Омръзна ми от курвенските ми номера
От малка правя постоянно курвенски номера и немога да се променя. На 23 години съм, а не съм имала досега нито една сериозна връзка. За мен любовта между двама не съществува. Неспособна съм да изпитам любов.

Единственото, което ми носят удоволствие е страстта, флирта.

Най-хубавата част е лова на мъже. И то на труднодостъпни мъже, които не е лесно да ги прелъстиш. А най-обичам студените мъже, които не се влюбват лесно. Те са любимата ми плячка. Играя с тях. Карам ги да се влюбят, но щом се случи -губя интерес.

Харесва ми да ги карам да изтрещяват от ревност, да предизвиквам побоища, да ме гонят и да не могат да ме имат. Харесва ми, когато страдат. Незнам защо е така, не го искам умишлено.
Понякога си мисля, че съм болна от нещо и че не съм в ред нещо.

Смених няколко града и държави/по други причини, разбира се/ и навсякъде, където отида започвам да си правя номерата без да искам. Идвам с един мъж на дискотека, там се свалям с втори и си тръгвам с друг. Пускам им малко и те таман си помислят, че ще ги огрее и ги зарязвам. Истината е, че това ми носи удовлетворението, от което имам нужда. Аз самата нямам нужда от любов.

Искам да спра, защото не е нормално. Започвам да стигам до крайности и ставам прекалено брутална на моменти.

Все още не са ме изнасилили, или пребили, а защо не и убили, но е напълно възможно и това да стане.

Коментари

1.   Пробвай с мен да видим дали ще успееш... ххаххахахаха.
Търсиш си го и ще си го намериш.... ;)

2.   И аз бях като теб и сега си сърбам попарата! От многото мъже, които бяха луди по мен се влюбих в най-големия боклук, който ме направи на нищо. Сега съм сама и самотна и всеки ден се опитвам да забравя това, което той ми причини.

3.   Горкото момиче. Не, че нямаш нужда от любов мила а имаш нужда да си доказваш, че си харесвана, това те кара да се чувстваш велика. С твоите действия не нараняваш мъжете те са мъже опитват почвата да посеят семето си, нараняваш себе си с липсата на любов. Не знам какво можеш да направиш по въпроса просто направи нещо с теб сме.

4.   Според мен просто имаш късно самочувствие. Вътре в теб не си достатъчно уверена. Заради това и си играеш така, по този начин се чувстваш по-харесвана и желана, а това храни самочувствието ти.
Страх те е, че ако ти се привържеш към някой той ще те отблъсне и нарани. Най-вероятно в миналото, когато си била по-малка се е случило да бъдеш обидена/наранена и това дава отражение сега...

5.   Навън температурите паднаха и тука почнаха да се появяват пъъъъъъъъъррррррррззззззззззуууууууллллллл истории. Като се стопи снега и това ще мине...
А дотогава ако наистина авторката има такъв проблем бих й казала само едно- всичко е до време, а к*рвалъка е до гроб... Мои наблюдения.

6.   Това е за "Измислени истории".
Пък ако е истина си душевно скопен индивид.

7.   Ами харесва ти, защото ти гъделичкa егото... зле постъпваш, ама докато не изпиташ любов към някого, оправия няма! Успех и дано не си докараш някакоя от описаните от теб възможни ситуации...

Doriana

8.   Имаш проблеми с егото.

9.   Това което правиш е едновременно невъзможно жалко, и много добро, защото поне си се научила на манипулация. Щеше да ми е интересно след колко време ще се откажеш ако се опитваше с мен :D. Още по-хубаво е че искаш да спреш, и си се осъзнала преди да е твърде късно. Въпроса е че спирането става много лесно. Спираш да си играеш с хората до такава степен и готово. Закачки и такива става, но твойто е прекалено.

-Death_Blade ^

10.   Явно страданието на хората ти носи удоволствие, нещо в теб е бъгнато, , , Все още не са ме изнасилили, или пребили, а защо не и убили, но е напълно възможно и това да стане. '' - най-вероятно и това ще стане, така че ако не заради другите то спри заради себе си, като неможеш да обичаш мъж, пробвай да насочиш чуствата си към нещо друго - природа, животни, запознай се с източната философия, събирай се с хора, които няма да те изчукат не защото немогат, а защото са отдадени на друга философия (има и такива), погледни реалността през техните очи и може би ще отключиш подтисната любов в себе си, защото всичко което подтискаме се превръща в (авто)агресия.. и целия свят да обиколиш и най-богатите и яки мъже да са луди по теб каква фъйда, като за един човешки живот не си променила нищо в себе си към по-добро.

Обикновенно човек осъзнава сериозноста на икривяванията в мисленето си (резултат от детството) едва когато станат твърде сериозни и почнат да заплашват здравето и живота му, тогава по правило е доста късно и трудно за промяна, но като е за твое добро, просто отваряш една нова страница в живота си и започваш начисто, много хора са преминали през това... пожелавам ти успех, светлина по пътя и любов, но не в човек/мъж а в любовта и всички нейни радости. И незабравей ЧОВЕК неможе да избяга от ЧОВЕЧНОСТА и истинската радост настъпва когато се обедим в това :), небягаме от нея а я търсим :), всичко останало е просто съществуване което ни носи удоволствие, но не и щастие. Може би тук изниква въпрса изпитвали си такова? Спомни си някоя топла прегръдка и признай пред себе си, че това е нещото от което имаш дълбока нужда, няма значение дали е от мъж, лесбийка или животно, така сме програмиране.

12.   Ами щом това те прави щастлива аз коя съм, че да те съдя. Всичко най-добро ти желая!!!
Петя

13.   Ти продължавай така и скоро ще се видиш със Свети Петър :D:D

14.   Ти внимавай само да не попаднеш по дискотеките на някой пиян селтак, на който няма да му се понравят курвенските си номера(както сама си ги описала) и да си изядеш боя.
Иначе, спокойно, аз няма да те укорявам като другите, явно просто не си попаднала на такъв, който истински да те привлича. Подсъзнателно си ги подбираш такива, които можеш да манипулираш. Иначе до сега да си си намерила майстора(меко казано). Просто ти е забавно... а и имаш проблем със самочувствието.

15.   Чудно, че досега не си си изяла боя. Не се знае на кой ще попаднеш в дискотеките.