Тя е изкуствена, а той я обожава!
Здравйте, от известно време се срещам с едно момче!
Всичко върви добре той изглежда добре, мил е с мен, можем да разговаряме на различни теми без никакви притеснения!

Той е мъжът за мен... обичам го и си имаме доверие!
Но както се досещате за да пиша тук има проблем, е този проблем е бившата му!

Скъсали са преди толкова време, а той все още има нейни снимки на компютъра, мислих си че ги пази като спомен... Докато един ден не го заварих да ги разглежда... да стоеше си там пред компютъра и я гледаше така втренчено, с една ужасна мазна усмивка!
Аз веднага познах че снимките са нейни... попитах го какво прави, а той стреснато затвори папката!
Опита се да ми замаже очите с разни тъпи оправдания, но аз не мога да спра да мисля за това!

Всъщност няма какво да се заблуждавам тя е доста по привлекателна от мен, но е е страшно куха и това е причината да се разделят.
Но явно му липсват големите й ИЗКУСТВЕНИ цици, ИЗКУСТВЕНИЯТ тен, ИЗКУСТВЕНИТЕ нокти и ИЗКУСТВЕНАТА коса!

Това е нелепо тя е като някаква лоша пародия на Барби!
Всичко й е изкуствено, не може да мсили и да вземе решение сама за нищо!
Аз искам да съм нещо повече от това... нещо повече от ходещ секс, който загорелите момченца да гледат с течащи лиги!

Не ме разбирайте погрешно аз се поддържам, но имам малки ЕСТЕСТВЕНИ цици и къси, но добре оформени и лакирани естествени нокти!
Не бих станала жертва на комерсиалното ни настояще дори заради мъжа, когото обичам!

Коментари

1.   Евала! Напълни ми душата, като четях. Не се променяй!
А за него- мисля, че е добре открито да изложиш нещата, като му кажеш, че няма какво да замазва, ами ако те обича( или уважава), поне да се изправи срещу теб и да ти каже истината. Това наистина е болезнено, и аз съм преживявала подобно нещо, особено ако те сравнява с фалшива куха кукла....

2.   С това си изказване.. не си паднала много по - далече от нея.
Явно и ти си куха щом си падаш по такива момченца :) нищо лично, даже и не те познавам..

3.   "Той е мъжът за мен... обичам го и си имаме доверие! "
"Опита се да ми замаже очите с разни тъпи оправдания, но аз не мога да спра да мисля за това! " ХА! Доверието е някак непълно, ама защото има връзка става още по-съмнително! Аз пазя снимки на мои бивши, гледам си ги когато си поискам и си мисля, че когато съм с момиче то трябва да е наясно че аз също имам минало и бивши, както и тя... Миналото е част от мен! Аз нямаше да бъда себе си, ако нямах минало, както и всеки един човек без натрупано известно миниатюрно количество мъдрост от преживяните моменти. Аз лично го правя, защото съм запазил само красивите моменти, обичам ги като приятелки всичките, но нищо повече. Знам, че никога няма да бъда с тях, защото не сме се чувствали добре заедно, имало е някакви спънки и т. н. т Трябва да успееш да дадеш свобода на човека, когото обичаш! Тогава дори и да направи грешка, ще я сподели с теб и ти ще разбереш дали е твоя човек... Искрено се надявам на повече усмивки от ваша страна :)

4.   Явно бившата става само да я гледат на снимка. :)) Я не се кахъри. Да не вземеш да провесиш нос или да му се цупиш. В крайна сметка тя е зарязаната, а ти си с него. Щом е с теб, значи те харесва.

5.   Продължи да бъдеш себе си и намери мъж, който харесва малки цици и естествената красота - като се събуди до тебе да те познае. Това е живот под стрес - голяма част от времето да си заета с поддържане на такава "красота" заради някой си. И пак не е гаранция, че ще му се прииска ново "Барби". Животът достатъчно стрес ни стоварва за къде по-сериозни неща. А и модното не винаги е хубаво. Поне в очите на естетите.

