Съществувам ли в плановете му?
Опитвам се да разбера дали ме обича? Казва "Да"? Аз обаче не съм сигурна.

Мисля, че е силно привързан, но не ме обича.
Влагам ли аз повече от него в нашата връзка?
Защо предпочита да води дела за децата ни вместо да се ожени за мен? Защо предпочита съквартиранта си вместо мен? Лоялен към другите, не към мен.
Лъже се, че ме обича. Мисли, че е така, но не е.

Ставам все по-сигурна.
Чувствам се дистанцирана. Не разбира, че е нещо е важно за мен, когато му кажа, че е така. Или не иска, може аз да не съм достатъчно важна.

Съществувам ли в плановете му?

Коментари

1.   Да, определено си в плановете му, щом е с теб, но нещо ми се струва, че преиграваш.

Искал да води дела, вместо да се женел за теб?

Какво женене те гони, та вие не живеете дори заедно.
Не притискай момчето до себе си, не изстисквай признания за любов - няма начин така да са искренни.

Ако вместо да го преследваш като фрустрирана женичка, отделиш време за себе си - хобита, книги, спорт, среща с приятелки, ще видиш, че той ще почне да те търси.

Внимавай - мъжете най-мразят задушаващите, мърморещите, недоволните жени, които нямат свои живот, извън връзката си и се опитват да им отнемат момчешките неща (футбол, бира, мъжки вечери), опитват се да им налагат свои начин на живот, да ги накарат да заживеят заедно или да се оженят и правят деца.

Точно, когато леко се отдръпнеш и покажеш, че си самостоятелна личност, желана жена, ще станеш интересна за него и той сам ще падне в „капана“. Да го дърпаш насила там - това няма да се получи. Ще станеш поредната досадна бивша приятелка.

Успех

Лаура

2.   Според мен трябва да проведете сериозен разговор какво искате един от друг и дали има смисъл да сте заедно ако наистина те обича трябва да не те пренебрегва ти да не се чувстваш излишна

3.   Много повърхностно описано. След като има неща в поведението му, които те карат да се съмняваш в обичта му седни и поговори с него, така най-добре ще разбереш. Има едно много вярно клише, а то гласи- това, че някой не ни обича по начина, по който ние искаме, не означава, че не ни обича с цялото си сърце.

4.   Здравей, мила! Аз също съм пред тази дилема, обича ли ме не ме ли.. но при нас ситуацията е друга! Въпроса дали съществуваш в плановете му, може само той да ти отговори, разбирам че той не проявява разбиране към теб и не ти обръща достатъчно внимание. От самото начало ли е така, или? Не ми стана ясна ситуацията и за съжаление ми е трудно да ти дам адекватен съвет.. или мнение! Предизвикай ревността му, виждайки, че може да те загуби, вероятно ще върне интереса си към теб... ако му е безразлично, ясно е...
Пламсита 21

5.   Никой, освен него, не знае дали те обича, но твоите съмнения се отразяват на отношението ти към него, той със сигурност го усеща и ако продължавате така, наистина ще започне да се дистанцира. Да ти кажа - мъжете не си падат по жени, които прекалено усложняват нещата. Хиляди въпроси, гледане под лупа, дисекция на поведението - аман! Отпусни се, усмихни се и се радвай на живота. Не си пълни главата с глупости. И ако почне човек да мери с кантара обичта и даването, връзката отива по дяволите. Не прави тази грешка.

6.   Просто му кажи, че искаш по-често да ти показва и доказва обичта си.