Хомосексуален, но влюбен в хетеро
Здравейте, аз съм на 18 и съм гей.

Постоянно се влюбвам в хетеро момчета и то все борци или практикуващи подобен мъжкарски спорт тъй като само те ме превличат, но проблемът е, че не знам как да преценя дали би станало нещо между нас дори и да е само секс.

Дайте савети как да постъпвам за напред и според вас има ли някакви шансове за връзка или каквото и да е др. вид обвърване. Моля без обиди и безсмислени коментари!!!

Надявам се на готини отговори и съвети които биха ми помогнали. Благодаря ви!!!

Коментари

1.   Не мога да ти дам съвет, но мога ли да те попитам на какво възраст и как реши, че си гей? Не е ли възможно да си например бисексуален? Просто от любопитство питам..

2.   Има специални сайтове за запознанства за хомосексуални хора. Там всеки знае какво търси и шанса някой да се окаже хетеро е малък. Имам познати, които там си намериха половинки и са щастливи.

3.   Послушай 2. Хетеросексуалните мъже те намират за точно толкова привлекателен, колкото ти намираш жените. Уважавай сексуалността на другите, така както искаш ти да бъдеш уважаван. Не се натрапвай, можеш да изядеш и някой юмрук отгоре.

4.   Вие хомосексуалните , нищо лично, но наистина не уважавате ориентацията на другите. Казвате си, тоя е хубав и е мой, ама човекът е хетеро. И това, че си футболист, атлет или женен мъж, не означава, че не си гей или бисексуален - това е най-голямото прикритие. Но да се върнем на темата, гейовете имате много претенции относно външния вид, образованието и т. н., а вие не сте Бог знае какво освен лигави, мършави чикиджии(съжалявам за израза, но е истина)! Има готини пичове от тях, но са много малко, а повечето са като теб - за единия тъп секс!

5.   Благодаря за отговорите :))) иии 4 далеч съм от тези типажи :)

6.   Извинете, администратори, но как тъй сте решили да пуснете коментара на номер 4?? Веднъж аз коментирах с думата ''глупак''но видиш ли, не го пуснахте, този обаче, уоп, ето го на.

Номер 4, надявам се този път да публикуват коментара ми с всичките му думички, защото този номер 4 е пълен идиот с IQ -0.
ПриятелюПриятелке, къде го прочете тва, че повечето хомосексуални са за единия секс и са ''лигави, мършави чикиджии''? Бас хващам, скъпа, че хетеросексуалните мастурбират много повече на какички с големи цици и задници от колкото гейовете мастурбират. Хомосексуален ли си, че да знаеш кво искат и какви са те?
Нека ти кажа нещо. Аз съм хомосексуален и не съм за единия секс. Има и такива хора, но за тях има друга дума. Ти кво, минал си при всички гейове от 7 000милиард души и си разбрал всичките кви са или колко са тези ''по-нормалните'', да се изразя като хомофобите. Запуши си устичката, че сигурно 18 нямаш но тръгваш да се перчиш, кви били хомосексуалните. Знаеш ли колко хора са се самоубивали зарад такива хомофобски изкази като твоите, а?? Айде да си имаме уважението, защото тъй както ти говориш простащини за хомосексуалните, видиш ли, и аз мога да си отворя устата за хетеро-сексуалните. Айде, отивай да учиш!

По темата -
Младо момче, разбирам те. Преди да се омъжа и аз бях така.
Влез в сайт за запознанства, там ще намериш все някой, било то за секс или за нещо повече. Бъди все едно си на нормална връзка, не се тревожи от това което ще кажат другите като номер 4, примерно.
Смяташ ли да учиш в чужбина примерно? Тук в България, повечето хомосексуалисти крият наклонностите си, просто защото сме глупав народ. Ако смяташ да учиш в друга държава, Англия и Испания са градовете с по-хубави гейове, предполагам във връзката искаш ти да си ''жената. ''. Аз моя съпруг, го срещнах в Англия. Хубав и с мускули, предполагам ти такива харесваш. Бъди себе си, за да се харесаш. Повечето хомосексуални не обичат лигави и срамежливи момченца, знам от личен опит, хаха. :) Не се бутай на хетеросексуални, защото повечето правят хомофобски изпълнения, особено мъжете. Пожелавам ти късмет, момче!

М32

Модератор - темата е на 3 години. Пишете в актуални теми, там важат и актуалните условия на сайта.