Гнус ме е от нея
Срещнах я преди около две години случайно около наши общи познати!
Тя е невзрачна, но пък иначе по другите критерии перфектна!

Готви УНИКАЛНО вкусно, може да прави всичко... сладко, солено никога не ми отказва каквото и да ми се яде!
Дори неделя следобед дояде ли ми се нещо веднага отива до магазина за продуктите и ми го приготвя!
Апартаменът й е в центъра, нов много добре обзаведен(има доста повече пари от мен и може да се каже че ме издържа плаща сметките, яденето, аз моите пари си ги харча само за излизане с приятели и тн)

Никога не мрънка, не ревнува, готви чисти и никога не ме кара да й помагам!
Не иска подаръци за празниците, а тя ми купува (последно за коледа часоовник от 390 лева и нови кецове на любимата ми марка)
Помага и на наще с пари и казва, че аз съм ги спечелил за да се гордеят с мен!

Като гледам мач сама предлага да поканя приятелите си, носи ни бири и ни прави едни малки сандвичета със шунка и разни кашкавалчета!
Никога не ми досажда докато гледам филм, не ме разпитва, но иначе ако имам нужда да разговарям ме изслушва и ми дава хубави съвети!
Винаги тя плаща сметката и почивките!

Общо взето характера й е страхотен направо не мога да повярвам че е жена :д умна, забавна, мила, подредена, добра готвачка!

И сега ето проблема има малки цици, не носи грим и е твърде бяла (аз обичам мургави жени, с големи стегнати задници иогромни диниии)
Тя не е такава и ме отвръщава в сексуален аспект. Искам да сме само приятели, но пък не мога да се откажа от всички привилегии!!!

Коментари

1-50 от 88

1.   Достойно за графа "Измислени истории" :))

*Syndrome

2.   дано останеш самотен !!!

3.   Кажи и да отиде на солариум и да си сложи силикон на циците и задника... А сега сериозно-голям тъпак си.

4.   Виж сега не може човек да има всичко. Нищо не ти пречи да и предложиш солариум, силикон и гримьор, но тогава има голяма вероятност да се променят и други нейни качества.
Като се предлагаш за жиголо срещу пари нямаш право на избор. Пък и ти се е паднала клиентка с много добри качества.

5.   Сега след като прочетох разбирам, че си ужасно 'грозен' отвътре човек, който лежи на трътката и се надява друг да го гледа...
Не я заслужаваш. Кой те знае и теб колко грозен, бял и пъпчасал комплексар си с малка пи*ка...
хаха Ж 24

6.   Такова животно, като теб не би го взела никоя жена, дори и най-грозната, бедна и гнусна.
Ясно ни е, че е измислица. :)

7.   Евала ти правим брато, нема само жените да ни използват.

8.   Tи честно си болен, как може да даваш такива надежди на момичето, което без друго е явно доста търпеливо да издържа търтей като теб и семейството ти. Защо добро момиче като нея се е хванала с Боклук като тебе? Защо не се научиш да я обичаш такава каквато е? Харесва мургави, с големи цици. Ами айде сега остави момичето да си живее живота и да намери по-достоен и истински МЪЖ, а на хлапе като теб, за когото само обвивката е важна.
Не носела грим толкова ли е важно за теб, нима е по важно от грижите, които горкото момиче полага за теб, очевидно като слугиня, а ти не правиш дори минимален компромис. И си горд, че те издържа и лъжеш родителите си. Като толкова искаш хравива и намазана ОВЦА излез пред блока и ще видиш 10 клонинга, избери си една да ти харчи всичките пари, да живее при теб и съжалявай после за това, което си имал и ти гарантирам ще изгубиш. Момичето ще намери човек, който ще я цени много повече от теб!
Belle

9.   Такива като теб заслужават да останат сами завинаги!!

11.   Не я заслужаваш!!!!

12.   Инвалид! Да не дава Господ...

