Защо е толкова трудно?
Не-знам от къде да започна. Мислите ми са толкова объркани и много! Седя на работа и съм тъжна и разстроена, а все пак не трябва да позволя да видят това хората около мен.

Защо ли, защото всеки си мисли, че аз нямам проблеми във връзката си и е невъзможно да допуснат, че аз всъщност се разделям с моя партньор. Принципно и не искам да натоварвам околните с моите проблеми затова и всички си мислят, че ние сме перфектната двойка.
Вчерашната вечер беше една от най-тъжните ми, а още по тъжна за мен е тази сутрин, просто не-мога да си сдържа сълзите.

Решихме да се разделим с моята половинка преди известно време, но все още живеем под един покрив, докато просто аз си уредя нещата за да се махна от общия ни дом. Мислих, че няма да ми е толкова трудно, мислих че вече нямаме същите чувства един към друг, че всичко е навик. Но защо ми е толкова тежко, самотно и объркано!

Реших снощи въпреки всичко да направя малка вечер с винце за двамата, той се прибра от работа и се зарадва на жеста. Но след като пийнах една чаша, станах нежна с него (само да уточня, че въпреки решението да се разделим правим секс, просто заради нуждата която изпитва човек от секс), целувах го и той изведнъж ми каза "какво ми се правиш на влюбена". Това нещо като че ли заби нож в сърцето ми.

Разбира се спрях се аз и си отидох да си легна. Но защо това ме заболя толкова, казвали сме си къде, къде по-лоши неща!

Не знам, наистина не знам какво да правя със себе си!
Дали ще мога да живея сама! А пак знам, че заедно не можем да продължим, та ние постоянно се дращим и нараняваме с думи един друг.

Коментари

1.   Здравей,
Малко не ми се връзва решението ви за раздяла със секса, който правите след като сте решили да се разделяте. Просто ти не искаш това да приключи така, надяваш се той да размисли. Така че не се сърди на думите му, приказвай с него ако има някакъв шанс, ако не- тръгвай си.

2.   Да аз разбирам това, че още не си се изнесла и правите секс-няма лошо. Това не означава че има любов по между ви, но щом изпитваш болка и тъга. и самота, това вече говори за любов. Ти искаш ли да се разделите или има все още шанс. Той категоричен ли е че неиска да живее с теб.. Може би това не е края на вашата връзка ако поговорите.. а щом се прибира вкъщи и още повече се е зарадвал на вечерта, значи може би и той има нещо към теб. А ти защо започна да се държиш мило-мисля че проблема ви не е много голям.. ако сте решили категорично да се разделите-ок.. но по думите ти и двамата все още май не сте сигурни..

3.   По мое мнение връзката ви е изчерпана вече. След като не живеете в разбирателство и само се дращите както ти се изрази, значи трябва да се разделите. От това което прочетох разбрах че се страхуваш от самотата. Това е обичайно за всички нас. За всеки влак си има пътници т. е. някога правилния човек ще се появи. И аз бях като теб-страх да не остана сама след дългогодишна връзка. Сега съм много по-щастлива от всякога, а не съм го очаквала. Ти ще се оправиш, гледай само напред!!!