Спя с 50 годишен и не ме е срам!
Родителите ми нямат много пари или поне не толкова колкото на мен ми се иска...
А аз от малка знам, че след време ще ме издържа мъж, не ме интересува чувството му за хумор, външният вид още по- млако.
Искам само характера му да е поносим и да има пари, с които да ме издържа!
От много време се усъвършенствам, защото знам, че безплатен обяд няма (и в буквален и в преносен смисъл).
Знам че хубав апартамент, кола, дрехи и бижута не може да си позволи всяка хубавка парцалеса!
Трябват доста качества с които да впечетлиш човек, който има акъл в главата си, а не просто атрибут в панталона (за да е забогатял със сигурност е умен, освен ако не е наследство)

Започнах с характера и маниерите си... изчетох доста книги за обноските и етикета, упражнявах походка на високи токчета, с изправен гръб бавно и грациозно!
Започнах да упражнявам изказването на ралзични теми, облеклото за различни случаи, прически, грим да е тип 'естествено", но все пак да съм прикрила достатъчно умело несъвършенствата и да съм подчертала което трябва!
Богатите мъже не обичат всичко да е на показ (нито тялото, нито душата)

Бъдете пестеливи в изказванията си, мълчанието е злато, не случайно са го казали!
За да не приличате и да не бъдете поредната му кифла, трябва да го впе1етлите, да му покажете че сте различна и че ЗАДЪЛЖИТЕЛНО не сте с него само заради парите, иначе ризкувате да сте поросто проедната плячка!
Всеки ден правя упраженения и спазвам хранителен режим! Грижа се за косата, ноктите и кожата си!
И наистина го срещнат тои е почти на 50, а аз на 18, но се чувствам доста поо голяма и да НЕ МЕ Е СРАМ!

Коментари

1-50 от 64

2.   Поздравявам те! Това си искала - това си постигнала. Защо трябва да те е срам от сбъднатата ти мечта?
ж25

3.   А аз винаги съм се молела дъщеря ми никога, никога ДА НЕ ТРЪГНЕ ПО ТВОЯ ПЪТ...

4.   милата ми тя.. всичко това съм го постигнала но не за да впечатлявам някой мъж а заради себе си.. колко си заблудена само... много филми гледаш

5.   Браво! Много любов желая! Здраве и успехи! :)

0ne in a milli0n, 19

6.   Аз съм на твоите години. Също се стремя да имам пари един ден (не че сега нямам, но не са достатъчни). Но искам да си ги изработя сама! Не искам никога да съм зависима от мъж. Макар че ми е ясно, че винаги малко или много особено ако имам сключен брак с него ще съм зависима (имам в предвид финансово). Не те съдя. Но открий и любовта в някой. Силно се съмнявам той да е последният мъж в живота ти. Не гледай само парите - ще ти омръзнат един ден. Ще се обърнеш след време в миналото и ще видиш, че не си постигнала нищо стойностно!

8.   И какво тук да ти ръкопляскаме ли? Искала си го - имала си го. Браво, сега официално си парцал. И когато му омръзне на него една 18-годишна пикла да го разиграва ще дойдеш тук да ревеш- той ме заряза бременна. ( не ти го желая, но е твърде вероятно)
Жалко, че няма да изживееш най-хубавите си години, защото си меркантилна ( ако знаеш какво изобщо значи тая дума).
Успех ти желая и дано акъл да ти дойде някой ден...

10.   Поне си честна пред себе си.
Няма от какво да те е срам, живота си е твой и имаш право да го живееш, както си поискаш. Но трябва и да си достатъчно смела, за да понасяш последствията от изборите и решенията си.

Лоша

11.   Знам че хубав апартамент, кола, дрехи и бижута не може да си позволи всяка хубавка парцалеска... твой цитат:
Минала си сигурно някакъв курс за манекеки и си въобразяваш, че си станала умна и красива. Това, че спиш с 50 годишен просто е задължително. Обаче да ти купи апартамент и кола ме съмнява.
Не че не е въжможно, но си много малка да се пребориш с десетките други като тебе. Във филма Стъклен дом има една такава като тебе, затова не се изненадвам.
Мъж 52

12.   Да. Ти и за надуваема кукла ще се ожениш, стига да има пари, нали?

