Флирт съвети
1. Потърси очите му/й
Ако наистина харесваш някое момче/момиче потърси очите му/й. Ако той/тя отговори на настоятелните ти погледи, ще знаеш, че също проявява интерес и ледът веднага ще се разтопи.

2. Покажи увереност
За да спечелиш точки прад някого, трябва да излъчваш увереност. Бъди открит/а и свободен/а,но не й арогантен/а. Момчетата си падат по момичета, които знаят какво искат.

3. Усмихни се
Когато се усмихваш, показваш на обекта на своите желания, че проявяваш интерес. Момчетата се чувсват магически привлечени към момичета с позитивно излъчване.

4. Започни разговор
Заговори го/я, без да се стесняваш. Едно кпотко Здрасти, Как си? в повечето случаи е достатъчно, за да започнеш разговор.

5. Без заучени свалки
Това което никога не работи са тъпите банални заучени свалки! Те автоматично свеждат шансовете ви за успех до нула.

6. Използвай приятелите си
Понякога е добре да използваш общи познати, за да установиш контакт с този, когото харесваш. Те могат да кажат по някоя добра дума за туб.

7. Не се отчайвате
Ккогато наистина сте хлътнали, определено си струва да се бориш за съкровището си! Но ако дори след многоброини опити, с този човек не се получава нищо, не се отчайвайте! Все някой ден ще ви провърви късмета!

Коментари

1.   Много ми хареса, но има малко грешки :).

2.   Браво на този който е решил да пусне тази статия. Ще я следя с интерес :)

3.   (не съм автора)

1. Внимавай дали той/тя се опитва да те докосне по "случайност".

2. Ако не знаеш дали тя ( незнам дали е така при мъжете ) има интерес към теб, докато си говориш с нея, тайно й погледни стъпалата, ако са насочени към теб, значи се интересува от теб ( момичетата насочват стъпалата към теб несъзнателно, когато се интересуват от теб ).

3. (Пак незнам дали е така при мъжете) Когато сте близо един до друг, ако тя иска да те целуне, често ще ти гледа устните.

4. Ако зениците и дишането й се уголемят/разбърза, значи си пада по теб (доста).

5. Когато не знаеш какво да кажеш, вместо да се чудиш, почни да говориш за неща, които на теб ти харесват. Каквото и да е. В рамките на приемливото разбира се.

6. Внимавай докато си говорите, какво прави момичето. Ако те гледа само в учите, темата е достатъчно интересна за нея ( или просто иска да ти се нахвърли ). Ако постоянно си играе с косата, или пръстен или гривна, значи е нервна (пак на несъзнателно ниво, но все пак има шанс да е нервна по съвсем различна причина, не за да не се изложи )

7. Ухание. И двата пола много обичат половинката да ухае много хубаво ;)

-Death_Blade ^

4.   Глупости. Пълни глупости.
От къде наскачаха тия торби с лайна в тоя сайт? !!

5.   Към 4 -Е все пак автора припомня неща, които всеки би трябвало да знае, но чак до глупости едва ли стига.

-Death_Blade ^

6.   За първото не съм съгласна. Какво значи да отговори на погледа ти? Зависи от ситуацията. Например мен ако ме зяпа някой постоянно, бих го погледнала, но не за да "отвърна". Бих се зачудила каква е причината да ме гледа.

7.   Очевидно е че автора не е толкова опитен, стига сте му се нахвърляли, той иска да ви помага, вие му се карате. Ако искате 100% точна тема за как се флиртува и какви са знаците, ще взема 10-15 мин и ще я напиша.

-Death_Blade ^

8.   Аз съм съгласна с номер 4

9.   -Death_Blade ^ каза: "Ако искате 100% точна тема за как се флиртува и какви са знаците, ще взема 10-15 мин и ще я напиша."

Добре, чакаме те!