13.   Много хора ще те наредят тук, но аз няма да съм от тях. Знам, че човек не може да си избира кое да го привлича сексуално и кое не. Аз самия съм в подобно на твоето положение, защото до себе си имам най-добрата и грижовна жена, която ме обича лудно, но не ме възбужда сексуално защото не е мой тип. Не е грозна даже изобщо и за повечето мъже е секс бомба, но не и за мен. Има прекалено големи гърди и това ме отблъсква. Също така е мургава, а аз обичам колкото се може по-бели и нежни кожи и да са с изключително слаби дупенца и крака. Щеше да е хубаво да има как да си ги разменим :))))

Моя съвет към теб е да и кажеш откровено колко много означава тя за теб, но да и обясниш по какво си падаш и как би бил най-щастливия човек на света ако тя ходи на солариум и защо пък да не си сложи малко силикон. Кажи и, че го заслужава заради себе си, за да има самочувствие и всички да се обръщат след нея, а не само заради теб. Просто бъди откровен с нея.

15.   Това е същият болен мозък като от "Омръзна ми от курвенските ми номера". Жалък си , братле. Иначе хубаво пишеш.

16.   ХАХАХА авторе Аз съм ЖЕНА и мога да ти кажа че няма такава ЖЕНА, явно си измисляш, но ако има какво да ти кажа :) добре си се подредил незаслужено бих казала, а и каква е тази чена нещо не и е наред а и много сте ми странни комплексарчета като тебе, в този сайт гледам много са навъдиха и сега една жена като е НАПРАВЕНА демек нагримирана, солариуми, силикон туй онуй хоп минава в графа :ПРОСТИТУТКИ, а от друга страна ако е естествена и се държи като нормален човек хоооп в графа :ГНУСНИ накъде сега

17.   Прилича на измислена иторията, наистина.
Ако пък е истина, какво да коментираш - последният абзац казва всичко. Написалият тази история е пълен боклук.

Авторе, оставаш си боклук и в двата случая - и при истинска и при измислена история. Ако е истинска, ясно защо, ако пък си ч измислил - значи си някакъв недодялан смотльо, който си мечтае за описаното и който би захвърлил всичко заради слабоумието си,. описано в последния абзац.

18.   Ти си мъж без грам достойнство! Аз имам приятелка и никога не бих позволил да плати сметката в заведение,а камоли да ми купува подаръци за повече от 20 лв. Не ползвай жената, жиголо такова!

19.   Ако някога те видя и по някакъв начин те разпозная с удоволствие ще ти изтръгна топките и ще ти ги сервирам на омлет... Ба*ти бездарника, що за тъпак си ти, пълен материалист и чревоугодник... Дори не знам как може да имаш приятели... но щом са ти приятели най-вероятно са същите мухъли като теб...

20.   Не заслужаваш момичето. Това, че жената те обича не са привилегии :( дано си намери някой по-добър

21.   Боже, боже... да се смея ли, да плача ли. По принцип явно и сам осъзнаваш, че си мухьо. Но пък от друга страна не е виновен само който взима, а и този който дава(старо народно клише). Намекни й какъв тип жени ти харесват. Кажи, че си падаш много по направени мацки. Нека започне да ходи на солариум. Не й купуваш подаръци, но може по тактичен начин да й вземеш ваучер от някой козметичен салон, който да включва солариум и някоя друга процедура за камуфлаж. Подари й козметичен несесер с гримове вътре- фон дьо тен, руж, червило, спирала. Все ще ти се откъснат от сърцето 50-тина лева(минимум). Явно тя има възможности, ако са достатъчни поразпитай я какво й е мнението за силикона. И ако, наистина държи на теб и не те зареже, сигурно ще усети намека и ще вземе мерки.

22.   Кое и е гнусното бе?? Че ти чисти, готви и те издържа ли??? Такъв неблагодарник не съм виждала.

23.   Aко я обичаш колкото и грозна да е ще ти е приятно в леглото :)

24.   Мамино синче. Ей такива жалкари като теб заслужават да си умрат сами.
Жената се разкъсва за него, тоя харесвал с големи цици и стегнати задници. Жалкар. Чиста мъжка пу*ка. Невъзможност да издържа семейство... всичко му е сервирано и пак недоволен.
Дано мацката си срещне мъжкара, който ще си бъде за нея.
Гнус ме е от такива лекета... дано Господ не позволява на такива неблагодарни педеруги да се раждат!

