Самоубийство ?
Никога не съм си и помислял даже, че ще пиша тук, но някой е казал, че са неведоми пътищата Божи...

Така да минем към темата - преди 3 седмици се скарах с приятелката си, разсърди ми се, че съм изпил 2л бира за един ден. На другия ден сутринта я закарах до работата тя ми тресна вратата, но си мислех, че ще и мине. Мина седмица, после две... а аз само седях и гледах снимки в фейса как е купонясвала по дискотеки.

Писа ми преди два дена, че трябва да се видим. Веднага ми стана ясно, че ще късаме - така и стана. Ясно е, че съм виновен - тъпак съм, и е нормално тя да ме зареже.. Лошото е, че аз вече нямам за какво да живея. Знам, че самоубийството не е добър вариант и, затова искам някакси да умра без да се самоубивам. Имам мерцедес - вчера го изкарах на магистралата с 200км/ч.... беше лед пътя и пак ми се размина смъртта, даже и Бог не ме иска.

Как мога да спра да живея без да се самоубивам? Не искам повече да живея, то тва моето е само съществуване

Коментари

1.   Брато имаш мерцедес и искаш да се самоубиваш, мале колко си зле. Дай ми на мен един мерцедес и въобще няма да ме *бе за коя и да е жена. Щом имаш пари не виждам какъв ти е проблема, заеби я тая кучка. А ако все пак ще се самоубиваш свържи се с мен (за мерцедеса става въпрос).
Това последното беше шега ;) :D

2.   Недей да мислиш за самоубийство, животът е един. Помисли за родителите си и приятелите си. Най-добре е да излезеш на дискотека или не знам и аз къде, но излез някъде, където има много хора и ще се запознаеш с ново момиче. Така, има една мисъл"Ако наистина обичаш някого, дай му свобода. Ако се върне при теб ще е завинаги твой. ". Дай и малко време. Влюбените двойки се разделят. И тогава тя ще разбере какво е изгубила. Като не и хареса да е с него, ще се върне при теб. Само имай малко търпение. А ако не се върне при теб и не те обича - заслужава ли си да умреш заради някой, който не те обича? По този начин ще нараниш друго момиче, което те обича. Не бъди егоист и си мисли за момичето, което те обича.
~Кървава победа~

3.   Ох, толкова сте жалки... толкова слаби.. нямам думи.
Да, най-лесният начин да се отървеш от всичко е да се самоубиеш, и да накараш други хора, да страдат за теб, защото ти не можеш сам да си решиш проблемите....

Бялата лястовица

4.   Първо, спри да мислиш че бог е някакъв пич в облаците.
Второ, да ти приемем теорията, че "бог не те иска". Еми замисли се тогава бе, това означава ще не ти е дошло времето, че все още има какво да правиш в този живот. Няма само една риба в морето, няма само една причина за всичко (само за повечето неща ;)). Използвай мозъчето, учи се на еди какво си, и прави каквото би нормално правил, докато не ти дойде времето да си изиграеш твоята роля, освен ако вече не я играеш.

Death_Blade ^

5.   Самоубийството е най-лесната работа! Пробвай предизвикателството да живееш ВЪПРЕКИ всичко и всички!
И си намери сериозно момиче, не дропла която купонясва по цяла нощ по дискотеки, а после пляска всичко в най-малоумния сайт за фукни, клюки и избиване на комплекси, само и единствено с цел да те дразни.

Два литра бира бил изпил! Ами ако беше изпил 20? Смятай - щом от сега така започва, дори и с някаква магия да успееш да си я върнеш, какво те чака за в бъдеще! - не си струва!

6.   Всичко ще отмине. И болката от раздялата също! Дръж се! :)

7.   Много тъпо. Само не излагай на риск други хора, какво е това каране с 200 км. ч.? !? И какво ти е било толкова прегрешението? ! Че си изпил 2 литра бира? Е, и? И сега ще умираме заради 2 литра бира!!?? Ще намериш мацка, с която двамата да си пиете биричката и която да не те ограничава с глупости.

8.   Хайде сега ще се самоубиваш само заради някакво соционално неориентирано момиче. На този свят има и други неща, не мислиш ли?

9.   Момче, вземи се в ръце! Не се излагай. Ако мислиш, че хората ги зарязват заради това, че са изпили 2 литра бира, се лъжеш. Имало е други причини и те не са в теб. Тя си го е искала това. Търсела е и най-малката причина. За разлика от другите хора които ще ти кажат "споко бе брат, има още хиляди жени", аз бих ти отговорил, че не е много лесно да намериш момиче, което да те обича, уважава и цени. Продължавай напред. Живота не е само жени. Ще намериш и друга. Намери си някакво хоби или помисли какво искаш в бъдеще. Нормално отначало ще ти е трудно, после ще ти стане по-лесно. Излизай с приятели, говори с тях. ОТКРИЙ МЕЧТИТЕ СИ И ГИ СЛЕДВАЙ!

10.   Към номер 7- Доста си е забавно да се кара с 200км/ч ;)

Death_Blade ^

11.   №10 Сигурно, но нека е на писта.