13.   Не я било срам то такива като тебе да не казвам как ги наричаме, пък камо ли и срам да имат.

Rebel

15.   браво. то по принцип и брака си е сделка ти поне не си подписала и пак си на сметка

16.   Чака те жестоко събуждане след някой друг месец. Мислиш си, че ти си постигнала нещо? Не, не си. Единствено той е постигнал целта си, да си *бе някаква 18 годишна кифла и го постига с минимум усилия-вози те малко в колата си, води те в апартамента си, заведе те на ресторант и това му е достатъчно, за да си те *бе :). Колко си заблудена да си вярваш, че не си му поредната :). А по-заблудена си от това, че си мислиш, че той не знае, че си с него заради парите. Напротив мила моя, знае го отлично. Ако си мислиш, че го държиш с каквото и да е - накарай го да се ожените? Няма и да го видиш повече. След време много много ще ревеш.

17.   Имаш ли план Б за след 20 години, защото план А е ясно, че имаш.
Със сигурност си представяш ясно как когато дядката умре, ще си около 40 годишна и материално осигурена. Тогава ще започнеш да предлагаш поостарялото си тяло на млади зажаднели за нормален живот момчета, т. е. ще правиш същото, което чичото сега с теб. И вероятно така ще бъде правилно, какво пък, важното е да са доволни всички.
Но ако стане нещо друго - дядката фалира догодина - ти ще си вдигнеш чуковете, нали? Е, не ти прави чест.
Или по-лошо - дядката съвсем не се кани да умира близките 40 години и няма намерение нито да те задоволява, нито толерира изневерите ти. Как се виждаш?

Абе, правете каквото знаете. :) Нека минат 2-3 години, ще излязат нови абитуриентки на пазара, а чичото явно може да си ги позволи - и това е достатъчно, за да ги има.

18.   авторке,
много ми хареса това, което си написала.
Съгласна съм с ПОЧТИ всичко.
Аз за разлика от теб на първо място гледам външният вид, след това да е богат. Не за да ме издържа, а за да имаме висок стандарт на живот. И защото ми омръзна от комплексари.

19.   И така номер 18 ако се случи така, че по не добри стечения на обстоятелствата твоя богаташ някога да стане по беден ( защото всичко се случва) и стандарта се промени ще го оставиш ли? Стандарта на живот ли е най-важното? Номер 13 се изказа много точно. И пази боже мъжете от такива жени.

20.   Аз те съжелявам!

21.   18. А на мен пък ми омръзна от к****.

Rebel

22.   21, защо се обиди? Явно си падаш комплексарка.
19, ако е прекалено красив няма да го зарежа. Обаче, ако срещна по-красив със сигурност.
Ех, колко съм искрена, нека ми е зле...

24.   Слава на комунизма само тогава имаше любов!

