Той не може или не иска да разбере, че всичко свърши
Имах връзка с едно момче, която продължи близо година. През тази година опитах и от радостта, и от тъгата. Карахме се, късахме, събирахме се. Изневери ми няколко пъти, но аз се бях вкопчила като удавник за сламка. Той беше първото момче, което съм харесвала и което ме е харесвало, тъй като се поьнаваме от яслата. Понякога беше много студен с мен и аз постепенно се отдалечих. Това, че е бил с други, се отрази на самочувствието ми. Той усети как охладнях. Държах се зле с него. Освен това се появи друго момче.

Направих своя избор и той беше да започна начисто с новия човек. Дори и да нямаше такъв, не знам колко разочарования бих понесла. Лошото ми отношение не го обиди. Той не се засегна, както би направил преди. Затова му обясних, че не може вече да сме заедно. Отвърна, че нямало проблем. Затова останах с впечатлението, че ме е разбрал и че сме се разделили като цивилизовани хора, което ме зарадва. Изминаха няколко дни и той ме потърси отново. Държа се така, сякаш не сме провели разговора и сме заедно.
И двамата твърдят, че съм важна за тях. С разликата, че вторият човек досега го е показвал, а първият пропиля доста шансове, докато се промени. А и къде е гаранцията, че тази промяна не е временна, докато не се убеди, че съм му в кърпа вързана?

Не ме разбира по никакъв начин, както и да намеквам, каквото и да казвам. Дори една снимка с другото момче не му промени мнението.

Не знам как да се измъкна от тази каша.

Коментари

1.   Мила, послушай сърцето си! От прочетеното си изградих мнение че е по-добре да си с втория - той е мил и внимателен към теб. Докато първият ти е изневерявал, карали сте се и какво ли още не...

Но ти сама най-добре знаеш кое е правилно за теб. Според мен ще е добре да почакаш 1-2 (или даже повече) седмици, да видиш кой как се държи с теб и какво е готов да направи за да те спечели, така ще разбереш дали ще съжаляваш после за решението си.

Хайде успех :) Пиши като решиш :)

2.   Все едно съм го писала аз...

3.   Хората правилно са казали : ''Докато той я кара да страда, някой друг краде усмивката и'' според мен няма какво да му мислиш щом си давала шансове, а той ги е пропилял проблема си е негов. Не може да се сеща за теб едва когато вече си с друг и ти пак да тръгваш по стария път. Щом си започнала нова връзка всичко е ясно - вече нямаш чувства към това момче. Не отговаряй когато те търси! Остави го сам да разбере, че вече няма надежда за вас! успех :)
Wall