12.   От Автора:
Нямам пари не съм тежкар - мерцедеса е 99ти набор....
Карах до Ихтиман и обратно, не съм си и мислил да убивам друг хора, надявах се да занесе в някоя канавка.
Знам колко тъпо изглежда историята ми, ако не беше анонимно сигурно нямаше да я пусна, защото преди и аз самия съм се смял на такива неща. Нямам как да ви го обясня - стомаха ми е свит на топка, от три дена не съм ял нищо. Благодаря Ви за всички съвети, май ще се върна за седмица две при родителите ми щото в този апартамент имам чуството, че стените ще ме смажат. Искам да честитя на всички двойки днешния празник, а аз ще празнувам само Трифон Зарезан

13.   Ти луд ли си за една.... да се тепаш к***и като тая къде те е наранила колкото щеш. Пък да караш с 200 на магистрала е безразсъдно защото други можеш да пребиеш, не мислиш ли..?

14.   Това, което преживяваш, те прави по-силен. Калява волята ти. Струва ли си за човек, на когото не му пука за теб, да жертваш живота си? Тя просто си е търсила причина да те зареже. Намери си нвкакво хоби, за да е зает ума ти. Бъди силен! Не си нито първия, нито последния изоставен. Хората се събират и се разделят. Знам, че е тежко, но трябва да го преодолееш! Самоубийството е най-глупавата постъпка. Горе главата! Гледай само напред!

Ледената кралица

15.   Автора:
Хора аз съм дърт вече на 29 съм вложих 4 години в тая връзка и накрая нулев резултат. Повечето ми познати вече са с деца.... Това не е някаква история на 20 годишен младеж, дет утре ше си хване някое ново гадже. Както и да е, няма да правя глупости - обещавам Ви го, въпреки, че не Ви познавам. Ще си нося кръстта, пък дано някой ден срещна момичето за мен.... Боже колко съм се смял на подобни на мен злетаци. Каква ирония само - явно всичко се връща....

16.   Авторе, не си на 99 години, за да си дърт, а си САМО на 29!!!

Самият факт, че мислиш, че мислиш вложеното време във връзката за загуба значи, че си спечелил. Извадил си дори късмет - има хора, които влагат 20-30 години в един брак например, имат деца и пак са в твоето положение, но не на 29, а на 59 години.

Животът е пред теб. Тепърва ще срещнеш ИСТИНСКАТА любов, ще създадеш семейство, деца и един ден ще се усмихваш знаещо над настоящите си „проблми“. Един ден... сега е просто важно да си стъпиш на краката и да живееш живота си.

Лаура

17.   Както вече казах няма да правя нищо, дано Смъртта ме намери сама? Знам колко тъпо Ви звучи на фона на всички хора, които са болни и се борят за живота си... Сигурное някаква висша форма на егоизъм от моя страна. Утре пак ще се събудя без да знам защо дишам. Времето лекувало - ми а дано е така... Пожелавам Ви на всички да сте с правилния човек и да се цените един друг... Много Ви благодаря за коментарите :)))

18.   Аз също искам да умра, сега пробвам със кока, дано стане. Защо да живеем като няма смисъл?
Поздрави авторке!

19.   Слаб си. За това не можеш да се оправиш. Защото си слаб, и си мислиш че има само една риба в морето, само един смисъл да се живее. И си тъп. За какво се сравняваш с другите? Какво ще получиш? Нищо. Прави каквото си искаш. Самосъжалявай се, защото си по-слаб да направиш каквото и да е друго. Мисли си че не всички им пука, като ще играеш така ролята си.

Death_Blade ^

20.   Здравей пише ти момиче на 24 искам да ти кажа че, много добре те разбирам и аз съм искала да се самоубия заради мъж но повярвай ми след време осъзнавам че неси е струвало горе главата продължи напред трудно е знам давам ти цялата си подкрепа и УСПЕХ В ЖИВОТА.

21.   До автора:

Сега си завладян от емоциите си и затова мислиш така - че няма за какво да живееш. Нормално е, много хора, когато скъсват с някого, особено след дълга връзка, не намират смисъл да продължават живота си. Става така, защото си мислим, че един специален човек може да ни спаси от самотата ни, от празнотата, която чувстваме. Но никак не е така. Във връзките си само временно забравяме тази празнота и изведнъж тя изниква с цялата си сила - при раздяла, смърт, изневяра. Не знам на каква вълна си, как си настроен към живота, като какъв го виждаш, но той е много по-дълбок от това, което е достъпно за очите. Влизаме във връзки, за да се учим, да опознаваме себе си, да преживяваме себе си по различни начини. Ако този начин на възприемане на живеенето те заинтересува можеш да видиш темата 'Пътят на душите', там сме говорили с Рей за това.
От днешната ти слабост можеш да извлечеш много сила утре. Всяко такова събитие носи огромен потенциал и бъди сигурен, че някъде те чака по-подходящо за теб момиче. Ние хората не сме машини, някои се женят по-рано, а други по-късно, така че не се сравнявай толкова с другите, а гледай ти кой си и какво наистина ти е нужно. Всяка промяна сега ще ти се отрази добре, затова измисли нещо ново - запиши се на курс, спорт и т. н. И търси начини да се усмихваш :).

