Забранената любов...!!!
Здравейте!Аз съм момиче на 17 години и преди година и половина се запознах с мъж на 26 г.Той е женен и има едно малко и много красиво момиченце.Понеже нашия град е малък всички се познаваме и няма скрито-покрито.Започнах връзка с този мъж уж на майтап,но след време се влюбих много силно в него.Той и приятелите му имат голяма слава и име в няшия град и всички им се възхищават.Родителите ми разбраха и се опитаха да ме отделят от него,но не успяха.След време и жена му разбра и започна да ми пише SMS-и да го оставя намира,че тя и детето й са най-важни и прочие.Когато той разбра за SMS-ите буквално преби жена си от бой!Няколко пъти се опитвах да го забравя,като имах връзки с други момчета,но не успявах...А той винаги ми прощаваше...През тази година и половина все едно аз бях негова съпруга-водеше ме на рожденни дни,на купони,на почивка бяхме заедно,на празниците беше с мен....просто прекрасно.Но това неможе да продължава.Обичам го,но ми е жал за тази жена,която го чака всяка нощ и той не се прибира!Ако аз не сложа край на нашата връзка,той няма да го направи,защото (и не ми го казва само той) ме обича много,държи на мен и би се развел ако се стигне дотам.Аз неискам да му разбивам семейството и затова трябва да се оттегля.Но,моля ви,кажете ми как да забраня на сърцето си да бие усилено,когато го види и как да забраня на очите си да го гледат,как да се сдържа да не му се обадя или как да не му вдигна когато ми позвъни.Моля ви,помогнете.....

Коментари

1.   Ако не го направиш сега, ще бъдеш в ролята на жена му после и така нататък с всяка следваща.......защото всичко в този живот се заплаща и има своята цена. Ти избираш дали искаш да я платиш.

2.   Хех, ама и ти си наивна като мен. Миличка и аз така мислех, той много ме обича, той все е с мен, а като казах, че вече не издържам и да избира и познай какво избра - жена си и сина си. Не вярвай на думите, когато го оставях ми се молеше и не само той, а и приятелите му, но после разбрах, че съм се лъгала. Обичам го, но сега сме разделени и се чувствам по-добре. Сега разбрах какво съм изгубила за две години с него - опитай да разбереш и ти!

3.   Разбирам те миличка.Трудно е забравиш човек който обичаш толкова силно.Моят приятел ме заряза 7 седмици преди свадбата.Не ми вдига телефона,не отговаря на съобщенията ми.Недей да се криеш, говори с него на четири очи докато се разберете.Недей да вземаш ти сама решение.Решили сте да бъдете заедно по взаймно съгласие и по такова трябва да се разделите.Много е трудно.

4.   МИСЛЯ,ЧЕ НЕ СИ СТРУВА,ЗА ДА ЗАДОВОЛИШ СВОИТЕ ИНТЕРЕСИ И ЖЕЛАНИЯ,ДА РАЗВАЛЯШ СЕМЕЙСТВОТО НА ЧОВЕКА,ПОМИСЛИ,ЧЕ ИМА И ДЕТЕ.ЗА МИГ СЕ ПОСТАВИ НА МЯСТОТО НА ЖЕНА МУ....Е,КАК Е ?КАК БИ СЕ ПОЧУВСТВАЛА ТИ,АКО НЯКОЯ "ПИКЛА "РАЗВАЛЯ СЕМЕЙСТВОТО ТИ,ЗАЩОТО Е РЕШИЛА ДА ЗАПОЧНЕ ВРЪЗКА С МЪЖА ТИ И ТО НА МАЙТАП.МОМИЧЕ,КАКВОТО БИЛО БИЛО,ТОВА НЕ Е ДЕТСКА ИГРА,КАКТО Е БИЛО ЗА ТЕБ В НАЧАЛОТО ИЛИ ОЩЕ Е.ОСЪЗНАЙ СЕ,ДОКАЖИ,ЧЕ СИ ГОЛЯМО МОМИЧЕ,А НЕ МАЛКА ПИКЛА,КОЯТО ЗА ДА СИ ПОИГРАЕ,РАЗВАЛЯ СЕМЕЙСТВА.НЕ СИ СТРУВА САМО ЗА ЕМОЦИЯТА,ПОТЪРСИ СИ КЪСМЕТА НА ДРУГО МЯСТО!!!

