Иска да се разделим, а в същото време ме търси повече отпреди
Здравейте, за първи път през живота ми реших и аз да споделя моята изтория, аз сьм на 25 год.
Имам от 5 год. странна врьзка, казвам странна защото не е като обикновените, да сте заедно пред всички, да летите в облаците и т.н, да пак е имало и такива моменти но по малко, проблема ни идваше от там, че тои не е имал сериозни врьзки и нашата общо взето беше само секс, пак се ревнуваме, правиме си проблеми, но и двамата по точно тои ми казва, че не сме заедно и нямаме право да си даржим сметка.

На 24 дек.поговорихме и решихме да се разделим, защото независи му, че уж нямахме сериозна врьзка аз му бях верна а маи и тои, ако сме били с някои др.то това е било когато сме били скарани и сме си мислили, че между нас всичко е свьршило, но края не идваше, винаги се врьщтах ме, и така разбрахме се, но вместо раздиала стана др.

За тези 5 г.аз толкова много и често не го бях виждала, чуваме се по често от преди и аз от 10 дена не сьм излизала от тях, тои ме тьрси не аз, и накрая като му направя забелешка за нещо, тои ми излиза с номера, че сме се разбрали, само ми обяснете какво означава това, иначе вече по добре се разбираме, преди дори не си говорехме а сега нещата са по различни, по мил е, но ме дразни това, че тои се презастрахова, и винаги когато згафи ми излиза с номера, че сме се разбра ли, знам, че трябва да го остава и от 2-ва дена не му вдигам, но ние сме в една компания и няма как да спра да го виждам.

Как да постьпя, защо тои ме тьрси, какво тои иска от мен. Моля ви дайте ми сьвет.

Коментари

1.   Бе, ти на 25 или на 15 каза че си....

2.   Хсхахаахах номер 1 ме уби !

3.   Е какво да си мисли, като вие мьжете говорите едно а вьршите др.

4.   То на жените все неможеш да угодиш.Тази твойта история мн ми наподобява на моята, само че аз съм на 28, а мойта приятелка на 23, но колкото и да не вървят нещата между вас ти все пак опитай да го разбереш, да му подадеш ръка. Знам, че ви е писнало и на двамата, но опитайте да прекарвате повече време заедно. Навярно той се държи така с теб защото вече му е писнало да те гони и да те моли да сте заедно, сигурен съм че той държи на теб, но при тази ситуация няма да сте дълго време заедно ако ти поне малко несе опиташ да промениш нещата .