Свети Валентин, а тя има друг в живота си
Преди 10 дни се разделих с човек, който обичам, но връзката ни беше трудна и от 2 години разделени и от разстояние, изпълнена с грозни думи и изневери от нейна страна които убиваxa любовта в мен.

Аз съм моногамен мъж, работя много и винаги съм държал на думата си. Знам че тя ме обича по свой си начин но сега тя има друг мъж в живота си.

Добре ли ще е да напомня за себе си с жест за празника от уважение но същевременно искам този човек да разбере какво е загубил?

Коментари

1.   Не прави нищо, ще изглеждаш жалък

2.   Братле и аз се разделих преди 3 дена с моето момиче, а ходихме 4 години, знам какво ти е... Много добре те разбирам. След като има друг по-хубаво не се занимавай повече с нея, няма да го оцени. Давай напраед колкото и да е трудно... знам колко е трудно:((((

3.   Няма смисъл. По-добре ще е да не признаваш съществуването и! Не за друго, просто ще си изгубиш времето напразно... Най-добре си потърси друга.

Късмет!

4.   Разбирам те много добре.
Като прочетох темата ти се сетих за един откъс от мой любим сериал (ще го запазя в тайна, че да не ми се смеете).

Едни такива двама разделени си говореха, връзката им беше адски трудна и се разделиха, не защото не се обичаха. И мъжът само наблюдава момичето проницателно (на 50 метра от нея). Тя не го поглежда. След малко отива при него и му казва нещо от сорта на: "Престани да ме гледаш така. Нямаш право да ме гледаш така, да разпитваш как съм, имам ли проблеми, справям ли се. Нямаш право да говориш с новото ми гадже, да му казваш да се грижи за мен. Какво искаш? Ако продължаваш да ме гледаш така, заклевам се, ще се върна при теб. Така, че престани да ме следиш и да ме гледаш. "

Не знам дали успяваш да ме разбереш на къде бия. Ти си решаваш дали да направиш някакъв жест. Направи каквото ти казва сърцето. Обаче не се надявай на развитие, на последствия от този жест, защото отново ще влезеш в този кръговрат. За да се разделят двама души, които много се обичат, определено има за какво и това не трябва да се забравя.

Мисля, че това е много символичен празник, личен, а и още ви държи влага. По-добре покажи уважението си и напомни за себе си на друг празник - било то рожден ден, Велик ден или 8март ( който е съвсем скоро ).

Успех
Лоша

5.   ".... и изневери от нейна страна"
заслужава ли жест, човек който те е предал?
ще изглежда като ако някой те наплюе а ти го оближеш с наслада,
бъди мъж с достойнство а не путьо

6.   Благодаря ви за коментарите , като се замисля този човек не ме заслужава , предвид това, което сам правил за него и цялото му семейство, заслужавам истинската обич.