5.   3,права си,говорили сме много пъти по тая тема и все едно и също.А аз и да искам немога да се скрия от него,защото както казах града е малък и се виждаме всеки ден.Много ми е.Вече няколко дни не се виждаме и малко ми олеква.....Незнам,времето ще си покаже.....

6.   Трябвало е да помислиш преди да започнеш нещо с този мъж.Развалила си семеиството!!Питаш ли се как се чувства това детенце?!Понякога заради пикли като теб,които незнаят дали им се пика или ебе,малки деца израстват стресирани и объркани!!!!

7.   Абе развалила му била семейството. Тя да не го е насилвала да бъде с нея, той сам е избрал да си развали семейството, жена му и детето му не са нейна грижа и нямат нищо общо с нея. От къде на къде тя ще ги мисли. Всеки мисли за себе си и за собственото си семейство, а до колкото разбирам тя такова очевидно все още няма. А и хората се женят и развеждат постоянно, всеки човек търси щастието си и душевен комфорт докато го намери. То детето си остава негово, той няма да го забрави със сигурност. Това е моето мнение, а пък какво ще стане, ако ни пише, и ние ще разберем :)

8.   всеки си пази своята територия,аз също съм на страната на жена му,от къде на къде като знае че е семеен ще позволява да се стига до чукане и намеса,не одобрявам

9.   Всички обвинявате или малката "пикла " или заставате на страната на съпругата? А някой запита ли се каква е ролята на "мъжа " в цялата тази история? Мъжа го слагам в кавички защото мен ако питате това не е мъж. Аз много ги обичам такива мухлювци дето си намират една жена, правят и дете и после си хващат по една 17 годишна девойка. Много силни се чувстват като пребиват съпругите си защото са се опитали да защитят по някакъв начин щастието си(както в случая). А същевременно имат за любовници някакви все още неосъзнати момиченца. Не се обиждайте момичета на 17-и аз съм била на толкова,и аз съм си мислила,че знам какво искам. Та мисълта ми е че много по-лесно е да завъртиш главата на едно 16-17 годишно момиченце с два хубави лафа и с обещание за красив безоблачен живот. Пък и тия приказки за развод ако се наложело,някой вярва ли на тези глупости?

Та пак да попитам: кой е черната овца в цялата история?!

10.   За да има трети между двама е вината е в някой от двамата който го е пуснал да влезе между тях ! Но ние сме си такива винаги да обвиним любовника без значение от пола му , а защо ? Каде е неговата вина ? Любовта е сляпа и никой не може да диктува на сърцето си кого да обича ! Защо той да направи компромиса и да страда , нали и той/тя са живи същества като нас , нали и те имат чуства ? А и дали ще се развали семейството не зависи от третия човек , а от този който е направил избора в живота му да има друг човек ! Понеже сме тясно мислещи явно първо трябва да се разведеш и после да си хващаш някой . Само че аз съм на мнение че понякога когато си хванеш любовник може да разбереш всъщност какво имаш и какво можеш да загубиш и тогава си даваш сметка какво точно искаш !!!

11.   Според мен ти трябва да го зарежеш, защото този човек не може да ти предложи нищо освен лъжи. Но дори и да се раздели със жена си ти няма да си по-щастлива с него, защото този човек прилага физическо насилие, пребива жената, която го е дарила с най- ценното- детето, а какво остава за теб. Мисля, че сама можеш да прецениш нещата. Успех.

