Бившата ми се е разхубавила
Имах връзка с едно момиченце преди около година и половина!

Беше симпатично момиче, но не беше никак секси държеше се като детенце даже беше девствена....
Това беше и причината да скъсаме щеше ми се да съм с някоя по отворена мадама, която да ме провокира непрестанно!

Скъсахме и... тя се опита да оправи нещата няколко пъти, но аз все я рязах тя се отказа и престана да ме търси!

Наскоро я видях... не можех да повярвам на очите си, това тя ли беше? !?

Ботуши на ужасно високи токове, много тесен черен панталон/клин не знам но подчертаваше страхотно краката й (очевидно беше отслабнала) палто стеснено подчертаваше талията й, перфектен маникюр (докато беше с мен дори не се лакираше), дълга, права коса (май беше с допълнителни прикачени или там нз как се казват и преди беше няква къдрава не оформена) боядисана по тъмно с бретон настрани, супер дълги мигли, и кожата й беше по тъмна някак си!

Не... искаше ми се да потъна в земята ако знаех че малкото детенце което беше ще се превърне в тази сексапилна жена щях да й ходя по гъза като кученце и нямаше и да си помислям да я зарязвам!

Как да си я върна? !? ! Моля ви давайте идеи (не ми е казала че си има нов или нещо такова и според мен ощев ме харесва поне малко)

Коментари

1.   Дано никога не си я върнеш и да се умаряш всеки път, когато тичкаш след нея:р

2.   Може ли да сте толкова повърхностни мъжете? !?
Видял че се разхубавила и айде.... :x

3.   Ти си пълен простак. Сори, но я остави момичето!

4.   Колко си повърхностен само! Не я заслужаваш. Тя ще намери по-добър и това няма да си ти!

5.   Вечната ви фраза на вас мъжете: "Тя се е разхубавила, след като я зарязах" Ми нека ви... Като не оценявате навреме това, което имате, сега ще страдате... Дано не ти обърне никакво внимание, за да видиш какво е да си на нейно място... да искаш някого (ти за нея си бил единственото красиво същество, което може би някога е виждала, сега е дошъл твоят ред малко да пострадаш), но той да не е с теб по ред причини и то колко глупави... Била малка, детенце, девствена... ХА! Ето, сега си търси такива, които да те провокират постоянно и остави момичето намира!!! Дори и да е станала по-нахакана от преди, ти не си я забелязал, когато е била грозното патенце... Дано е умно момиче и да се сети навреме за причината, поради която искаш пак да си с нея... И определено мога да твърдя за теб, че действително не знаеш какво искаш! :)))

0ne in a milli0n, 19

6.   Ами аз мисля, че е адски глупаво това, че гледаш външния й вид! Ти не я заслужаваш!

7.   На колко сте години?

8.   Когато мъж подлуди жена до степен, че тя да промени външният си вид коренно, да промени начина си на говорене и излъчването си и всичко това СЛЕД като са били заедно- той няма да я получи обратно и НЕ я заслужава обратно.
Зу-За

9.   Не те ли е срам да искаш идеи? Ти никога не си обичал това момиче, щом гледаш само външния й вид! Дано никога, никога, никога да не си я върнеш! Ама никога! Най-искрено ти го желая!
Ледената кралица

10.   Удри си по няколко на ден, да си спокоен, моля те!
И следващи път като прецениш някоя жена като детенце или незряла - спомни си, че толкова бързо си променяме външността, колкото бързо ти ще пуснеш шкембе и никоя повече няма да те погледне...
Според мен момичето повече няма да ти обърне кой знае какво внимание, може да прояви интерес към теб, но то ще е само да си поиграе, да ти го върне. Не мисли, че е забравила какво си й причинил. Ако ти се страда и искаш унижение- тичай след нея... Успех :))

11.   хаха колко си смотан само.... извинявам се за грубостта, ама си е така.... нямам думи

12.   Първо пиши й във facebook или skype нещо неанганжиращо от сорта "радвам се че те засякох" ти как си иначе, как върви живота...
В НИКАКЪВ случай не й прави комплименти от сорта на "много си станала красива"... така ще се получи обратният ефект ще се усети че те е впечетлила, ще се надуе и.... нищо няма да стане!
Малко по-малко стеснявай дистанцията и най-накрая предложи да излезете на по кафе (или се сети някое място на което много е обичала да ходи докато сте били заедно)
Облечи нещо с което изглеждаш и се чувстваш перфектно, дръж се добре с нея, но и леко дръпнато (да не изглеждаш много лесен) плати сметката задължително, изпрати я до тях и й кажи нещо мило (не свързано с външния й вид)
Не й се обаждай и не й пиши веднага след като сте излязли изчакай поне да мине ден два за да се поизмъчи и да й върнеш тръпката
Успех!

14.   дано момичето да излезе умно и да не се върне при теб !

15.   Не съжалявай и не тичай след нея. Така, както я описваш, ми заприлича на поредната проститутка-курветина. Променяйси външния си вид вероятно е прменила и характера си.