25.   Аз пък не те виня, защото и аз съм на 19 и знам колко наивни можем да бъдем на тази възраст. Аз съм последната, която ще тръгне да те укорява. Имам връзка с 35 годишен и знам че с такава разлика както за него, така и за мен, това е само моментно развлечение. Не съм с него заради парите, човекът се справя добре, но не е богат. Просто е умен и отговорен мъж, с когото ми е приятно и знам, че ако нещо не ми хареса, нищо не може да ми попречи да му бия шута. Само че, в твоето положение ти си зависима от него. Тоест, ще трябва да се съобразиш с всичките му изневери ( а те няма да са малко), прищявки, старчески промени на настроенията... Колко ще изтърпиш? Просто те съветвам да помислиш малко в перспектива. След, да кажем, 20 години, ако чичото банкрутира или пък реши да си намери пак някоя на 18, ти ще си на 40, вече не толкова красива и грациозна както преди, без един работен ден, образование или навик да работиш. Тогава какво? Но, както казах, всеки сам си избира съдбата и ти си имаш право на това. Имам само няколко въпроса. Кога точно взе това решение и кое ти повлия да го направиш? Защо отписа възможността да постигнеш сама богатството си? Моето семейство е от най-бедните, които можеш да се сетиш. Аз реших да кандидатствам за стипендия и да уча в чужбина. Е, стана, Септември заминавам, ще мизерствам 4 години там, но когато завърша и започна нормален живот ще знам че съм минала през Ада и съм си заслужила живота, който водя. Ти се опитваш да заслужиш своя успех с красотата и маниерите, които са преходни. Ще прозвучи клиширано, но не забравяй, че богатите също плачат. Повярвай ми, има богати и свестни млади момчета, които няма да гледат на теб като на 18-годишно развлечение, а на равна на тях жена. Харесвам хора, които са доволни от себе си, но те уверявам, че много скоро ще се събудиш и осъзнаеш каква грешка правиш и ти пожелавам да го разбереш преди да е станало късно...

26.   :):):):):):) Браво, аз съм на 17 а моят е на 46 браво мн ме изкефи, ти си 1 към 1 като мен, няма нищо срамно :) историята ми е 1 към 1 с твоята. Но на мен все такива ми се лепят, всичко което си написала е мн правилно!!! По-добре с такъв умен човек, които да се грижи за теб отколкото с някакъв хлапа които само секс му е в главата. Много ясно че няма да те е срам, това си е твоят живот : ) Много ме зарадва, чесно. Да не ти пука от никои, прави това, което те кефи!

27.   И какъв е извода от цялата тази работа, че и ти си кифла, щом не си намерила някой поне с десетина-петнадесет години по-млад.

28.   А това, което направи най-силно впечатление е как още със заглавието започваш да се оправдаваш - "и не ме е срам" - защото много добре осъзнаваш, че е срамно :)

29.   22. Не съм се обидил, просто ненавиждам алчни материалистични.... ти си знаеш ;)

Rebel

30.   24 тогава е имало ергенски данък, значи пак не са се вземали по любов, а по-сметка. И моите мама и тате са се събрали за да не плащат ергенски данък през далечната 1982 година. От както майка ми остана безработна и не можа да си намери работа преди 16 години тате все и натяква, че я издържа. Мъжете са едни... авторке, дано не ти излезе през носа всичко това някой ден и изобщо на всички, които са възпитани в този патриархален стил, че мъжа ви ще ви гледа, а от вас се иска само да му гледате децата и да му готвите. Е ще ви гледа, но после ще ви натяква, мъжа на сестра ми е същият, при първият спор и се започва натякването кой носи парите вкъщи. Затова аз съм решила да си гледам мъжа финансово, не той мен

31.   И аз мисля, че лошо няма, щом човек прави това, което иска, но - не винаги ще си на 18.
Използвай времето, както и това, че си осигурена материално и не трябва да се трепеш като келнерка например и вземи да учиш нещо действително трудно и с перспектива. Мъжете, които описваш сменят често жените и без образование няма да можеш да впечатлиш номер 2.
Иначе - ти си си просто куртизанка, гледай да не завършиш като ПРОСТА и СТАРА куртизанка. Тогава ще е трагедия за теб. Спестявай пари и ценности. Ще ти трябват.
Лаура

33.   32 ми взе думите от устата. :) Само, че от цялата история ми стана жал за 50 годишния човек:(

Кумчо Вълчо

34.   Ти си на 18 а той на 50. Та той ти е баща на тези години.
Само мога да кажа, жалко че станаха толкова материални младите момичета. Златотърсачки. И после мъжете ви наричали к... и, е как нама да ви наричат.

35.   Охх потресена съм от историята и коментарите на някой момичета пък няма да коментирам просто ще кажа не ви ли е срам ставате всичко за пари. Единствено давам евала на мимичето че поне си го признава пред себе си и нищо повече.