12.   както каза 6 питаш ли се как се чувства това дете? Баща ми изневери на майка ми със жена на нейната възраст живя с нея 5 или 6 години дори и аз не знам защото от началото не знаех, но като разбрах знаеш ли че сега не мога да вярвам на никой мъж? Помисли за детето това ще остави следа в него докато е живо

13.   В момента имам връзка с женен,с 3 деца,само,че сме доста ,доста по-големи-не изпитвам вина,мисля,че жена му би трябвало да си го задържи при себе си,не е ли така?эфкэ

14.   И аз имах връзка с женен мъж. Срещнах го когато започнах работа. Жена му също работеше там, но беше излязла по майчинство - чакаше дете от него.

Започнахме да се сваляме и скоро нещата се задалбочиха, но в един момент той ми каза че му е гузно заради жена му. Сега между нас още има тръпка дори и чувста дори понякога си казваме колко се обичаме уж на шега, но нищо повече много го обичам, а и немога да го забравя като го виждам всеки ден, но той направи своя избор!

15.   Изневярата няма нищо общо с любовта, а само с дребните човешки сметки. Човек не бива да изневерява на себе си, защото това пречи на вътрешната му хармония. Изневярата е свързана с нарушени обещания, т.е. договорни отношения- ЛЮБОВТА ДОГОВОР ЛИ Е? Склонни към изневяра са всички, които са непълни, които са си скучни и търсят някой да ги развлича, да ги убеждава, че са страхотни, че са неповторими, ЧЕ СА.

16.   Щом след година и половина се сещаш, че ще му разбиеш семейството/ ха-ха-ха, умръзна ти а/. Отдавна мила няма нищо за разбиване. Нормално е човек да се подведе от хормоните си, а редно е да си наложи ограничения с разума. Бъдете мъничко по разумни бе хора! В тези депресионни времена не се тормозете с излишни отрицателни емоции.Обичайте се с разум, не наранявайте чувствата на никого.

17.   Моят бивш вече съпруг също се раздели с мен заради 1 /както някои наричат ПИКЛА/ 10 години по млада от мен, НО аз не упреквам нея, а НЕГО. Тя се е влюбила, това не става по поръчка, просто е подсъзнателно. Може и той да се е влюбил, незная...АЗ го упреквам само в това, че откакто е с нея, не погледна 2 те ни деца, просто ги забрави и никога не пожела да разговаря с мен като големи, зрели хора, да ми каже цялата истина и да се разделим като приятели.

ТАКА,ЧЕ МИЛИЧКА-ГОВОРЕТЕ, ГОВОРИ С НЕГО И НЕКА ТОЙ ВЗЕМЕ РЕШЕНИЕ И РАЗГОВАРЯ СЪС СЪПРУГАТА СИ. Ти трябва да си наясно дали ще бъдете заедно или не, съпругата му неможе да живее вечно в лъжи и изневери. Просто се изяснете и както и да продължат нещата да няма лъжи тайни...нека на всеки от вас е ясно кой какво го чака. И НАЙ-ВАЖНОТО, АКО ОСТАНЕ С ТЕБ, НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ ДА ОСТАВИ ДЕТЕТО СИ

