Това поведение нормално ли е за мъж?
Запознах се с едно сладурче. Красив, умен, общителен, даже прекалено-чак до заяждане. Бях го виждала преди, той ми иска телефона и щяхме да се видим, но аз го изгубих и не му се обадих. Той ходи до Америка да работи и съвсем бях забравила за срещата ни.

Докато в един клуб не се видяхме пак. Той направо седна при мен и се заприказвахме. После отидохме на дискотека с мои приятели. Танцувахме. Накрая като ме изпрати ме целуна.

Започнахме да излизаме, бях толкова щастлива. Аз съм на 21 и той също. Даже ме заведе в тях и ме запозна със баща си. Мислех си че нещата ще се получат. Нямах търпение да бъдем заедно. Поканих го в квартирата си.

И в момента в който беше вече отгоре ми спря да ме целува загледа ме умно и ми вика, че щял да ходи пак в Америка и нямало да се връща. И че не искал да ме наранява. Каза ми че след 3 месеца ще заминава. Аз се стъписах и естествено се дръпнах. Съгласих се с него, че е постъпил правилно, наистина постъпи честно така, че ми каза.

Не исках да бъда нахална. Излязохме и тогава той ми каза че това щяло да бъде последната ни среща. Аз не му повярвах. Като ме изпращаше ме прегърна и видях че е с насълзени очи. След 2 дена му казах, че 3месеца са много време и че може за това време да сме щастливи. И че не се притеснявам, че ще заминава. Исках го. И му го казах. Той ми отговори, че ще се видим. Но така й не се обади. След като го махнах от скайпа си. Той се обади и ми уреди среща. В последния момент ми писа, че няма да може да дойде и съжалява. И не мога да разбера, какво иска това момче..

И не ми се е обаждал от тогава.

Коментари

1.   Познати са ми оправдания от типа "страх ме е да не те нараня"... и на мен скоро ми се случи. Съветвам те да не го търсиш, ако прецени че трябва и иска, той сам ще те потърси. Имай търпение и в същото време не се самонавивай в случай, че нищо не се получи. Животът продължава! Горе главата, каквото и да стане, ще срещнеш любовта :)

Doriana

2.   Май е доста раним и чувствителен. Има и такива хора, които като се привържат и после страдат. За това те отбягва за да не страда той, а не ти.

3.   Просто не иска да те нарани. И може би ще е по-добре и за двама ви. После ще страдате много и двамата ако не се разделите сега.

4.   Не мисли за него. Човек, който държи на теб и те обича ще мине през девет планини и пак ще е с теб.... Когато няма желание, човек си намира оправдание... чувала си всички тия неща нали? ... Какво ти пука.. живей си живота все едно никога не те е срещал с него :) Успех!!! Петя

5.   Подкрепям номер 3. Намирам, че е постъпил честно към теб. Забрави за него за сега. Кой знае - може да не се получи в Америка и да се прибере, може и ти да отидеш, но за сега е май прав.

Лаура

6.   Да, това поведение е нормално за мъж.... , който не знае, какво иска... имай го предвид и го забрави, нека той те помни.. ЗАРА

7.   Тука само мадами са говорили е аз ще ви кажа какво предпочитате грубиян или такъв като него честен и откровен пича чака стъпка от теб стига сте го обвинявали

БеЛиЯ МеЧоК

8.   Аз пък си мисля, че си има гадже.

9.   Подкрепям Зара, за мене такъв мъж не знае какво иска.

Кви са тия "не искам да те нараня", "по-добре да се разделим сега, за да не страдаме по-късно", дъра-бъра. Човек като иска нещо и нещото като му е на една ръка разстояние, се протяга и си го взема! Тва все едно някой да ти каже "Ще ти давам всеки месец по 1000 лв. ама след Х месеца вече няма да мога да ти давам, щото еди кво си" и ти да кажеш "Еми не мерси, щом ще е само Х месеца, не ща! "

В никакъв случай не сравнявам любовта с пари. Искам да кажа, че е безумно да изпускаш някакво преживяване, тръпка, или там както искате го наречете, само защото щяло да свърши еди си кога си. Всичко свършва! Всяка връзка има край, кой е казал, че ако човека не заминаваше за Америка, връзката щеше да продължи повече от 3 месеца? ! Можеше и след 1 месец да приключи - само че тогава никой нямаше да знае отнапред.

Може в случая всичко да е било извинение, не знам, но най-трагичното е, че има хора, които наистина по такива причини се отказват от щастието си.

Кубрат

10.   Аз пък мисля, че това с Америка е само оправдание.
Общителен, красив, умен, млад купонджия не би прибързвал с сериозни връзки, би се наживял и чак тогава би улегнал.
Това, че е имало как да се видите преди да замине, но той не е пожелал за какво ти говори?
Съжалявам, но според мен не е гледал на теб сериозно от самото начало.
Това, че те е запознал с баща си не е фактор, сигурно го е правил и с други момичета.
За мъже, като него това поведение явно е нормално.
Самият факт, че те е 'забил' в дискотеката случайно, вместо да се уговори среща специално с теб също говори много.
Била си му удобна, сега не си.

Разбира се, съществува и вариант да има някакви проблеми в които да не иска да те замесва или да няма как да се обвърже с теб...
Ако още поддържате връзка го питай - имаш право да знаеш.
Ако не поддържате връзка пък трябва вече да ти е ясна работата.

11.   Момчето заслужава твоето уважение, повярвай ми!!! Малко хора биха постъпили като него. А и не подценявай факта, че може страшно да се влюбиш в него за тези 3 месеца и години няма да ти стигнат да го преживееш!!! Имам подобен случай, вече четвърта година минава, а все още ми е в главата и много боли... Прецени сама... Според мен иска да предпази и теб и себе си! Успех ти желая, дано никой не е наранен във вашата ситуация!