36.   Браво на теб. Много щастие за напред-упс на него му остават още горе/долу 10 години полов живот ти тогава ще си на 28 в разцвета на силите си. Какво ще правиш тогава, бе момиче? Но такива хитричките като теб сигурно си имат план, нали е богат няма да останеш на открито. Наистина браво на теб.

37.   36, не бъди сигурен. Първият ми приятел беше младок и не можеше да го вдигне. Така погледнато нямах нито един ден полов живот, какво оставаше за 10 г.

38.   37, спри се с глупостите си, моля те. Във всяка възраст мъж може да има проблем. Мислиш ли, че като си спала с двама, можеш да обобщаваш изобщо? 38 не е толкова много, когато ти си на тази възраст, твоят ще е на 60. Интересно ми е тогава дали ще се справя толкова добре като по-млад мъж. Пак това пушене и пиене ти е в главата на теб. Те само младите го правят, възрастните- никак. Браво, аз предпочитам някой, който най-малкото няма да умре 20 години преди мен.

39.   С такъв акъл ги има покрай пътищата, но те се наричат проститутки, а вие се имате за по-висша калса, но се замисли, че реално вършете едно и също нещо... Като гледам в днешно време в България се е навъдило с такива, повдига ми се от вас!

40.   Е Браво де... сега да ти ръкопляскаме ли искаш... Още от малка знаех, че ще съм с мъж с пари.... леле леле.. как пък от малка не знаеше че можеш да завършиш нещо и да работиш и да си изкарваш тези пари.. Не си мисли че правиш нещо велико... нито си първата, нито ще си последната. Само, че си жалка разбираш ли... Знаеш ли какво ти пожелавам-някай ден да се влюбиш наистина, ама толкова силно и истински.. както нормалните хора. И най-важното е да се влюбиш в някое обикновено момче без пари и апартаменти.. тогава ми е много интересно какво ще направиш.. И недей да казваш, че няма шанс да се влюбиш в такова момче... любовта е сляпа и не пита в кой и кога... Това което правиш си е чиста проституция... нищо чудно този мъж и на околовръстното да те е намерил.. сигурно има внуци на твоята възраст.. ти въобще мислиш ли за бъдещето си.. Не.. мислиш само за момента как да си облечена, гримирана и да имаш 50-100 лева в протмонето и край... вече си безсмъртна.. Глупости... За деца мислиш ли.. за истинско семейство.. Лошото е че все повече момичета днешно време стават като теб.. Дано децата ми никога не разсъждават като теб..

41.   Не виждам защо й се ядосвате, не вярвам да й повлияете по някакъв начин. Тя "от малка" си го е решила, сигурно от времето, когато ние сме искали да станем лекарки или учителки, тя си е мечтала да бъде проститутка. Тоя бой, дето се опитвате да й го хвърлите онлайн, трябва (по-скоро е трябвало) да й го хвърлят майка й и баща й наживо. Каквото и да й кажете, най-много да ви обвини, че завиждате.
Авторке, правилно си забелязала, че мъжете с пари няма да търпят тъпа кифла до себе си дълго време. Попрочела си нещо за етикецията и там още какво беше, но това, което те търсят, се получава с образованието и със системното четене на книги. Общата култура се трупа и се обогатява.
Второ, мъж на 50 години едва ли си търси за съпруга/партньор в живота 18-годишна. Ако искаш да завъртиш някой мъж за по-дълго време, търси по-малка разлика във възрастта - 10-15 години. Така има повече шансове да му останеш интересна и след като му мине първоначалният ентусиазъм, че спи с младо маце.
И трето, не подценявай хората с повече опит. Ти може да си мислиш, че си ужасно хитра и доста добре го въртиш, може приятелките ти да са смаяни как го омагьосваш, обаче той едва ли яде доматите с колците.
По принцип няма лошо в това да искаш да си финансово осигурена. Друг е въпросът защо те мързи да го постигнеш сама и предпочиташ да разчиташ на изцяло на друг. За да го имаш този друг за по-дълго обаче, трябва да има доста други неща, от които по принцип се почва - любов, разбирателство, общи интереси, сходно интелектуално ниво, общи ценности. Трябва да бъдете РАВНИ във всички останали отношения, за да не те подценява, въпреки, че те издържа. Така че вместо да търсиш чичковци, които ще ти купуват парцалки до време (кратко време), се ориентирай към хора, с които можеш да бъдеш близка. Пък като ти е толкова важно, гледай първо да имат пари.
Казвам ти всичко това като жена, реализирала твоята мечта, без изобщо да се стреми към нея. Мъжът ми изкарва доста пари, но аз имам образование, професия, работя и мога да се издържам и сама. Стандарта на живот той го осигурява, но ме уважава, защото не лежа на плещите му. И по-важното - аз също се уважавам.
Жена на 33