18.   Моля, моля, аз съм жена на 43 години, семейна с 2 вече пораснали деца. Всичко преживях в този живот, и хубаво и лошо, включително и изневярата. Съпругъм ми след 20 годишен брак, и след 10 годишна връзка с любовница реши, че трябва да отиде да живее при нея. Живяха 20 дни заедно и за съжаление или за моя радост се върна при мен. ВЯРВАЙТЕ МИ МИЛИ МОМИЧЕТА, МНОГО БОЛИ. Вярно, върна се при мен и децата ни, работи много, грижи се за всички нас ден и нощ, но някъде дълбоко в мен остана съмнението. Сега след 5 години всичко в къщи е наред, но тази мисъл за другата не ми излиза от главата. Често се сещам за нея и нейното семейство /тъй като и тя е семейна с 2 големи деца/. Много хора ме упрекваха и още продължават, че го приех обратно. Много мислих и плаках, дълго се колебах как да постъпя най - правилно. И накрая взех решение, че за децата е най - добре да бъдем всички заедно. Може би е банално оправдание, но много лесно, бих се развела, по - трудното е да простиш. Макар, че трудно се преодоляват такива ситуации. За мен колкото е виновен той, толкова е виновна и тя. Вярно за любовта няма граници и възраст, но си мисля че всеки сам може да сложи спирачка и да прецени как да постъпи. Така че мили момичета или жени, преди да направите поредната стъпка към семейните мъже, поставете се за миг на мястото на съпругите им, и на мястото на децата им. Ако Вие сте съпругата, как бихте реагирали, колко би Ви заболяло друга жена да ви отмъкне любимия човек, с когото сте се омъжили по любов, от когото имате деца, с когото сте споделяли добри и лоши дни. Боли и не се забравя никога. Бъдете търпеливи, благочестиви и съобразителни. От сърце Ви моля, не разваляйте семейства. Има достатъчно добри, интелигентни и грижливи неангажирани млади момчета и мъже. Вярвам, че всеки има своята половинка,някъде по света. Много е важно всяка връзка да започва и да съществува на честни начала, с голямо доверие и истинска любов. И най - вече без болка за другите. Желая Ви от все сърце да бъдете винаги добри и усмихнати. Вярвам, че всичко се постига с много търпение и обич към хората с които контактува всеки от нас. Всичко добро и помислете си добре преди да направите първата крачка към човека към когото се стремите. Целувки.

19.   Аз искам само да кажа, че той вече не е с жена си, защото се оказа, че и тя през цялото време си е имала друг. Преди няколко дни вече сложиха край на брака си и ако тя наистина го е обичала щеше да се опита да го размисли. Но тя даде много бързо съгласието си. Вече е само с мен.

Не съм и помисляла да го отделям от дъщеря му. Тя всеки ден е при нас, докато БИВШАТА му жена е на работа и на мен ми е приятно с нея. Защото тя е едно малко, сладко ангелче, което не е виновно че майка му и баща му не са се разбирали или просто не са били един за друг.

Дори и сега след като вече разбрахме, че ще си имаме наше дете и вече живеем заедно, той и за миг не е забравил първата си дъщеря. Искам да кажа на всички, че аз се борих за своята любов и я олучих.

Борете се и вие, ако наистина мислите, че той е човека за вас.Пожелавам ви късмет... !!!

20.   Браво, моето момиче. Много умуваха всички - то отстрани е лесно. Пикла си била, а? Как пък никой не допусна, че жена му е пикла? А то - какво се оказа - жената също си имала друг. Направо ще ме уморят! Както и да е - няма нужда някой да е пикла. Всеки си има своята история и своята истина. Няма формула за правилен живот. Само внимавай, леко ме притесни факта, че е "пребил " жена си... Имай едно наум - мъж, който посяга веднъж, много е вероятно да повтори. Само това ме притеснява, иначе - желая ви щастие!

21.   Ами какво да кажа - ако е прибил жена си и жена му го чака всяка нощ - той не я заслужава. За какво е на тази жена да живее с него. А това момиче, което си задава такива въпроси, мисля че все пак има глава на раменете си.
Миличка, май най-добре е и ти и жена му да го оставите - за да разбере че от два стола се остава на земята.

22.   това момиче което споделя за тази връзка е не възможна
и бог е казал не разделяй семейството! НО ТОЗИ МЪЖ за да търси връзка с друга жена значи може би той търси друга връзка иам някаква причина в семейството. Н тази малката да го остави на мира, той никога няма да серазведе за сега, Той си есвикнал да ходи с най различни жени Препоръка на законната му съпръга да се разведе и да го остюви да търси михаля Той така и ще си бъде и за бъдеще АМИН