Когато просто те забрави...
Животът на всеки човек е труден, няма значение дали е богат или беден. Всеки си има своите проблеми, своите трудни моменти.

Понякога си мислиш, че без един определен човек не можеш да съществуваш, не ти се живее, но след време разбираш, че не си е струвало, да се жертваш за тази даденост. Не си е струвало страданията, защото този човек не те е обичал толкова силно, колкото ти него.

Любовта не може да е силна, ако е еднопосочна, не може да съществува, защото след време се превръща в омраза, ненавист, разочарование.
Лъжи винаги има в една връзка, не мисля, че това е грешно, но е непростимо, когато са те лъгали за чувствата си. Затова човек трябва да е силен и да се бори.

Както вече написах, любовта не може да съществува, ако е еднопосочна, затова и следва раздялата, което е най-разумното за момента. Но постъпката от страна на човека, който си обичал е прекалено жестока, ако той още на следващият ден се забавлява с друга/и, ако просто спре да ти обръща внимание, ако изведнъж те заличава от живота си.

Как бихте се почувствали, ако въпреки това обичате този човек?

Трудно ще ви е, ако все още го обичате, ако все още не можете да го забравите, но ако му простите този ще се въртите в кръг, ще ви лъже, ще ви заблуждава, ще страдате отново и отново.

Понякога си мисля, че имам само него и съм готова на всичко пак да съм с него, но е безсмислено да се продължава, затова трябва да бъда силна, строга към чувствата си и да го залича, както той мен.

Разочарована съм от първата си истинска любов, знам, че не съм единственият човек, който преминава през това, но е тежко, когато си играят с чувствата ти и знаейки как се чувстваш те зачитат за нищо и те заменят за първия срещнат човек.

Не знам защо го написах, може би имам нужда от това някой да ме разбере, но не знам дали ще има такъв.

Коментари

1.   А ти разочеровната, какво направи за да разбере той, че си искренна!
Вие жените намирате косури само-а не се виждате колко сте жалки, продавате се за две чаши уйски, или един грам някакав си наркотик.
100 сте такива всичките.
До сега не съм попадал на искренна жена, такава която няма да изпадне в интриги и ще играе играта открито.

Гола вода сте<затова, с моите си пари ще ви купувам.

2.   1. Щеше да ти отива повече, ако не беше написал нищо, че в моите очи само се изложи. Купувай си, но щастието не се купува с пари, нито любовта, а без тях много ми е интересно какъв пропаднал живот живееш. Със здраве.

3.   Ами не виждам проблем. Двама тръгват, не се разбират, късат. Не виждам, защо човекът трябва да не бъде с друга, СЛЕД като е скъсал с теб. Взимай пример и гледай само напред!

Лаура

4.   Безличната си ти. Ако невярваш прочети какво си написала, даже и той не ти обръща внимание!
Даже нямаш сили да го зарежеш_просто си слаб човек, ако не го направиш_няма първа любов, това го има само в приказките!

С здраве

5.   N1 ти си въздух под налягане. Изпусни парата. (не съм авторката! )

7.   "Когато просто те забрави.. " забрави го и ти. Действа безотказно :)
Номер 1, ако това са жените в обкръжението ти, твой си проблем. А за да твърдиш такова нещо за всичките нас, би трябвало да имаш или страшно много опит (което не говори ососбено добре за теб, но освен това е и леко невъзможно), или трябва да си много повърхностен (което обяснява обкръжението ти)
Лола

8.   Авторке напълно те разбирам... колко неща истърпях заради него колко неща съм направила... и дори хиляди пътя съм се унижавала с надеждата че той ще разбере че найстена го обичам, но не се получи. Аз му давах любов, ласки, топлина и всичко онува за което хиляди момчета си мечтаят, но в замяна получавах обиди, сълзи и много разучерование, но вече се уморих и спрях да го търся с надеждата че поне малко ще му липсвам и ще ме потърси, но него прави игнолирал ме е напълно а аз страдам ли страдам. "любовта е като песен, но няма песен без край".
(извинете за правописните грешки).

9.   Аз също те разбирам и те подкрепям. Взела си добро решение - правилно. В момента търсиш за какво да се "задържиш", за да не се обърнеш назад. Сърцето обича по инерция още известно време, след като разумът и гордостта са те предупредили, че няма смисъл.
Ти си много силно момиче. Прегръдки от мен!

10.   Когато си обичал истински не можеш да се откажеш лесно, може би това ме прави слаба, но не съжалявам, че изживях и тази страна на любовта. Спряла съм да го търся от доста време, но не мога да го забравя, обидена съм, чувствам се отхвърлена.
№1 много ми е интересно на колко години си 15-17, пубер, който го дига на всяка ПОЛУ-гола снимка?