42.   Малееееее той е на 50, а ти си на 18.. Той може да ти бъде баща :(

43.   Браво, прекия път към проституцията си го открила. :) Поздравления. Пари се изкарват по много начини, далеч по-приятни от това да спиш с дъртаци на по 50-60 години. А ти не се развиваш в добра посока. Млада си, има още доста да живееш, но дано един ден не съжаляваш за текущите си действия.

Малката

44.   Малката, съветвам те да поранеш и да спреш да съдиш хората. Остави ги да си живеят и си живей своя живот, защото кой, с кого е, не е твоя работа.
Приеми, че хората се влюбват, разлюбват, живеят заедно и това си е ТЕХЕН избор.
Който съди най-накрая завършва осъден.

Според мен всеки има правото да си бъде с човека, който иска, стига и двамата да го искат и да не нарушават законите на страната си.

Лаура

45.   ... ми гледай да не забременееш, че след време може ти да си на 50 и да нямаш мъж, защото ще е умрял примерно и тогава ти да тръгнеш с 20 годишен, кой знае, всичко се връща в живота

46.   ''А аз от малка знам, че след време ще ме издържа мъж, не ме интересува чувството му за хумор, външният вид още по- млако. ''

Не мога... просто ха-ха-ха-ха-ха... ха-ха-ха.

Браво от малка знаеш, че ще си търтей и използвачка. Мързелът ти чак се усеща през монитора. Липса на амбиции и достойнство най -вече. Не си мисли, че като тежиш 45 кила и някой ще те гледа като писано яйце. Пък ако ще и да имаш вида на мис Свят и маниерите на Елизабет II все ще одъртееш, момиче. П. утки млади много, по-умни от тебе пак много, по-хубави със сигурност, но и по-човечни има, дето не гледат само да привлекат лесни пари. Не си мисли, че богатите са прости, не случайно те са богати, а ти мизерна мишка от 4-тия свят спрямо тях.

47.   44 - ти се научи първо да пишеш, а аз съм достатъчно ПОРАСНАЛА. ;)) Аз не я съдя, но би било интересно да видиш дъщеря си един ден да се хвали насам и натам с подобни постижения. Какво ще направиш? Ще й кажеш - живей си живота както си искаш, спи с когото си искаш и т. н.? Успех ти желая. ;))

Малката

48.   Малката - точно така бих казала на дъщеря си!

Докато дъщеря ми е здрава, щастлива, не бих се месила в живота ?.
Бих се намесила ако се занимаваше с прстъпници, с наркомани или видя, че не е щастлива, че е малтретирана психически/физически.

Като пораснеш ще разбереш, че често в живота няма бяло и черно, а нещо по средата. Животът е твърде кратък, за да го пропиляваме със съдене на хората, в месене в живота на другите - дори да са нашите деца.
Замисли се малко по този въпрос. Част от порасването е.