6.   Еми кво да ти кажа приятеля ти тр да е доста кух за да се зарибява по няква изкуствена кифла след като има естествено и добре поддържано момиче (жена) не ти знам възрастта, но той тр да е доста повърхностен аз лично съм ценител на естествената красота ако те обича ще я забрави ако не само ще те разиграва че може и да ти изневери с тая кифла ако продължава зарежи го ;)

7.   А сега де... Как тя глупавата успява да постигне целите си и да покори мъжа който иска а ти умницата обираш трохите останали от такива като нея :-) Маи проблема ти е че очакваш мъжете да търсят това което ти предлагаш ///което не е много умно/// а тя гледа какво се търси и го предлага ///което е доста по-умно// и така тя винаги ще печели :-)... И накрая излиза че всъщност тя те превъзхожда с ум защото знае как да се пласира което е нещо супер важно в тоя живот

8.   Според мен, не си права. Всеки, дори обвързаният мъж, има право на лично пространство. Не може да окопирваш мислите му.
Знаела си преди да тръгнеш с него, че не е девствен и си е имал приятелка, тогава защо се гневиш?
Ако го беше хванала да гледа порно (а той гледа, няма начин), какво би сторила?

Самата ти казваш, че това момиче било много под теб, ами държи се тогава на ниво. Всеки може да твърди, че е еди какъв си, но поведението - това е важното, а твоето е пълна излагация. Трябваше да запазиш достойнството си, да почукаш на рамката на вратата и да се държиш така, сякаш нищо не си видяла.

Дай малко лично пространство на човека до себе си, защото иначе ще го загубиш.

Ако страдаш от комплекси и не се чувстваш достатачно атрактивна, бори се с тях, но със злоба и мания за преследване, нищо няма да постигнеш!
Ако е искал да бъде с нея, ако тя е ЗА НЕГО по-атрактивната, нямаше да е с теб. Ако това не ти е достатачно, по-добре скъсай и си хвани девствено момче, което няма бивши приятелки с по-големи цици от твоите, дълги нокти и коса, макар и изкуствени.

Лаура

9.   Добре написано :) това че й гледа снимките не означава че би се върнал при нея може би просто си припомня завоюваните вече територии!

10.   Аз пък познавам човек, който бе разведен със жена си, но все пак държеше нейна снимка в колата си. Когато го попитах, защо го прави след като буквално я ненавижда заради нещата, които му е сторила той ми отговори: "Защото всеки път, когато погледна тази снимка си повтарям: Не прави тази грешка отново! "Ето ти още една причина твоят приятел да държи снимки на бившата в компютъра си.

11.   Изревнувала си и те разбирам. Но най-вероятно нямаш основание. Той сега е с теб, не с нея, нали така? Имай малко повече самочувствие и недей да говориш с него на тази тема, защото ако му кажеш нещата така както си ги написала тук ще изглеждаш смешна в неговите очи. Вече ако започне да те сравнява с нея, тогава може да преосмислиш връзката ви. Но не си написала такова нещо.

12.   Споко, и аз често гледам снимки на бившия си и си мисля едно :" Как можех да бъда с теб ? " или " Какво ти харесах, бе?" и подобни такива. Несъмнено никой не би се почувствал добре в тази ситуация и напълно те разбирам за реакцията ти. Не се самонавивай излишно, мисля че няма повод за притеснение...

13.   Разбирам те мила! Наистина го обичаш, но просто трябва да се примириш, че няма смисъл да продължаваш да се тръшкаш за него. За повечето мъже- жените са кукли на конци, той ти е доказал именно това. Защо я иска? Защото всичко в нея е изкуствено и тя е поредната кукла барби? Отдавна никой не цени истинските неща у един човек. Ти си се съхранила, за което браво! Но не се превръщай в поредния к*рволяк само за да му угодиш. Съвсем скоро ще разбереш, че не си е заслужавало:).

