Един нелеп край!
Имаме връзка от 4 години. Може би е доста, но за мен е сякаш от вчера. Всичко започна шега, дори не съм си и помислила, че тази връзка ще прерасне в голяма изпепеляваща любов.

Доказали сме се един на друг, че се обичаме, но като че ли все още не си вярваме. Аз съм на 24 години, а той е на 26. Всичко започна откакто си купих компютър.

Обичам да общувам с хората и да се забавлявам, но точно това мое "общуване" ми донесе най-голямата беда. Веднъж приятеля ми разгледа скайпа ми и видия неща, които не трябваше. Обяснявах му че това е само вид чат и че не вложих абсолютно никакъв смисъл в думите , но той не искаше и да слуша.Тръгна си и след един ден ми се обажда и ми казва че всичко е свършило между нас, каза ми "Край!". Толкова много го умолявах да не прави това, да ми даде шанс, да ми прости, но той бе непреклонен. Оттогава досега аз съм сама, мъката ме изгаря, всичко около мен ми напомня за него и за моментите прекарани с него. Тази раздяла ми навлече и депресия, ходя ла лекар, пия хапчета но лекарите казват, че трябва сама да си помогна и чак тогава те могат да се включат. Но повярвайте ми - трудно е!!!!

Коментари

1.   Ама че си глупава, трябваше просто да обърнеш нещата и с намешка да кажеш "Щом ти казвам, че е така, значи е, не ми дръж сметка, нито ми се рови в скайп, доказала съм, че те обичам, 4г сме заедно..!" Да го нападнеш и да кажеш, те се плашат от това мъжете, искат да са все отгоре, ама няма да стане, дръж се и му се обади и каже, че той губи, но първо покажи, че не ти пука, и не го търси, докато той не те потърси, след 2-3 седмици му се обади ти.

3.   Вие сте заедно 4 години значи щом си с него го обичаш той не е ли го разбрал плюс това откъде накъде ще ти се рови в скайпа, ти четеш ли му личните смси примерно
в крайна сметка всичко е просто чат и думи той от марс ли пада?

Според мен щом така бързо ти е казал край това е просто една причина (дребнва) да да те остави и да не е гузен че той е бил инициатор от самото начало ами да може да си казва "ето тя си пише с човека Х това това и еди си какво" значи идеално оставям я.

4.   Ако беше истинска любов, нямаше да търсите заместители. Приятелят ви е съвсем прав.

5.   Съжалявам, но коментарът на "1" е просто безумен.
как така да не и се рови с скайп и тн? Това още повече ще го наведе на мисълта, че му изневерява. Честно казано съжалявам момчето не автора. Има разлика между общуване и нещата, които е видял. Жените все казват, че само се забавляват и ние сме луди като се впрягаме, но ако ситуацията беше обърната и тя види той да си пише такива неща (нямам идея какво е писала, но явно не са си говорили за книги) и авторката ще е много наранена.
Колкото повече чакаш преди да му се обадиш толкова повече му показваш, че имаш други, с които можеш да си а не, че той е единственият, защото ако беше едниственият за теб нямаше да се примириш и да правиш женски номера от рода на "изчакай 2-седмици и му се обади". Надявм се да се съберете и всичко да тръне перфектно.

6.   Мило момиче това, което прочетох адски ме трогна, аз на 26 и също мога да кажа, че раздялата с моята приятелка адски много ме съкруши моята история можеш да прочетеш тук в раздела Любов на работното място и "Молята несподелена любов, болката не спира", смея да твърдя, че ти вярвам как се чувстваш аз вече 7 месеца от когато не сме заедно се чувствам като едно тяло без душа, вече дори когато ми се усмихнат аз не мога да го приема на сериозно, а го мисля, че ми се подиграват. Знам какво е да обичаш, а твоят човек щом е бил такъв ревнивец значи наистина те е обичал, надявам се съвсем скоро да осъзнаят нашите хора какво са изпуснали и да се върнат при нас.

7.   Здравей! Ами седни и поговорете покажи му че тои е едиствен и че този скупе не те интересува ако чакаш да ти се обади може да стане по лошо да си намери друга която да го утешава деистваи а не мисли как да го направя бъди искренна към него.

9.   Ще кажа само едно - теб някого те е обичал и едва ли скоро ще срещнеш това отново... Молим се за теб...

10.   Според мен той си е търсил причина за да те остави, не търси вината в себе си !

11.   Миличка пак съм номер 6, искам ако искаш да поговорим да ми пишеш на мейла ivan.belovejdov@email.bg може да обсъдим по на широко темата.