мъжете искаме това, че тия съпруги дето ги имаме...
спокойно може да кажем че си дарителка на това което ни липсва

48.   Хей ти, hash: 7302b6e26f, приличаш ми на агент-провокатор от централно-африканската джунгла. Тук не е детективско бюро, нито изповедалня :)
Оставям всичко на интуицията и въображението ви...

49.   Към №4: лелче, като си толкова богобоязлва какво правиш в този сайт? Не разбра ли, че тук е масто за нас, грешниците, които си споделяме един на друг това, което не можем да споделим на приятели. Разкарай се от тук, чу ли?
Авторке, всяка жена на средна възраст е преживяла поне една подобна връзка, а ако не е - жал ми е за нея (някоя като №4). Страхотно е, но за да е толкова страхотно - трябва да си влюбен. А това неминуемо е свързано със сълзи, самотни празници и водка. Въпросът е на колко си години и ако си над 25 дали си стува да си губиш времето с някой, който вече си е устроил живота. Ако знаеш само как бързо ще ти се таркалят годинките!!! Помисли за себе си; казваш, че вече си изживяла нещо подобно, значи с този вид тръпка си си начешела крастата.
Искам да ти споделя, че изневярата е много по-сладка, забранена, ако щеш разкъртваща ако и ти си омъжена. Тогава ще имаш и по-голям избор сред женените мъже, които се плашат да влизат във връзка с необвързани.
Съвет от мен: устрой си първо живота, създай семейство и поне едно дете и тогава се впускай пак в приключения (за ужас на №4)! Успех!

50.   Ех, чичко Рей. Умен мъж като теб, как не долови иронията ми? Разбира се, че не е буквално.
Маги

51.   Ех, Маги, Маги, поздрав със "Sometimes I Feel Like Screaming" на Deep Purple.. :)

52.   Благодаря за поздрава Рей, учили са ме, че когато те поздравят трябва да отговориш със същото. Моят поздрав за теб е http://www. vbox7. com/play:2cf31b7b07
Маги

53.   Маги, +5! Право в десятката!
Metallica - любимата ми група навремето. Даже бях избягал от казармата за да отида на концерта им в Пловдив. Няма да ви казвам какво мазало стана после - тогава карцерът си беше съвсем реално понятие, а човешките права - съвсем имагинерно :)

54.   Чичо Рей дали е изневерявал..? :)

55.   №54, едва ли... Сигурно и до тоалетна не ходи...
А дали не е и гей? :)

1-50 от 65