26.   Ти какъв мъж си бе жена да те издържа, не те ли е срам поне малко бе? Ти си пълен сопол, да ти готви, да ти прере сметки, да ти плаща и от горе на всичкото недоволстваш, тебе трябва да те е гнус от самия себе си е такива като тебе нищо не заслужават.

Rebel

27.   НЕБЛАГОДАРНИК! ... Какво повече от това искаш?? !

Тя е идеалната жена, само се чудя как е можала да избере точно теб.... Дано си намери някой истински мъж..

30.   Честно ли? Отвратителен си! Горкото момиче, дано навреме осъзнае що за плюнка си! :)))

0ne in a mili0n, 19

31.   Съжалявам мъже като теб!! А на жената - ЕВАЛА!! .. Не грима е най - важен!! Порасни!! За какво ти е красива и куха?? .. Радвай се на това което имаш.. докато го имаш, защото скоро ще го изгубиш!! Дано по на време да се осъзнае!!!

32.   Не смятам, че авторът е по-лоша стока от приятелката си. Напротив - тук са се намерили двама, които са в симбиоза един с друг. Момичето го използва, за да има приятел в обществото (може би авторът изглежда и добре), за леглото, защото знае, че друг мъж няма да си намери.
Такава жена обикновенно знае, че безплатен обяд няма. Авторът също. И двамата са един с друг от изгодата, не от любов. Единият е точно толкова лош, колкото и другият и двамата заедно са една лоша двойка, но са двойка. При нормални обстоятелства - нито той, нито тя биха имали половинки.
Авторът поне не си прави илюзии, момичето също. Остава да се оженят, да направят дечица и ще са като повечето май брачни в днешно време - интересът клати феса, а любовта.... тя не е важна.
Безплатен обяд няма май.
Жал ми е за такива хора, но нищо не можеш да промениш. Никой не е виновен. Авторът поне е честен.
Лаура

33.   Ти тъп ли си или да?!?! Не ми казвай, че предпочиташ да си с някаква дрисла със силикон и стегнат задник пред това невероятно момиче. Аз съм момиче също и на нейно място щях да съм те зарязала 10000 пъти, а ти си помисли какво ще изпуснеш!!! глупак.

34.   Aми не се отказвай.... бъди си проститутка... ЗАРА 36

35.   Такива "мъже" като тебе ме отвращават. Чиста проба долнопробен използвач. Само се надявам жената да ти бие шута - ама хубаво, със засилка. И дано те заболи. А после хвани някоя силиконова солариумка и тогава се готви да плащаш сметки.

37.   Писано от жена и за раздел 'Измислени истории' :)

Soul

38.   Теб те е гнус от нея. А мен ме е гнус от теб, без да съм те виждала даже, неми и трябва. Гнус ме е от това, което чета. В всеки изминал ден се чудя толкова ли не останаха свестни МЪЖЕ. Ако историята е реална мога да ти кажа, че имаш нещо ценно до теб но не го оценяваш. И защо свестните момичета, ве попадат на неподходящи.
Защо не отидеш на вън да си хванеш някой клоун, с уста на паток, най-големите силиконови гърди, и як задник, два тона грим зад които грим се крие коренно различно лице, два тона фон дъотен, изкуствени мигли, скъпи парцалки, токове 20см... И това същесво мислиш ли че ще прави това което жената до теб? И най-вече да и харчиш ти парите а.
Казах каквото казах, но тази история е измислица според мен. И въпреки това се изказах, защото наистина съществуват такива"мъже"Като автора.

39.   Ама защо така го нападате не мога да разбера. Значи ако го беше написала жена нямаше да звучи толкова гнусно. Дори някак разбиращо всички биха го приели....
Отделно и аз имам чувството, че това е история написана от жена. Иска макар и анонимно и виртуално нейния използвач да бъде нахокан :)

40.   Как така "те отвръщава ", но "не можеш да се откажеш от привилегиите"? !? ! Това да не е компютърна програма? Нали се сещаш-удобна евтина, ама не те кефи? !
Аз също имам такава приятелка (мъж съм). Е, не точно такава, ама имат общи неща. Моята любима също ми прави сандвичи и готви много вкусно (но разбира се, не ми изпълнява прищявките-не ми е слугиня). Дава ми и много хубави съвети, абе въобще-супер е.
Аз си падам по по-нежничкото-бяла кожа и стегнато, слабо тяло. И приятелката ми е точно такава. Във леглото няма претенции-все ме пита дали аз съм добре и така.

