Побърква ме! Каква точно съм аз за него?
Здравейте имам голяма нужда от помощ и съвет, понеже се намирам в любовен триъгълник ако може да се нарече така... Та става въпрос за един мой колега в когото мисля, че съм влюбена вече, а той си има сериозна приятелка! Въпреки това обаче той ми обръща голямо внимание и по принцип винаги сам слушала разума си, но не издържам вече. В началото ми хареса, но разбрах че е обвързан и си казах, че няма да се занимавам с него, но той сам започна. Отначало с майтапи и намеци, след това съобщения и вече си говорим в прав текст. Казва, че по принцип комплименти не прави, но на мен постоянно ми прави и е много мил!

Другият проблем е, че той говори за секс, а аз не искам само това... искам връзка с него и той го знае! Мисля че не се разбира особено с приятелката си, но пък твърди, че я обича!

Трябва да отбележа, че се прегръщаме постоянно и се целуваме [не по устата]. Питала съм дали само сексуални намерения има към мен той казва-Не но за сега само това мога да предложа!
Кажете ми какво да правя не искам да съм аз лошата в този триъгълник, но така излиза!
Забравих да спомена, че аз и тя много си приличаме външно!

Коментари

1.   Не се мешай... ето ти едно разумно решение. Защото ако той я остави, ще почнете да излизате известно време всичко ще е ок след това ще почне да се отдалечава ( понеже ще осъзнае грешката си, а вярвай ми на теб ще каже друго ) и накрая ти ще си по наранената. Не заставай м/у вече създадената любов.

2.   Ако много си приличате външно тогава много си пада по характера ти, но аз лично не бих се доверил на такъв човек. Ти си решаваш.
Ако искаш да си с него, поговори с него и решавайте, преди да се пре*бат нещата.

-Death_Blade ^

3.   Като момиче, което е било на твое място, ще те посъветвам да го изчакаш този твой скъп колега да се раздели с въпросното си гадже и едва тогава да действаш! Не ми казвай, че ти се занимава със сцени на ревност, обвинения в изневяра, че ти си опропастила връзката му и т. н. и т. н. Кажи му, че ако иска сериозно да бъде с теб, трябва да се раздели с момичето, защото иначе не е честно, наказва и двете ви. Ако пък наистина я обича (в което силно се съмнявам), те съветвам да го оставиш и да не се занимаваш, не си струва.
Успех! :)

4.   Не се бутай между шамарите.

Лоша

5.   Според мен иска само секс.

6.   А защо да не си направите тройка?

7.   За съжаление и аз мисля като горните. Трябва иначе да му предложиш ултиматум от типа „или тя, или аз“, за да разбереш намеренията му, но да си готова и да го загубиш... не, че има какво да губиш, освен секс.
Но можеш да спечелиш много, така че... Успех
Лаура

8.   По принцип нали ви казвам, че винаги слушам разума си. За сега просто го свалям както и той прави. КАТЕГОРИЧНО нямам намерение да ставам втората дупка на кавала, нито пък ще му позволя да изневери на приятелката си! Въпроса е дали има надежда да скъса с нея и да бъде с мен? И трябвали да продължа така и да чакам или да се мъча да спра да мисля за него по този начин? Честно казано има доста подробности по които си личи, че е привързан към мен дори мисля, че и той почва да се влюбва, но пък не къса с нея! Кажете някой съвет или трик да го привлека не само сексуално, а също да разбера дали наистина почва да има чувства към мен!!!
От Авторката!