14.   Аз лично си пазя ужасно много папки със различни снимки. Обикновено от разни събирания и излизания с приятели. На някои от тях има и бивши гаджета. Понякога си разглеждам снимките, попадам и на тези с гаджетата, но това не означава, че изпитвам някаква носталгия или пък чувства. По-скоро просто си разглеждам снимки. Не ревнувай чак толкова. Въпреки, че те разбирам много добре. И моя приятел си пазеше цяла папка с десетки снимки на бившата му, а аз ужасно се дразнех. Защото не бяха общи снимки като моите, а само нейни. Но всеки си има минало и твоя приятел също. Явно има някаква съществена причина в настоящето да не е тя, а да си ти. Горе главата и бъди с повече самочувствие. Защо пък мислиш, че е по-хубава от теб? !??

15.   Просто си изревнувала. Недей да се сравняваш и да търсиш котвички в твоя полза пред нея...
Това говори за някаква комплексираност.
Гледа й снимките - праз голям. Тя е част от миналото му, има спомени с нея, може с нея да е правил неща, които никога няма да му се повторят или си мисли, че няма. Може и да я гледа, за да си припоми колко куха е била, че е само една външност, може нещо конкретно да го е накарало да й разглежда снимките. Един приятел така чу, че бившата му е станала голям парцал (не че не беше, ама той като беше с нея, беше сляп) и си каза "Ми, да аз си го знаех преди.. " Смисъл... може да й е гледал снимките, за да си докаже нещо - варианти много.
Ти недей да се сравняваш.. ок?

16.   Тъпо е да наричаш момиче което не познаваш - "кухо"
Аз нямам изкуствени нокти, не винаги си нося удължената, но и без нея приличам на Барби. Да се самоубия ли? Изключително комплексарско е да скачаш върху нея, при положение, че тя най-вероятно не досажда.
Поблемът е в него. А и мъжете обичат изкуствените неща, макар и старателно да твърдят обратното. Има и изключения разбира се.
Освен това съм на мнение, че няма мъж, който да се погнуси от един страхотен наистина дълъг но не прекално изкуствен френски маникюр, разбира се добре направен. Напротив повечето мъже ги възбужда.
Не казвам, че трябва да се разхождаш с изкуствена коса, изкуствен тен, изкуствени нокти, лещи и мигли. Просто всеки може да намери някакъв баланс при който изкглежда и се чувства максимално добре :)

17.   Позната история :) Съпругът ми се е разделил с бившата преди 8 години, от една година сме заедно, а още не може да се отпусне и да инвестира чувства в мен.. Истински чуВства.. В началото много ми говореше за нея, сега по-рядко, но с болка... Веднъж се разплака.. Честно казано, реагирам бурно на думите мy, в резултат на което ме обвини, че имам комплекси.... Но, съгласете се, че когато партньорът прави коментари относно теглото и фигурата ти, като не в същия контекст, но все пак-говори колко прекрасна била бившата, нещата се натрупват и поставени едно до друго, не са лицеприятни... Поставена до нея, не изглеждам красива.. Не само в неговите очи... Започнах да се съмнявам дълбоко в своите качества и мисля сериозно за развод... Не е въпрос на комплекси, а въпрос на запазване на самоуважението ми... Опит за това... Когато един мъж живее с поглед, обърнат към миналото, няма причина да вярваш, че нещата ще се получат... Засега съм зависима материално, доскоро следвах, нямам работа все още... Но когато съумея да си стъпя на краката, ще го оставя.. Това да съм с него беше най-голямата грешка в живота ми... Както и че му позволих да ме унижава, за да излекува собствените си комплекси за малоценност, навирайки ми в очите прелестите на бившата му, която на всичко отгоре го е оставила.. Но нали е била с него, трябва да съм благодарна, че въобще съм се добрала до такъв човек.. Дано никога повече не изпадна в такава ситуация и не попадам на такива хора...

18.   Мъжката гордост трябва постоянно да се подклажда. Недей да мислиш за това толкова много! Погледни как се държи с теб. Това е най-важното! Дали тази мадама е наистина в миналото му и ти си в настоящето му. Това е най важното според мен. :)