Вярвай в себе си!
Soul

22.   Може би освен, че ти е тежко за нея, си си поставил цели и си направил план. Сега ти се струва, че ако не го изпълниш, няма за какво да живееш. За съжаление май така се получава много често- мислим си едно, на края става друго. Вярно е, че на тази възраст е хубаво човек да се замисля за семейство, но ти наистина си все още млад и имаш достатъчно време да изградиш нова връзка.
Нищо не споменаваш и за причината да се разделите, пиенето на бира си е глупост, най-вероятно. Има ли ли сте проблеми, като гръм от ясно небе ли ти е дошло.... Единственото, което можеш да направиш, е да се опиташ да не мислиш за нея и ако можеш да си намериш някое друго момиче, което е достатъчно първоначално да ти бъде и само в мислите. Дали ще намериш някоя, която да харесаш толкова като бившата, не се знае, но просто нямаш друга възможност, затова не мисли точно за това. Намери нещо хубаво, в/у което да съсредоточаваш мислите си. Много обикновено звучи, но е единственото, което ще и помогне.

23.   Автора: Вчера отидох на работа след седмица неплатен отпуск... Всички колеги ме усетиха, че ми има нещо, само на един, който ми е близък приятел споделих, за какво иде реч, сега пия кафе и отивам пак, нали ми казахте да се разсейвам... Ами помага донякъде, ама като се върна вечерта в нас става страшно пак. Гледам да заспя по-бързо, защото иначе е много тегаво. Всички приятели са ми казвали по един или друг начин, че сме много различни, ама въпреки това продължавах тази връзка. Ще гледам другата седмица вече да излезна на диско нещо ала бала, да се разсейвам. Благодаря отново на всички писали тук ;)

24.   Излизай! Не се затваряй в къщи. Клин-клин избива. Намери си вече момиче, което да е от "твоята черга", (както има един израз).

25.   И аз съм на тва положение, да не ти дреме, щото вярвй сега на нея ме и дреме за тебе. Няма смисъл да се измъчваш с мисли за нея, давай напред.

26.   Изпил си 2 литра бира за един ден и тя ти се расърдила ъъъъъъъ?

27.   Автора:
Хора от познати разбрах, че не бил проблема в бирата, хванала се е с някакъв неин колега. Както обикновено де - жената е като маймунката - хваща втория клон и чак после пуска първия, а аз щях да се убия, заради нея... Сега започва мазалото честно:).... Хора с жени не се занимавайте - опасно е за живота

28.   И все пак ми е мъчно много.... как може да ми пука за такава жена? луд ли съм, че да искам да умра?

29.   не дей, няма смисъл от това, съвсем скоро ще имаш нова мацка, не само го виждам, а го и чуствам, повярвай че това не е бил твоят път, скоро ще си намериш отново вярният път и ще бъдеш щастлив :-/0
Евгения

32.   Ако модераторите позволят ще пусна този линк *** клипа го правих, когато бях обезумял....сега съм с друго момиче и всичко е перфектно... ще живея :)

33.   Браво!!! Това да се чува!

34.   Обзети сте от страх да не останете без момиче. Ще живееш и като и тя те остави, защото е неизбежно, разбира се ще пишете пак такива работи.

35.   Авторе, хич да не ти минават подобни мисли, никой не заслужава да се самоубиваш заради него. Аз също съм на 29 години и в момента съм сам. Не правя трагедии обаче, кефя се на живота и ми е добре.

36.   До автора, душа как ще се самоубиваш за момиче с което се разделяш заради факта, че си испил два лита бира в един ден. Ами и аз съм жена, на 26 години и пия понякога по 2л бира на ден като искам. Няма нищо лошо в това. Това със сигурност не е била причината, а повода да се разделите. И щом си е тръгнала без да ти обясни защо и как, не си заслужава да я мислиш, а не да се самоубиваш за нея. Има много момичета които си търсят момчета точно на твоята възраст.. зрели, момчета които знаят какво искат в живота. Но ти трябва да поработиш върху характера ти. Аз преди седмица се разделих с приятеля ми, дни преди сгодяването ни.. Но това не означава да сложа край на живота и да нараня всички останали хора които ме обичат и уважават. Тъжно е, боли много и ужасно... дъха ти спира, получаваш сърцебиене, търсиш вината в себе си... Разбери, НЕ Е ТАКА! Просто трябвало е да се случи.. Можеби да срещнеш по-добра, можеби тя ще разбере колко те обича и ще се върне при теб.. Успех ти желая! Съвземи се! Живота е дар от Бог, живей го ;)

37.   Виж, не бива да си мислиш за самоубийство, аз съм малка но отдавна имах опити за самоубийство и сега знам, че не искам да умра заради някой а защото не искам да живея. Помисли си много хубаво за това как ще минат нещата...

38.   Самоубийството е егоистично спрямо родителите ти, близките ти, приятелите ти, познатите ти и най, най-вече.. към новите хора които ще срещаш в живота си!

39.   Не, не, не и не! Тази егоистка не те заслужава!