Извода е-при всички случаи-ти си боклук!

41.   40, не виждам, какво общо има твоята приятелка (по вкуса ти), с тази на автора (от, която го е гнус).
Ти си си харесал момичето, взел си си го. Нямаш проблем.
Авторът също няма. Може да не му харесва жената, но пък има придобивки. При жената е също така - може и тя да иска да е с успял и работещ мъж, но знае, че не може да получи такъв, защото е неатрактивна.

И двамата се търпят, заради интересите си. Единият - заради удобството и парите, другият - заради секса, да не бъде сама, да има някакъв социален статус като обвързана жена.

И двамата са еднакво виновни (невиновни) и отвратителни (неотвратителни). Въпрос на гледна точка.
Трагичносто е просто, че такива хора създават семейтсво, деца, после реват по форумите... , децата им също...
Лаура

42.   Ако историята не е измислена нека и автора да напише някой коментар :)

43.   До Автора и до номер 13:
След като тези жени не са ваш тип, как така изведнъж сте с тях за приятелки?
Според мен проблемът е че са прекално добри с вас и се чудите какви да ги измисляте.
За това една жена не трябва да е перфектна. Колкото и да си перфектна, все ще ти намерят недостатъци.

44.   Защо си с тази жена???? Ааа, дааа... сетих се, защото наготово е най-лесно, защото си използвач! Имаш ли изобщо някакво достойнство, чест... или може и да не знаеш значението на тези думи! Момичето всичко прави за теб, а ти за нея? А?
Ако си човек намясто щеше да си намериш работа или поне да помагаш някак си. Нямаше да приемаш подаяния, че дори и на вашите да даваш! Аз съм мъж и НИКОГА не бих приел подаяния, от когото и да било, колкото и да съм закъсал!

45.   И какъв ти е проблема? ! В крайна сметка за всеки успех се изискват жертви и компромиси. Преглъщаш факта че не те привлича и правиш секс с нея в името на парите! Ако някой се интересува как се чувства мъжка проститутка... темата е писана от първа ръка! В интерес на истината късметлия си, не мислих че съществуват такива момичета. А и цвета на кожата и външният вид са от онези поправимите неща, за разлика от сърцето :) И сигурен ли си, че това не го сънува??? Както и да е.. ако все пак това е истина, момичето все ще се осъзнае и ще намери някой, който ще поглези нея и ще се влюби в цвета на кожата й!!!

46.   от автора

Да не повярва човек, толкова злобни жени да има,
какви изказвания само,
аз какво съм виновен, че приятелката ми угажда? хм
и защо вината да е в мен, че са и малки цицките, хм
гнусно бе хора, като копченца от балтон на клошар,
бутоните на джобния ми транзистор са по-големи,
пита ли ме някой как се възбуждам от тия значки дето ги е лепнала на бялата кожа?

И моля недоклатени неатрактивни жени да не взимат участие, мерси

47.   Авторе, разбирам те, но тогава не разбирам, защо си с нея, когато не ти харесва? Не, аз казах също горе - тя е поне точно толква виновна, колкото и ти - проституира се по друг начин - за да те задържи е станала твоя прислуга и дащна касичка.

Какво мога да те посъветвам - ами стани финансово независим и бъди с жена, която ти харесва. Или - оцени достойнствата на приятелката си, но и помогни да се разхубави. Ако е пълна - отведи я на фитнес, нека една вечер да не ти е чистачка, кажи ?, че искаш да се храните здравословно, ако ТЯ се чувства комплексирана от гърдите си, отиди с нея при хирург, отиди при фризьор, помогни ? с избора на дрехи...

От всяка млада жена може да бъде направена, ако не красива, поне хубава и поддържана жена, но няма това как да стане, когато си я направил Пепеляшка и Черноработничка.

