Възможно ли е да е той?
Макар да осъзнавам безумието на въпроса си, доколкото е ясно, че винаги е възможно, все пак предпочитам заглавието ми е да е такова.

Та, да ви питам: ю

Мислите ли, че се случва само по филмите или пък наистина е възможно да осъзнаеш, че човекът срещу теб е мъжът с главно "М" само след 4 месеца връзка?

Да поясня, за да спестя излишни въпроси - жена съм, на 26; с висше образование; съвсем стъпила на земята; с не малко връзки зад гърба си (сериозни - 2-3 години и не толкова сериозни - от по месец - до 4-5); работя престижна професия; издържам се сама, откакто се помня; печеля вече добре, за да си позволя да живея в София сама в нов апартамент под наем; бивши съпрузи нямам, деца - още по-малко, родителите ми са перфектни и винаги са ме подкрепяли и са до мен; здрава съм; с две думи - проблеми, освен ежедневните (с които се справям), бих казала, че нямам.

И все пак ето, че достигнах до въпрос, който не ми дава мира... След 4 месеца връзка (а и отпреди това дори), аз вярвам, че намерих мъжа на живота си и искам той да е с мен завинаги (Следващ въпрос. И отговор - да, и той така смята). Искам да се омъжа за него и да му родя деца. Факт.

Смятате ли, че нещо не е наред в цялата работа?

Д.

Коментари

1.   Всичко ти се струва прекалено идеално, за да повярваш, че може да е истина ли?
Какви ти филми, понякога събитията от живота ни надминават дори най-големите ужаси или комедии.
Възможно е да е ТОЙ. А това ще разбереш с времето предполагам.
Бъди щастлива и дано наистина е той.

Лоша

2.   Трябва да поживееш с него, за да разбереш дали е той. Нека се сблъскате с проблемите на ежедневието и съвместното ви решаване, и тогава ще се види кой какъв е.

3.   Възможно е да е той, но има и вероятност да се лъжеш - дай си време и се опознайте. Казвам го от опит, аз от ден 1-ви на връзката си смятах, че е той. Е, сгреших, но го осъзнах след около година, а и аз като теб съм здраво стъпила на земята и съм и по-голяма на възраст. Така че вяевай в чудесата, но не се предоверявай.

4.   Здравей, Д.,

ще дам своя отговор на въпроса ти с един пример от живота ми.

Когато, преди 12 години, сещнах за пръв път мъжа си, първата ми мисъл бе: "Искам да остарея до този мъж! ". Сега сме щастливо семейство, с малка дъщеря и желание за още дечица!

Желая ти една такава развръзка и на теб!

М. М.

5.   Давай маце! Аз ако говоря за деца означава, че е единствената за мен! Желая ви прекрасен живот и цял футболен отбор щурчовци, тичащи около вас ;)

6.   Авторката:

Благодаря ви искрено! Включително и на "приземителните" коментари :) Макар че това е ясно, аз не казвам, че утре ще отиваме в гражданското и оттам - право в родилния дом. По-скоро се чудя дали наистина е възможно да усещаш нещо такова след толкова малко време. А и да ти отговарят по същия начин... И да, Лоша, наистина ми се струва прекалено идеално, за да е истина, може би заради провалените ми връзки вече и т. н. Може би защото си имам определен идеал за мъж и с някои качества не бих направила компромис, до този извод съм стигнала и държа на това. А изведнъж се оказва, че той съществува... :)

7.   Авторке, преди 4 години срещнах мъжа на живота ми :) след 2 месеца от първата ни среща бяхме сгодени. Вече 4 години живеем заедно и се обичаме безумно. Както са казали по-горе - знаех, че искам да остарея с този човек. Така че... действай :) Всеки може да ти дава съвети, но въпроса е как ти го чувстваш. Ако си сигурна, няма какво да те тревожи :)

8.   Идеалния може за три дни да го познаеш, ако имаш опит и знаеш какво търсиш, няма да ти трябва кой знае колко време. Пък за несигурността тя може да съществува и след 20 години брак и три деца.