Лаура

49.   Лаура - аз не й се меся в интимния живот. Още повече пък в личния. Просто мисленето й е твърде ограничено, а и силно се съмнявам, ако така би казала на дъщеря си. Не знам дали си чела всички (или поне повечето) коментари, но ако не си - хубаво ще е да го направиш. Доста са тези, които бързо се набиват на очи с жестоката истина, която се крие в тях. Доста са и да ги изброявам кои номера са. Но си струва да ги прочетеш, съветвам те. Аз си изказах личното мнение и толкова. :) Надявам се за теб дъщеря ти да НЕ стане такава. Това не бих го пожелала и на враговете си.

Малката

50.   Браво на момичетооооо! Колко книжки е изчело само... толкова, че чак и аз се впечЕтлих и риЗкувам да напиша коментар. И да- това как човек пише и се изразява има значение, но нали на теб ти се налага повече да мълчиш... та затова и мълчанието за теб е злато, ако ти носи така важните материални придобивки. Чукай си се със старчока, колкото си искаш, обаче защо е необходимо да ни уведомиш? Не те е срам ли? Наистина ли??? Защо тогава го пишеш в анонимен форум?

51.   А би гтрябвало да те е срам, че си държанка без достойство и ценности! Аз съм момиче едва на 14 и може би не знам много за живота, но знам че една жена трябва да има самоуважение! Аз не съм против връзките с по - възрасти мъже, но съм съгласна с тях само, когато са свързани с приятелстово, любов и привързаност, а не за хубав апартамент, кола, дрехи и бижута! Това говори колко струваш. Доказва, че цената ти прекалено ниска, и че всъщност не струваш нищо. Една жена трябва да има ДОСТОЙСТВО, да цени себе си и най - важното да бъде независима и свободна. Да постигне всичко сама, да защитава това, в което вярва, да се бори и най - важното да може да обича и уважава хората около нея.
След години, когото няма да си красива като сега и ниой вече няма да те иска, и останеш напълно сама ще разбереш как си съсипала живота си!

53.   Браво на авторката! Усетила се е на време! Нещата били до време... А любовта? Тя вечна ли е? При материално неосигурени хора, любовта изчезва по-бързо и от дим...
Пожелавам ти успех, момиче! Само си изиграй добре картите!

54.   хаах... от кога геронтофилията е повод за хвалба хахахах аман от тъпи кифли. и за какво й е на лирическата героиня да се усъвършенствува? То дедко ч... ия не подбира, е. е де що мърда... хахаха отдавна така не бях се смял... На 32 съм, но вече съм спокоен за бъдещите си старини- и на 50 и на 60 ще имам шанс с 18 годишни кифленца.. хах и то съвършенни- С ПРИЧЕСКА и с ИЗПРАВЕН гръб ХАХ искрено се позабавлявах с тази мома....

55.   Предполага се, че следва да израстваме духовно с времето. Пожелавам на авторката да я сполети това нещо. Ще й бъде от полза. Успех!

56.   А някой усети ли колко педофили изброихте? Май е пълно с педофили като чета.

57.   Тук ще се искажа и аз. Аз сам младо момиче, женена съм и имам дете. Бедни сме, едвам си плащаме сметките, спирали са ни тока, кабелната.. защото не сме ги плащали на време. Имало е дни в които сме яли само филии с маргарин... НО СЪМ ЩАСТЛИВА защото знам, че мъжът ми никога няма да ме остави, както и аз него. Били сме заедно в добро и лощо. Докато съседите ни имат пари, не се лишават от нищо, тя е постоянно с нови дрехи, ходят на почивки къде ли не, не работи, мъжът и и дава, ОБАЧЕ всичко си има цена, смазва я от бой, изневерява и, обиждая, наричая курва.. Знам защото съм била свидетел.. Така, че осъзнайте се момичета, млади, когато търсите чичко паричко, че не всичко розово. Сега ще ти дава- после ще те унижава и ще е прав да го прави. Не забравяйте, че сами избирате пътя си и след време ще съжалявате и ще плащате за грешките си защото НЕ ВСИЧКО Е ПАРИ!!!

1-50 от 64