Помогни на момичето да си стъпи на краката, но бъди сигурен - една хубава жена, едва ли ще иска да бъде с мъж като теб. Всяка жена, която има алтернатива, ще избере друг!

Лаура

49.   46 НЕ Е АВТОРЪТ!

50.   Ти не си човек, ти си мекотело, паразит, който е способен само да "смуче" от другите - и най-грозното е, че даже не те е срам да го обявиш на всеслушание.
Като пишеш, че харесваш жени с тен, хубави гърди и телосложение, не се ли замисляш, че и тя може би харесва стабилни мъже, с добра работа и доходи, а не някакви хрантутници, за които да се грижи и в бездруго трудните времена, в които живеем?
Жалък си, надявам се много скоро тази жена да разбере, че си няма работа с мъж, а с някакъв дармоед.

51.   Авторе, дано баща ти не се изказва така за твоята майка, че не ми се мисли просто.

52.   Авторе, единствените жени, чиято компания заслужаваш, са Левислава и Десислава. Ако не ти харесва невероятното момиче, което имаш до теб, си вземи някоя силиконова мърла, която не може една филийка хляб да си препече, пък какво остава за чистене и други такива... само че преди това гледай да се запасиш с голяма банкова сметка, че иначе личността ти едва ли ще я впечатли с нещо...

53.   Леле какво направихте бе хора с бедния автор! Че е мухльо - то е ясно. По-точно е да бъде опреличен като жиголо. Обаче като не го възбужда какво да прави човека? Друго си е напращяла мацка, с обло и сочно дупе и с големи, стегнати цици нали? Е, няма пълно щастие и това си е.

54.   Абе брато, ти с какво ни занимаваш бе! Ако не си разбрал, каква е разликата между бакалница и театър, има достатъчно добри примери в българската литература от миналия век! Обаче, нали не го виждаш сериозно да говорим, дали е по - добре да имаш жена до себе си всеки ден или дали да ядеш сирене всяка вечер!

55.   Авторе, излагаш се. Не се ли чувстваш поне малко благодарен на тази жена? И поне от хорски срам кажи, заради едните цици ли не я уважаваш?

56.   Авторе, Лаура и № 40 предполагам пак я тя- са ти дали най- верните мнения... чисто жиголо си, ама тиси го знаеш, няма нужда да се повтаряме, ама и тя къде й е акъла... вие взаимно си черпите един от друг ти от нея финансово и й топлиш леглото, тя да не е сама сред обществото и ужким има МЪЖ до нея, ти и ядеш парите. Купила те е и нямаш изход. и сега да ти кажа... познавам такъв като теб.... не работи, издържат го, ужким уважава жената до него, и незнам си какво още-да ама не, на няколко пъти е искал да се махне, да избяга но явно няма къде иначе е готов да я зареже, е нали я уважава, нали много работи и тнт... неееееее, не ти стиска да си МЪЖ, а тя да бъде ЖЕНА... търкулнало се гърнето и намерило похлупака и двамата са един дол дренки. Тя те купува, а на теб не ти стиска да си мъж

58.   До автора: Аз съм от мацките които са ти по-вкуса като външност, само че най-вероятно никога не бих ти обърнала вснимание. Просто харесвам друг тип мъже като характер.
Човек не може да има всичко в този живот и всяко нещо си има предимства и недостатъци. Щом си се хванал с това момиче, значи нещо те е привлякло в нея. Другото е, че ти може да си имаш тип, но ако си влюбен в една жена хич няма да ти пука какъв цвят е кожата И.
Не на последно място, според мен ти си мъж към който трябва да се отнасяш умерено зле просто защото така ти харесва. Когато са добри с теб ти на подсъзнателно ниво се мислиш "Тази я покорих, не ми е по вкуса"
Типично за простите хора с просто устроен начин на мислене или просто на невлюбените.
Пожелавам ти да си намериш мургавичка леко дебелогъзеста и цицореста приятелка без апартамент, образование и стабилни доходи, която да ти се качи на главата, да видиш тогава как е от другата страна.
Не ме разбирай погрешно не казвам, че си виновен, че сегашната не те привлича, виновен си защото я лъжеш, а повярвай ми всичко на този свят се връща.

1-50 от 88