16.   За да се различа от горните коментари, ще ти кажа това. Ти си жалък. Всичко около теб, свъзано с теб, е жалко. Умът ти е жалък, характера ти е жалък, мислите ти са жалки. Не заслужаваш нищо при такова долно първобитно, повърхностно поведение. Когато се научиш на малко уважение, да се научиш да си използваш мозъка, тогава имай смелостта да пишеш такива теми.

-Death_Blade ^

17.   Ето затова ще дойде краят на света.... понеже всички се впечатлявате от изкуствени нокти, изкуствен тен, изкуствени коси, изкуствена височина и т. н.
Малкото детенце просто е станало ку*ва.
Не се впечатлявай и не си го слагай толкова. Порасни и ти!

18.   Както я описваш, станала е мутреса,
малкото курве е пораснало, вероятно манталитета и е бил такъв - чалгаджийски и не си го забелязал преди,
хич не ти трябва такъв боклук... амин.

19.   Остави я трябват и хора на нейното ниво не хлапаци като теб.
Синкас

20.   Ихаааа, с Death_Blade ^ за първи път сме на едно мнение май...
Лола

21.   Eй тва мъжа е странно животно...

22.   Да ве, Лола, и аз не мога да повярвам, получил е проблясък...

Кубрат

23.   Не си наред, само заради външната красота ще пренебрегнеш нещата заради които си я зарязал? !
я пак си помисли!

24.   До 21
Че това не е мъж, а някакъв си хапльо.

25.   И за това трябва да си я върнеш защото вече е секси боже няма да си я върнеш никога хахах :Д

26.   Вземи да пораснеш!!!! ... и да вдигнеш малко IQ-то, че положението е трагедия

27.   Не била секси.. неоформена коса и сега като станала изкуствена кукла ай пак при нея. Като имате нещо истинско, не го оценявате.. ами какво оценяваш сега - изкуствените нокти, удълженията, вредния солариум, боята за коса или просто дрехите?? !
Ох.. мъже

Ненн

28.   Напълно разбирам автора и се чудя защо всички го хулят. Той го е казал, приятно момиче беше, но не достатъчно секси и е прав да търси по-секси излъчване от жена. Това не го прави мухльо, недорасъл, незаслужил и тем подобни глупости. Интересувала го била само външността. Ами, естествено, нали е мъж. За мъж много е важна, да не кажа изключително важна, външността на жената. Нали трябва да може да го вдига с тази жена не само сега, ами и след години съвместен живот.

Аз не си падам по жени с изкуствени нокти, изкуствен тен, пребоядисана коса, но човекът явно си пада, такъв му е вкусът, за което не го съдя.

Най-добрата реакция от негова страна, когато е видял въпросната мацка е да ? направи комплимент за това как изглежда и да ? каже, че ако тогава е изглеждала така е щял да продължи с нея. -Ето така те харесвам!

Понякога жените имат нужда от "шамар" за да се променят към нещо по-добро. Същото важи и за мъжете естествено.

И преди да почнете да хулите и мен като автора, помислете колко безброй и даже безумни изисквания имат жените към мъжете.

29.   Дано има късмет момичето и да е умна,и да не се връща никога...!!

30.   28 Въобще не съм съгласна с теб. Този господин си е в действителност повърностен и недорасъл. Ти казваш че има опредделен относно визия и прочие добре стом е така защо е излизал с нея като не го е превличала по никакъв начин. ПРав си било то мъж или жена се заглежда и го превличат хора които изглеждат добре и са подържани и прочие но извинявай да излизаш с някого да искаш да имаш сериозна връзка базирано само на това как изглежда е меко казано тъпо. То външнсто въжност но не се живее само с хубовст. Остави момиче на мира ти поне аз така го разбирам нямаш сериозни намерения и никога не си имал преди не си я оценил сега като се е променила се заглеждаш и припадаш превличате те но нищо повече не и обърквай живота има въжможност да срещне някой която да я цени и който да види отвъд красотата и. Това е мнението ми. Чудно ми е как преди си почнал да излизаш с нея като въшно не ти е харесала питам се дали въобще си я харесвал дали въобще си имал чувства към нея така като гледам дори да си имал ще са били доста кратки мимолетни и са се изпарили набързо. В днешно време стана не знам патент ли двама души да станат гаджета не заради нещо друго а защото е готин и проче това не мога да го разбера наистина.

34.   Леле, колко сте злобни!

35.   Имам добра новина за теб. Мисля, че не си педофил.

36.   Ами повърхностен е и още как!

Добро, симпатично момиче, (девствена била, че това лошо ли е? ! ) - не я искал, сега турила едни пластмасови нокти и коса и обувки и дрешки тип чалга-дива и АЙДИ БАТКУ, СТРАШНА ЙЕ!

Ужас.

Затова българките приличат на киликанзери - защото как ли не се плескат и "барват" и накрая са като магистралки.

Това порно много ви е увредило мозъците и каквото и да казвате си е точно така! Не че има нещо лошо, и аз гледам порно.

Всеки луд с номера си...